Legalne RC najbardziej przypominajace DMT

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
  • 1720 / 3 / 0

Napewno tryptaminy mniej wala na serce niz taki metkat, bez porownania.

Z 2c-e troche gorzej, ja po nim troche siny bylem, albo to zmiana kolorow po 2c-e.

• 694 / 16 / 0

przy homecie mialem wrazenie, ze na poczatku bardziej wjezdzal niz metkat..

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Przypalasz? Nie pij. Pijesz? Nie przypalaj

Amerykańscy naukowcy ustalili, że piwko z trawką lub trawka z piwkiem kopią mocniej, niż samo piwko lub sama trawka ;)

Użytkownik nieaktywny
  • 17 / 2 / 0

4-HO-DMT to jest to czego szukasz :D

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 21 / 0

ale nie jest legalne, najblizsze psylocyniie substancje to 4-aco-dmt i 4-ho-met

• 588 / 1 / 0

Wy tak serio z tym sercem ?
Jestem strasznym panikantem jak przychodzi do pompki - ale nie mam pojęcia o co chodzi :-D

Użytkownik nieaktywny
  • 1720 / 3 / 0

:O

Na angielskiej wiki znalazlem cos takiego:

"Dimethyltryptamine (DMT), a naturally-occurring hallucinogen produced by many plants and found in trace amounts in the mammalian brain, has effects on both the serotonin receptors and the sigma receptor, causing a combination of psychedelic and dissociative effects."

Czy jakies inne tryptaminy rowniez dzialaja na rec. sigma? Czy moze wszystkie?

Sadzilem ze wszystkie tryptaminy i psychodeliczne fenetylaminy dzialaja tylko na rec. serotoninowe (serotogeniki).

• 546 / / 0

Soulless pisze:
]"Dimethyltryptamine (DMT), a naturally-occurring hallucinogen produced by many plants and found in trace amounts in the mammalian brain, has effects on both the serotonin receptors and the sigma receptor, causing a combination of psychedelic and dissociative effects."[/b]

Czy jakies inne tryptaminy rowniez dzialaja na rec. sigma? Czy moze wszystkie?

Sadzilem ze wszystkie tryptaminy i psychodeliczne fenetylaminy dzialaja tylko na rec. serotoninowe (serotogeniki).
A źródło na którym się opierali autorzy z Wiki?
Wikipedia nie jest wiarygodnym źródłem informacji naukowej.

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 21 / 0

Przede wszystkim sklanialbym sie ku zdaniu niczego, jednak po niektoryh tryptaminach(5-mo-dmt, duze dawki 4-ho-dipt) moga wystapic wyraznie dysocjacyjne odczucia(po DMT tego nie uswiadczylem), ale moze to wynikac po prostu z imitowania prawdziwej dysocjacji(Chodzi mi o to, ze farmakologicznie to wynikac moze z pobudzenia receptorow 5ht2a, tylko, ze sposob/miejsce w mozgu tego pobudzenia to kwestia indywidualna tych substancji).
Mam nadzieje, ze ktos mnie zrozumial :)

• 608 / 6 / 0

nicze pisze:
A źródło na którym się opierali autorzy z Wiki?
Wikipedia nie jest wiarygodnym źródłem informacji naukowej.
The hallucinogen N,N-dimethyltryptamine (DMT) is an endogenous sigma-1 receptor regulator.

• 892 / 17 / 0

Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata