leki przeciwbolowe ktore silniejsze

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 10 / / 0

Ostatnio przy ostrym zapaleniu ucha próbowałem wszystkiego, Ketonal nie pomagał, nawet w zastrzykach. Trampar w ilości 2 tabletek zrobił robotę, ale polecam brać najmniej jak się da, bo tolerancja szybko skacze no i potrafi się po nim zrobić aż za miło hehe
  • 7241 / 725 / 0

Spróbuj Metamizol, tez działa dobrze przeciwbólowo.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Handel narkotykami w mediach społecznościowych

Jak wynika z badań organizacji Volteface, dilerzy przenieśli się z ulic miast Wielkiej Brytanii do mediów społecznościowych. Do blisko jednej czwartej młodych ludzi dotarła już oferta kupna narkotyków za pośrednictwem internetu, a sytuacja pogarsza się z każdym miesiącem.
  • 1882 / 629 / 0

Która z tych trzech substancji, będzie najlepszym wyborem na ból kręgosłupa?
deksketoprofen vs meloksykam vs diklofenak
  • 7241 / 725 / 0

@LOBO87
Na równi Diklofenak i Deksketoprofen.
  • 41 / 16 / 0

@LOBO87 A ja bym powiedziała, że najsilniejszy z tego trio jest meloksykam w dodatku napewno najłagodniejszy dla błony śluzowej żołądka, najdłużej też działa bo do 12h (przeciętnie). Z uwagi na ból kręgosłupa ja bym wybrała meloksykam w dużej dawce czyli do dwóch razy dziennie po trzy tabletki 7.5mg. Chociaż najczęściej się stosuje właśnie ketoprofen w zastrzykach ja go „bojkotuje” (jest mniej skuteczny i moim zdaniem słabszy) zresztą jak wszystkie NLPZ bo po prostu osobiście nie mogę brać ani jednego. Co to za ból kręgosłupa ? Opisz to mogę coś więcej poradzić. Jak się zaczął czy promieniuje gdzieś np do nóg/nogi czy ból dotyczy mięśni? Jakiego odcinka kręgosłupa dotyczy?
  • 157 / 11 / 0

Od siebie polecam Nimesil. Imo naprawdę mocne. Co prawda łączyłem z dexakiem w dawce 75mg, ale gdy próbowałem osobno, zauważyłem, że to pierwsze robiło większą robotę.
  • 2719 / 325 / 0

Nie wiem skąd, nie wiem jak to się stało że znalazłem diklofenak w szafce ;] przyda się na pewno jako silny środek przeciwbólowy, ale jeszcze nie testowałem.
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata