Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 172 • Strona 14 z 18
  • 1283 / 80 / 1
07 lutego 2020fixoon pisze:
Czy po dwóch dniach jazdy na dobrym ścierwie uśpi mnie Tisercin dawka 25-50mg ? Bo dziś 20mg relanium, 1mg klona + 3 piwa i wiaderko nie dało rady :/ Miał ktoś do czynienia z tym specyfikiem? Mam go jeszcze ze szpitala i w ogóle go nie biorę.
Ticercin nie zbije fety na moje.Benzo nie dało rady, bo piłeś.Lepiej jakbyś dał więcej benzo i położył, a nie pił.
action movie:gun:
  • 38 / 9 / 1
Przynajmniej u mnie ilość zażytych Tisercinów, nie ważne czy dwa, czy też pięć nie przekłada się na profil działania. Najlepiej na zażywaniu ich, wychodzą chorzy psychicznie.
Zjazd trzeba przemęczyć niestety. Żeby sobie ulżyć, można wspomóc się bz, tym bardziej jak nie masz wyrobionej tolerancji, będą w stanie złagodzić ciśnienie na kolejną dozę i złagodzić lęk.
alkohol średnio się tu sprawdzi- z deszczu pod rynnę.
Jezuschytrus to pedofil
  • 164 / 10 / 0
Na mnie Tisercin działa bardzo dobrze nasennie i uśmierza lęki. Biorę do pregabaliny 25 mg rano w południe i 50 na wieczór. Nie jestem senny w ciągu dnia. Z tym że biorę już około 2 miesiące, może organizm się przyzwyczaił.
  • 110 / 8 / 23
12 lutego 2020stuk pisze:
07 lutego 2020fixoon pisze:
Czy po dwóch dniach jazdy na dobrym ścierwie uśpi mnie Tisercin dawka 25-50mg ? Bo dziś 20mg relanium, 1mg klona + 3 piwa i wiaderko nie dało rady :/ Miał ktoś do czynienia z tym specyfikiem? Mam go jeszcze ze szpitala i w ogóle go nie biorę.
@Ticercin nie zbije fety na moje.Benzo nie dało rady, bo piłeś.Lepiej jakbyś dał więcej benzo i położył, a nie pił
No nie, darmowy Tisercin(lewomepromazyna) nie spowoduje nagłego zaśnięcia po ścierwie. Natomiast w miksie z Kwetiapiną zwala z nóg przy odstawianiu np. opio. Na przyszłość skombinuj sobie jeszcze inne neuroleptyki. Właśnie wspomnianą Kwetę lub Olanzapinę.
Uwaga! Użytkownik snoopdogg nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 340 / 88 / 0
Na mnie lewomepromazyna jako jedyny neuroleptyk nie działała w ogóle niezależnie od dawki. Najlepiej wspominam chlorprothixen choć na niego tolerancja drastycznie wzrosła z dnia na dzień i efekt nagle zniknął. Przed chlorem była kwetiapina, po nim promazyna i w przypadku obydwu tych substancji tolerancja budowała się bardzo powoli. Gdybym miał wybierać, wybrałbym promazynę ponieważ w przypadku kwetiapiny zbyt mocno odczuwałem objawy hipotensji ortostatycznej.
  • 184 / 22 / 0
u mnie ok 30 tisercinów plus cwiartka wódki skonczylo sie 3 dniami na sorze nie polecam. nie wiem co ja chcialem zrobic.
Uwaga! Użytkownik fixoon nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4 / 1 / 0
Ja dzisiaj zjadłem 4x tisercin plus 5 rolek 5mg. Urwał mi się film, spałem 8 godzin.
  • 665 / 68 / 22
4 x Tisercin bez tolerki, to nic dziwnego, że urwał się film... Ja spałbym nie 8, a 80 godzin... %-D
Lubię lewomepromazynę zarzucić w dawkach 25 - 50 mg aby się zresetować. Zarzucam sporo dekstrometorfanu (DXM) i na różne dziwne lęki po nim ten neuroleptyk działa wspaniale kasująco. Na "fazie" po Tisercinie (chociaż to mocna zmuła) wkręcam się w lokalne energie, to znaczy się kontempluję wibracje otaczającej przyrody (chyba wiadomo o co mi biega...). Mieszkam w otoczeniu leśno - rzecznym, więc jest co odczuwać. Ale dużo lepsza do takiej "kontemplacji" jest kwetiapina.
  • 87 / 3 / 0
Mocne gówno. Jak mam atak paniki/złych myśli i chcę po prostu odejść do Szeolu to biorę to i mnie odcina na 12+/- godzin i jak wstaję to kac, ale czasem warto jak już wytrzymać nie da
lek ratunkowy, boję się go, ale czasem pomaga by się po prostu odciąć
:tabletki: + :wino: = %-D
  • 665 / 68 / 22
Z czasem mega zmuła znika. Biorę Tisercin (lewomepromazynę) od kliku tygodni i po dwóch tabletkach idę w miasto, a następnego dnia ni mam "kaca".
ODPOWIEDZ
Posty: 172 • Strona 14 z 18
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.