Lek eliminujący silny stres i negatywne myślenie

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Użytkownik nieaktywny
  • 272 / 6 / 1

Tylko klonazepam mnie nawet 0.5 mg pomagało zawsze
  • 7241 / 729 / 0

@up
Podbijam, zdecydowanie klonazepam, dawka dla poczatkujacego 0,5 mg juz dziala wystarczająco.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Przyszła mama poszła na badania. Wyniki ją przeraziły

W czasie standardowych testów wyszło na jaw, że ciężarna kobieta jest pod wpływem amfetaminy. Oboje byli w szoku, ponieważ nigdy niczego nie zażywała. Okazało się, że przyszłą mamę i jej dziecko truje... ich własny dom.
Użytkownik zbanowany
  • 137 / 9 / 0

Moim zdaniem klon siada bardziej na ciało. Na lęki- doraźnie- zdecydowanie najlepszą substancją (najskuteczniejszą) jest alprazolam, pod tym kątem klon nie ma podjazdu.
  • 1774 / 141 / 0

Jeżeli chodzi o mnie, to wahałbym się naprawdę nie wiem kurwa ile, między alprą a bromkiem. Trudniej po nim naodpierdalać, za co go cenię. Niby zabiera to co złe ale nic ponad to specjalnego nie daje. Zwykłej osobie (niećpającej) poleciłbym na pewno Bromazepam zamiast alpry.
  • 744 / 29 / 0

Wg. mnie lepiej niz pakować się w benzo, to wpakować się w baclofen/fenibut. Nie będziesz przynajmniej zajebany jak dupa cwela
  • 237 / 31 / 0

A według mnie warto ogarnąć jednak lekarza!
1.zrobić badania
2.iść do psychiatry
3.ogarnąć terapię
Najlepiej na nfz bo to trochę potrwa i nie ma tak że ktoś jest nieubezpieczony bo jak nie ma pracy i się nie uczy to do urzędu pracy zarejestrować się.

Benzo rzeczywiście są magiczne i magicznie uzależniają
Może jakiś antydepresant ale to różnie wychodzi ( to co pomaga mi dziś niekoniecznie pomoże Tobie i niekoniecznie pomoże mi jutro)
  • 2732 / 326 / 0

18 maja 2018nasienie14 pisze:
Wg. mnie lepiej niz pakować się w benzo, to wpakować się w baclofen/fenibut. Nie będziesz przynajmniej zajebany jak dupa cwela
Święte słowa, po GBL,baklo,fenibut jesteś lepszą wersja a nawet zajebistą wersja faceta, po benzo jesteś nikim bo nie agonizuje np. dopaminy itp. co jest cenne dla faceta. Al,bo po opio, to przecież jesteś taką ciepła kluskom.
  • 716 / 20 / 0

Na to co w temacie to polecam tylko i wyłącznie DOXEPIN. To jest jedyny LEK jaki dostałem od psychiatrów.
  • 1850 / 192 / 1

pieniądze
  • 7241 / 729 / 0

10 sierpnia 2018Retrowirus pisze:
pieniądze
A za pieniądze możemy kupić rożne ''smakołyki'' :gun:
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata