Leki nootropowe - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Użytkownik nieaktywny
  • 15 / 1 / 0

Nie zauważyłem, że jest dział Miksy przez co napisałem osobnego posta który i tak zostanie odrzucony a ja przekierowany tutaj :zombie:
Idealny dział, żeby was o coś zapytać .
Chciałbym poprawić trochę pamięć, chęć do działania i samopoczucie.
Zamierzam korzystać tylko z supli . Znalazłem całkiem sporo takich, których działanie mnie interesuje. Jednak nie wiem czy któreś nie będą wchodziły ze sobą w interakcje. Wymienię wam ich składniki aktywne.
Spoiler:
Mam się obawiać jakiś reakcji ? Może polecili byście coś jeszcze, wartego zauważenia?
  • 2088 / 247 / 1

piracetam+ alpra= okej, normalnie.
jaranie- normalnie
juz nawet kot wchodzi, ale tylko poltorej godizny,.

zaczynam szukac nowych narkotykow.
takich jak alpra tylko dłużej. i bez kosmicznych dawek, typu 3-4 mg na dobe

Miejsce produktów heat-not-burn w redukcji szkód palenia tytoniu

Wiadomo, że palenie papierosów szkodzi. Pierwszy raport na ten temat pochodzi z 1964 roku. Czy można leczyć silne uzależnienie od palenia papierosów innymi środkami zawierającymi nikotynę? Jak zredukować szkody spowodowane paleniem tytoniu, jakie miejsce mają tu e-papierosy i czym się różnią od produktów heat-not-burn (HnB), czyli tzw. systemów podgrzewania tytoniu (THS)?

Zlikwidowali wytwórnię mefedronu, przejęli towar wart 4 mln złotych

"Około 80 000 porcji", cokolwiek to znaczy, nie trafi na rynek dzięki skutecznej akcji dzielnych policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. 2 mężczyzn mających związek z produkcją znacznej ilości mefedronu zostało aresztowanych.
  • 2270 / 1269 / 34

Fenylopiracetam z zen szeniem swietnie dziala.
Za 3 tygodnie miks coluracetam z fenylopiracetamem.
Po wakacjach hydrazyd fenylopiracetamu z coluracetamem.
  • 2088 / 247 / 1

Ania, ty jesteś czyimś enancjomerem? [emoji14]
Czym się różni w działaniu zwykły piracetam od fenylo?
  • 443 / 114 / 0

Fenylopiracetam działa silniej, bo dołączenie do cząsteczki piracetamu reszty fenylowej zwiększa lipofilność, a co za tym idzie zdolność pokonywania bariery krew-mózg. Dodatkowo fenylopiracetam działa jako inhibitor wychwytu zwrotnego dopaminy, a piracetam nie posiada takiego działania.
  • 2270 / 1269 / 34

Coluracetam +criollo +bobisana = rewelacyjnie dziala.
Oczywiście zamiast coluracetamu dobrze tez dziala fenylopiracetam w tym miksie.
  • 58 / 5 / 0

@Up

Świetnie działa w tym mixie Ilex Gyuasa między innymi ze względu na wysoką zawartość L-teaniny. A kakao jeszcze jest cholinergikiem.

Coluracetam + Ilex Gyuasa + Kakao Criollo + na wieczór mocna kava = poprawia koncetracje i samopoczucie, jest lepszy wzrok, pobudzenie, relaks, kreatywność.
Jednym słowem super stack do Coluracetam. Naprawdę działa.

Będę próbować jeszcze z kratomem, mikrodawkowaniem meskaliny i innymi ciekawymi roślinkami.
  • 2270 / 1269 / 34

Coluracetam z kakao criollo i czarna maca dobre( bobi tez fajnie dziala ale maca czarna rewelka).
  • 163 / 21 / 0

Wenla + PRL-8-53/NSI (ktory lepiej ? Moze oba jednoczesnie ?) +Noopept/Piracetam ew.Winopocentyna + NALT, ALCAR, Lion's Mane + Ashwa +cholina może być ?

Ostatecznie wyglądałoby to tak:
-wenlafaksyna
-PRL-8-53/NSI lub to i to
- Noopept/Piracetam
- Winopocentyna
-NALT, ALCAR, Lion's Mane
-Ashwa + dwuwinian choliny, ginko, bacopa, witamina d3 i cytrynian magnezu, tran, olejek CBD
-ZMA na sen

Co do ginko i bacopy nie jestem przekonany. Zaufany użytkownik forum radzi odstawić, natomiast trafiłem na badania mówiące, że niewielkie ilości nie wpływają na metabolizm venlafaksyny.

Scalono. Cooba83
  • 522 / 73 / 0

Cześć, planuje poeksperymentować z nootropami. Właściwie to wpadłem na ten pomysł przy okazji potrzeby kupna 5 htp (przesadziłem ostatnio jednorazowo z MDMA). Poczytałem trochę tematy zawarte w tym dziale hyperreala i stworzyłem w głowie taką kombinacje:

- 7 dni suplementowania 5htp(200mg) nie chce ingerować w te rejony mózgu zbyt intensywnie z racji depresji z której wyszedłem już prawie rok temu.

- 10mg sunifiramu. Czytałem że działa b.dobrze motywacyjnie i może zastąpić kofeine. Czy jeśli będę brał sunifram w okolicach południa nie będzie on wchodził w niebezpieczną interakcje z 5htp które brałbym wieczorem?

- cholina 500mg raz dziennie.

- fenylopiracetam max 2-3 razy w tygodniu przed treningiem nastawionym głównie na kardio (bieganie + kilka ćwiczeń siłowych). Pytanie: Czy jeśli brałbym fenylopiracetam danego dnia to będzie to wykluczało wzięcie suniframu tego dnia?

Jeśli dział nie odpowiedni prosze o przeniesienie do właściwego. Ten mi się wydał najwłaściwszy do zadania takiego pytania. Tak wiem że nie wszystko powyżej wymienione zalicza się do nootropów.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1737 uczestników Wejdź na czata