lepiej poźno niż wcale?

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

tak

• 151 / / 0

ja posadziłem 1 czerwca 10 nasionek :) .moja pierwsza uprawa zobaczymy co z tego bedzie. :-D

Użytkownik nieaktywny
  • 83 / / 0

HaVAnA zalezy skad wezmiesz pestki z freedomshop`u dojda ci 2 dni max

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Nieprawdopodobne, a jednak prawdziwe. Rosjanie piją coraz mniej alkoholu i dłużej dzięki temu żyją

Według Raportu Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) spożycie alkoholu w Rosji spadło w ostatnich kilkunastu latach o ponad 40 procent.

Użytkownik nieaktywny
  • 8 / / 0

pewnie tak zrobię tylko na tym freedomshop`u top 44 są droższe i będę musiał dozbierać 20 zł :D ale myśle warto...dzieki za info pozdro

Użytkownik nieaktywny
  • 17 / / 0

Witam.
Mam pytanie jesli teraz posadze swoja roslinka bedzie miała jakies szanse aby dojrzec? z góry dzieki za odpowiedz.

• 1809 / 4 / 0

Witam.

Mam pytanie jesli teraz posadze swoja roslinka bedzie miała jakies szanse aby dojrzec? z góry dzieki za odpowiedz.
tak będzie miala sznase a dokladnie takie:

45% * log34 + 42 * 90^30 + 9 - 6 + 1/35 + 999log34^3 +0,00000001%

Pojebane pytanie zadajesz. Przeczytaj ten wątek i wyciągnij wnioski. Jeśli jeszcze chcesz coś tutaj napisać to zrób to jeszcze raz (przeczytaj wątek)

msd

• 53 / / 0

Nie moga takie szanse byc bo to wychodzi 1,78042865 × 10^60, a prawdapodobienstwo zawiera sie w przedziale 0-1.

A tak w ogole to bez sensu juz sadzic... chyba ze chcesz miec makumbe

Użytkownik nieaktywny
  • 17 / / 0

tunel foliowy cos tu zmieni czy nie bardzo?

• 455 / 1 / 0

lub jeśli masz coś takiego jak
Lowryder, który być może dojdzie

• 739 / / 0

janicniewiem pisze:
tunel foliowy cos tu zmieni czy nie bardzo?
Jesli chesz cokolwiek w dziwnych terminach - gdy masz juz indukcyjne fotoperiody]]

Lacznie w wypadku 90% odmian [ wiekszosc z odm. to hybrydy ind/sat - potrzebujace okolo 8-9 tygodni na dojscie od pocztku kwitnienia do zbioru] potrzeba pi razy drzwi 70-90 dni od skielkowania do zbioru
Z tego wynika, ze - jesli masz okolo 3 miesiecy od terminu skielkowania do przymrozkow - masz mozliwosc otrzymania w "pelni dojrzalej" rosliny - teraz jaki to bedzie mialo wplyw na plon np: - w wypadku NL liczylbym na wieksze zbiory od LR ;P // zastanawiajace- na jakiej podstawie smiem tak twierdzic??//

Zasada jest taka - jesli sadisz cos w terminie gdy ta sama odmiana juz sie indukuje out: roslina dojdzie Ci pozniej od tej samej odmiany posadzonej wczesniej - jesli nie jest tak - termin zbioru moze byc podobny.
Teraz jest np: kapke poznawo na sadzenie - praktycznie masz do konca sezonu 2.5 miesicaca - cos by sie zebralo ale sens jest - minimalny:// w szklarni lub tulenu wygladac bedzie to nieco lepiej//

ps: ktos w dawnej edycji sadzil NL ; na przelomie lipca i sierpnia - kielkowane z tydzien wczesniej - doszlo bez problemu : plon - wiadomo jaki.
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2007 przez Fubar, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik nieaktywny
  • 17 / / 0

własnie o taka odpowiedz mi chodziło:)
Sprubuje z 4 roslinkami ale to raczej for fun,tak aby nabrac choc ciut wprawy przed kolejnym sezonem.
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata