Leki pomocne podczas nauki

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 279 / 12 / 6

też od kilku dni ALC 750 mg x 2 łykam
chwilami potrafi nakręcić :) ( ale tak pozytywnie , bez lęków co u mnie jest mega ważne ) , nie wiem czy to akurat zasługa ALC , czy może znów "górka" lekka idzie :)
  • 279 / 12 / 6

tinos i jak ALC się sprawuje ?
bo ja mogę napisać ,że jest lepiej w sensie bardziej mi się chce .
Ogólnie biorę 2x750mg , ale jak wiem ,że będzie dłuższy trening to dorzucam 3 kapsułkę .
Jestem mile zaskoczona . Wiadomo ,że nie można oczekiwać nie wiadomo czego .. ale po raz pierwszy mogę napisać ,że coś działa i nie ma negatywów ( ptfuuu ... by nie zapeszyć ;) :D )

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Chińczyk na czele Biura Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości?

Przedstawiciel Chin już niebawem może stanąć na czele jednej z globalnych struktur zajmujących się zwalczaniem przestępczości zorganizowanej, narkobiznesu oraz terroryzmu.
  • 2 / / 0

Ja na naukę zawsze biorę Modafinil

/cut/

sklep - tinos
  • 4 / / 0

Hej, a ja polecam na naukę spalacz tłuszczu Oxyelite Pro - w polsce w zasadzie nie ma oficjalnej dystrybucji, ale można zawsze dostać na Allegro - zawsze biore przed egzaminami i daje naprawdę niezłego kopa - do tego zajebiście poprawia nastrój
  • 279 / 12 / 6

robią te spalacze a chole-ra nie pomyślą ,że nie wszystkim kofeina służy .. :wall:
do wszystkiego dowalą min 100mg tej durnej kofeiny .
oxyelite pro całkiem zacnie się zapowiadał z opisu .. ale kofeina .
dalej ALC leci ;) i czekam na opinię tinosa
Użytkownik nieaktywny
  • 20 / / 0

Ja ze swojej strony mogę dodać, że połączyłem nootropil z newibololem.
Brałem piracetam przez tydzien, po tygodniu doszedł newibolol.
Po nastepnym tygodniu owej kuracji po wzieciu notropilu zaczęła mnie boleć głowa.
Zrobiłem sobie 3 tyg. przerwy wczoraj wziąłem 600mg(pół tabletki) nootropilu i znowu ból głowy, ale przy tym tak mnie poczesało, że szok. Z tym, że na + , miałem fajne rozkminy i ogólnie różnica bardzo mocno odczuwalna. Tylko ten ból głowy nie do zniesienia.... boje sie, ze cos moze mi się stać i dlatego odstawiam. ( a mam jeszcze ok. 80 tabsów 8-( ) . Moje oceny to w większości dobry i dobry+ na bardzo prestiżowym kierunku... Przeczytałem ten wątek od początku i teraz pokombinuję z dużymi dawkami tych specyfików dostępnych bez recepty, te na receptę również zacznę zbierać na nowy rok akademicki.
Powodzenia w dalszych badaniach ;-)
  • 642 / 2 / 0

wiec te wszystkie suplementy wpsomagajace umysl u mnie albo nie dzialaly albo wrecz otepialy - to wszystko to kit
Nawet najlepsza substancja nie otworzy za nikogo książki i nie nauczy się tego co trzeba
ludzie po 16h mogą przesiedzieć przed komputerem i szukać wspomagacza albo przeglądać fejsbook
a ile za ten czas można było by się nauczyć .... no ale co robić gdy nigdy nie miało się tej miłości do książek ....ja też nie miałem ...ale trzeba to dobrze wykombinować
od połowy semestru zawsze odpalam edronax ,do tego papieroski i kawa .....z 3 egzaminów załapałem zwolnienia ,a pozostałe 2 zdałem co prawda na -3 ale na jednym z cięższych kierunków na polibudzie cieszy bardzo to 3 ,a reszta osób na kampanie wrześniową i całe wakacje nauki
Łatwiej jest się uczuć tego co się lubi ,a osobą które wybrały studia byle coś studiować ...współczuje bo nigdzie łatwo nie jest

wspomagacze różnego typu choć pozornie mogącą pomóc często zamulają i otępiają ,piracetam też mnie nie zauroczył
ale indywidualnie znalazłem coś dla siebie
  • 12 / / 0

@witur, do piracetamu koniecznie cholina(lecytyna) i bol glowy znika. Ja aktualnie jestem na takim zestawie i bardzo go sobie chwale.
  • 133 / / 0

Lecę na 2400mg piracetamu, codziennie rano. Za trzecim podejściem z piracetamem nie zauważyłem nasilonych lęków ani nawrotu objawów nerwicowych.
Leczę się na nerwicę lękową, obecnie zażywam wenlafaksynę 75mg.

Działanie piracetamu jest zadowalające, jednak nie jest rewelacyjne. Zastanawiam się nad dołączeniem do tego zestawu winpocetyny. Nie sądziłem, że jej zdobycie będzie aż tak ciężkie :P

Połączenie piracetamu z winpocetyną - co o tym myślicie? Uderzać dawką 10mg czy spokojnie od 2,5mg (połówka tabletki) aż do optymalnej dawki?

Piracetam, winpocetyna i wenlafaksyna nie wykazują interakcji. Źródło: http://i.imgur.com/WALGC.jpg
Ostatnio zmieniony 19 sierpnia 2012 przez Moonlights, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1600 / 264 / 0

Myślę, że nie ma to większego sensu stosowania 2 leków na poprawę pamięci i koncentracji na raz.
Tym bardziej, że napisałeś, iż już po samym piracetamie odnosisz zadowalające efekty.
Zastanów się czy rzeczywiście masz problemy z przyswajaniem informacji czy może raczej z motywacją.
Bo jeśli brakuje Tobie motywacji to nawet będąc nad przeciętnie zdolnym/ wspomagając się lekami za wiele nie osiągniesz. :old:
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata