Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 48 • Strona 5 z 5
  • 2497 / 43 / 0
Ciekawe, nawet bardzo.
Ciekawe, jak sie sprawa ma w przypadku innych tryptamin, zwlaszcza w ilosciach dorownojacych intensywnoscia tripu po DMT.
Uwaga! Użytkownik świetliste macki kosmicznej jaźni nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 32 / / 0
ktoś jakieś info może podać o tym receptorze sigma ?
Halucynogeny są wrotami, które umysł Gai zaistalował w historycznym procesie aby umożliwić każdemu wydostanie się kiedy będzie chciał, pod warunkiem, że jest na tyle odważny aby nacisnąć zamek i przejsć przez drzwi." T.McKenna
  • 7 / / 0
Wg. pana Shulgina DMT najbardziej przypomina 5-MeO-DMT, które można legalnie zamówić przez neta z jednego sklepu z UK. Poza tym po raportach podobne działanie powinien mieć 4-HO-DET.
  • 1951 / 13 / 0
4-HO-DET przypomina DMT w takim samym stopniu jak przypomina je psylocybina.
Uwaga! Użytkownik 69plateau jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2362 / 22 / 0
psylocybinie o wiele bliżej do DMT niż 4-HO-DET
BS
  • 1951 / 13 / 0
Pewnie osobiste predyspozycje. W moim wypadku żadna z nich nie była podobna.
Uwaga! Użytkownik 69plateau jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3869 / 204 / 13
DMT jest za trzeźwe mentalnie i o niebo bardziej wizualne w porównaniu do 4ro podstawionych - przynajmniej dla mnie. Mowa oral vs oral. Jeśli chodzi o palenie (dawno paliłem fribejs ekstraktu z cubensisów i nie pamiętam za dobrze, więc wypowiem się o IV, które to bardzo podobne do palenia jest, a które to kilka razy walnąłem zarówno 4Aco jak i DMT) - tutaj sprawy mają się bardziej podobnie, jednak laik nawet by rozróżnił, już abstrahując od timeline'u.

Moim zdaniem bufotenina jest podobna, 5MeoDMT trochę też (mowa o paleniu)
Ostatnio zmieniony 24 lutego 2013 przez Parathormon, łącznie zmieniany 1 raz.
Wkońcu zmęczony, bez sił i ochoty, bez domu i imienia w kanale zapomnienia;
  • 30 / / 0
Wprawdzie DMT niestety nie dane było mi spróbować, ale jeśli mistyczność - to 4-HO-MET jak dla mnie... Za każdym braniem mam dość mocną rozkminową fazę, co najmniej 3 plateau wg Shulgina... Za pierwszym razem wydaje mi się, że miałem 4 plateau - jedność z naturą, zrozumienie jakim pyłkiem na świecie jesteśmy, niemal poznałem boga (jako wszechświat, nie jakieś religijne szmery-bajery :P). Ostatnio przy mniejszej dawce tak ciężko to przeżyłem, że kompletnie mi się dyscyplina życia i zapatrywanie na przyszłość zmieniło...
ODPOWIEDZ
Posty: 48 • Strona 5 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.