Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 176 • Strona 16 z 18
  • 2390 / 346 / 0
Potwierdzę jeszcze raz, że w przypadku niepożądanej śpiączki po lewomepromazynie, nie ma sensu panikować i wystarczy mocna kawa i odczucie, przynajmniej w moim przypadku jest wręcz rekreacyjne, nie polecam na stały patent jako używka, ale z braku laku też można, Ja zażyłem dzisiaj 3 setki ketonalu na ogólne połamanie, i 4 dwudziestki piątki tisercinu zapiłem mocną kawą z tyrozyną, i jestem na etapie komfortowego relaksu, nie oszołomienie tylko pełna kontrola, ale w stanie właśnie głębokiego relaksu. A z tym ketonalem, to przypomniało mi się że lewomepromazyna reaguje jakoś z lekami przeciwbólowymi, i stąd pomysł żeby połączyć.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 659 / 66 / 22
Można lewomepromazynę odbierać REKREACYJNIE - szczególnie po zejściu stimów. Wtedy rozpierdi- biegi - cośtamy zamienią się w błogi SPOKÓJ. Można wtedy SPOKOJNIE wtopić się we własny umysł i nie SRAĆ biegunką myślową. W takim przypadku Tisercin (lewomepromazyna) jest RELAKSANTEM. Cóż więcej chcieć - mieć rozbabrany w pizdu umysł, czy chill neuroleptyka? Wiem. że Lewo jest dość starożytna (wolę kwetiapinę), ale darmowa i NAPRAWDĘ wycisza.
  • 2390 / 346 / 0
Przypomniało mi się że moja pani psychiatra przy pierwszym przepisaniu tisercinu wspominała coś o piciu herbaty, ostatnio już drugi raz parzę garnek tego kultowego napoju i jakoś o tym zaleceniu mi się przypomniało bo czuję się świetnie odmulony z zachowaną mocną sedacją......polecam sprawdzić jak ktoś narzeka na uboki lewomepromazyny.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 8 / 4 / 0
Tisercin zatrzymuje sperme.
Nie wiem dlaczego tak jest ale po tisercinie następuje brak spermy. Brak ejakulacji.
Ktoś może wyjaśnić to zjawisko?
  • 1213 / 611 / 0
@dopaminowybankrut brałem lewomepromazynę swego czasu na sen codziennie w dawce 50mg i niczego takiego nie zaobserwowałem. Może po prostu za często masujesz dzika i organizm nie nadąża z produkcją? %-D
Uwaga! Użytkownik Vratislav nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1872 / 168 / 0
Na początku dobrze działała nasennie. Ale później efektu już nie było.
Take DXM and Be Happy
  • 1256 / 70 / 1
Jak dasz to po amfetaminie jest bardzo fajnie, działa jak benzo i seduje, ale, ale, ale wstajesz następnego dnia i jesteś zombi.Tu jest mały szczegół.
action movie:gun:
  • 2390 / 346 / 0
Mieszał ktoś bezpośrednio z alkoholem? Chodzi mnie o popicie tabletek piwem , a nie jakieś tam półtrwanie w odstępie czasu.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 1256 / 70 / 1
16 września 2020VERBALHOLOGRAM pisze:
Mieszał ktoś bezpośrednio z alkoholem? Chodzi mnie o popicie tabletek piwem , a nie jakieś tam półtrwanie w odstępie czasu.
Mój stary robi to codziennie, ale nie polecam tego robić.Może się na przykład włączyć taki ubok, że trzeba dać Akineton (dopamina).
action movie:gun:
  • 659 / 66 / 22
Dziwny środek - na początku jedna tabletka 25 mg robi z człowieka szmatowate zombi niezdolne do niczego i ma się niepowstrzymaną senność, a po paru dniach zmuła i działanie nasenne znika i wydaje się, że środek przestał działać... Nie warto nastawiać się na długotrwałe działanie nasenne. Można stosować doraźnie np. na bad tripa po psychodelikach, czy zejście stimów lub ogólny napad lęku. Środek refundowany w 100%
ODPOWIEDZ
Posty: 176 • Strona 16 z 18
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.