leki przeciwbolowe ktore silniejsze

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 10 / / 0

Ostatnio przy ostrym zapaleniu ucha próbowałem wszystkiego, Ketonal nie pomagał, nawet w zastrzykach. Trampar w ilości 2 tabletek zrobił robotę, ale polecam brać najmniej jak się da, bo tolerancja szybko skacze no i potrafi się po nim zrobić aż za miło hehe
  • 6796 / 619 / 0

Spróbuj Metamizol, tez działa dobrze przeciwbólowo.

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Koszerna marihuana sposobem na ominięcie absurdalnych przepisów

Przepisy nie pozwalają określić marihuany jako „organicznej”. Przedsiębiorcy znaleźli inny sposób na podkreślanie jakości produktu.
  • 1535 / 549 / 0

Która z tych trzech substancji, będzie najlepszym wyborem na ból kręgosłupa?
deksketoprofen vs meloksykam vs diklofenak
  • 6796 / 619 / 0

@LOBO87
Na równi Diklofenak i Deksketoprofen.
  • 29 / 9 / 0

@LOBO87 A ja bym powiedziała, że najsilniejszy z tego trio jest meloksykam w dodatku napewno najłagodniejszy dla błony śluzowej żołądka, najdłużej też działa bo do 12h (przeciętnie). Z uwagi na ból kręgosłupa ja bym wybrała meloksykam w dużej dawce czyli do dwóch razy dziennie po trzy tabletki 7.5mg. Chociaż najczęściej się stosuje właśnie ketoprofen w zastrzykach ja go „bojkotuje” (jest mniej skuteczny i moim zdaniem słabszy) zresztą jak wszystkie NLPZ bo po prostu osobiście nie mogę brać ani jednego. Co to za ból kręgosłupa ? Opisz to mogę coś więcej poradzić. Jak się zaczął czy promieniuje gdzieś np do nóg/nogi czy ból dotyczy mięśni? Jakiego odcinka kręgosłupa dotyczy?
  • 136 / 7 / 0

Od siebie polecam Nimesil. Imo naprawdę mocne. Co prawda łączyłem z dexakiem w dawce 75mg, ale gdy próbowałem osobno, zauważyłem, że to pierwsze robiło większą robotę.
  • 2599 / 297 / 0

Nie wiem skąd, nie wiem jak to się stało że znalazłem diklofenak w szafce ;] przyda się na pewno jako silny środek przeciwbólowy, ale jeszcze nie testowałem.
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata