Dział służący omawianiu marszy, petycji i innych form aktywności obywatelskiej.
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 2 z 2
  • 1187 / 207 / 23
Ja jak z 8 lat temu nosiłem malutką przypiętą flagę białoczerwoną na ramieniu bluzy (wtedy jeszcze nie było Sebiksów z Polską Walczącą a patriotyzm był formą tabu) to stwierdzili, że jestem jak "brunatne koszule" i propaguje:
-faszyzm
-nazizm
-islamofobie
-homofobie
-antysemityzm
Byłem atakowany, dostawałem naganne, nauczyciele się wyżywali dopierdalając się o wszystko
Nie prowokowałem, grzeczny byłem, ale nie chciałem być zmuszany do zdejmowania tego. Oczywiście jak ktoś miał tęczowe flagi na plecakach lub symbol anarchii to wszystko spoko.
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.