Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 172 • Strona 15 z 18
  • 87 / 3 / 0
widocznie tolerancja się wyrabia do tego długotrwała, bo kiedyś mnie ścinała jedna tabletka, kilka miesięcy temu po 2 nie spałem nawet, ale znieczulenie cielesne czułem i tę pustkę w głowie
teraz po 3 muszę brać by się odciąć
ogólnie na co bierzesz codziennie? ja sobie nie wyobrażam brać tego codziennie, cholernie mocny lek
:tabletki: + :wino: = %-D
  • 2856 / 509 / 0
Ja po pierwszych tabletkach tisercinu (Lewomepromazyna) jak miałem śpiączkę, to po wypiciu kawy, myślałem że odlecę.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 665 / 68 / 22
09 kwietnia 2020Gotenks pisze:
ogólnie na co bierzesz codziennie?
Na silną nerwicę lękową i depresję. W połączeniu z doksepiną (Doxepin 25 mg 3x dziennie) biorę i lamotryginą (Lamitrin 2 x 100 mg). Dziś mam prawie naturalny stan, że "jest zajebiście" i wręcz roznosi mnie, a wziąłem rano tabletkę Tisercinu. :D
  • 87 / 3 / 0
przyznam, że niezły mix, chociaż dwóch innych substancji nie znałem
jak było na początku z Tisercinem? usypiał Cię?
:tabletki: + :wino: = %-D
  • 665 / 68 / 22
Oj tak - mocno ścinał... ANTYFAZA, jak już ktoś napisał :D Z czasem zamuła się zmniejsza, ale działanie regulujące sen pozostaje.
  • 87 / 3 / 0
@global108 a jak mieszanie z alkoholem? pijesz w ogóle lub zarzucasz coś podczas terapii tymi lekami? chyba z alko Tisercin powinien ścinać mocno i negatywnie oddziaływać
:tabletki: + :wino: = %-D
  • 665 / 68 / 22
Jestem trzeźwym alkoholikiem i nie piję od 10 lat. Czasem zarzucę deksa, ale wtedy odstawiam leki na 2 dni przed tripem. Co 2 tygodnie zarzucam też kodeinę 400 mg i ta pięknie się łączy z lewomepromaziną, oczywiście jeśli już jesteśmy w dużej tolerce na nię i nie zmula.
  • 2856 / 509 / 0
Kurde, zjadłem wczoraj przepisane 2 tabsy tisercinu i 2 jako dorzutka bom nie mógł zasnąć. nagle w nocy miałem normalnie śpiączkowy zawał mózgu, ale wypiłem dobrą kawę bez cukru i zmartwychwstałem jako hybryda prezydentów USA i Rosji, słucham sesobie The Prodigy i jest right here, right now.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 2 / / 0
Jak bierzecie Tisercin? Codziennie po 25 czy 50mg przed snem, czy tylko czasami, doraźnie, jak chcecie szybko zasnac?
Jak z alkoholem? Jakbym brała doraźnie to nie wchodzi to w interakcje? Wiem, ze przy stałym stosowaniu nie powinno się pic %%
  • 2856 / 509 / 0
Potwierdzę jeszcze raz, że w przypadku niepożądanej śpiączki po lewomepromazynie, nie ma sensu panikować i wystarczy mocna kawa i odczucie, przynajmniej w moim przypadku jest wręcz rekreacyjne, nie polecam na stały patent jako używka, ale z braku laku też można, Ja zażyłem dzisiaj 3 setki ketonalu na ogólne połamanie, i 4 dwudziestki piątki tisercinu zapiłem mocną kawą z tyrozyną, i jestem na etapie komfortowego relaksu, nie oszołomienie tylko pełna kontrola, ale w stanie właśnie głębokiego relaksu. A z tym ketonalem, to przypomniało mi się że lewomepromazyna reaguje jakoś z lekami przeciwbólowymi, i stąd pomysł żeby połączyć.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
ODPOWIEDZ
Posty: 172 • Strona 15 z 18
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.