leki przeciwbolowe ktore silniejsze

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 1629 / 158 / 0

Oczywiście.
  • 0 / / 0

wiec ktory lepszy czy obydwa takie same ? czy ketonalu 50mg starczy czyli 1 tab?

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Próbowali przemycić narkotyki do więzienia

Ponad 700 tabletek niedozwolonych środków odurzających znajdowało się w paczce zaadresowanej do jednego z więźniów osadzonych w Zakładzie Karnym w Przytułach Starych.
  • 6868 / 636 / 0

Jak mamę bolał kręgosłup to dostała zastrzyk z diazepamu + ketonal ( nie wiem ile mg ).
  • 9 / 1 / 0

paradox2604 pisze:
wiec ktory lepszy czy obydwa takie same ? czy ketonalu 50mg starczy czyli 1 tab?
Ale tu chodzi tez o organizm, każdy może inaczej reagować na substancje czynną
  • 520 / 123 / 0

@paradox2604 A byłeś/byłaś z tym u lekarza? Ta rana została prawidłowo zaopatrzona? Bo samo branie leków przeciwbólowych gdy się tam coś paprze to prosta droga do kostnicy.
  • 0 / / 0

nie nie byla m u lekarza moim zdaniem to nic wielkiego rana goi sie bardzo dobrze zadnych obrzekow itp chodzi o to ze czasami w dzien podczas pracy czuje taki rwacy bol jakby ktos mi wbijal igle w skore i tylko dlatego chce wziac cos przeciwbolowego
  • 520 / 123 / 0

Czy tylko mnie trochę się wyklucza „to nic wielkiego” z pytaniem „brać ketoprofen czy tramadol, co jest silniejsze?” ?
  • 6868 / 636 / 0

@paradox2604
Udaj się do lekarza i dobierze Ci odpowiedni leki przeciwbólowe.Nawet jeśli to nie jest nic poważnego to mimo tego zalecałbym lekarza.
  • 69 / 4 / 2

Jeśli NLPZ nie dają rady to Tramal, jak nie tramadol to DHC 60mg.
  • 9 / 1 / 0

Na bóle stawów mogę polecić Olfen Uno, u mnie działa książkowo.
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 103 uczestników Wejdź na czata