Legalne RC najbardziej przypominajace DMT

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 1199 / 1 / 0

Zapomnialem dodac, by ta substancja jak najmniej obciazala serduszko, ktore niestety jest juz powiekszone troche po roku z metkatem.

• 666 / / 0

podobne do dmt i nie obciaza serca... bylo tak od razu i odpowiedz by brzmiala ZAPOMNIJ.

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Paluch o narkomanach w polskim rapie

"Nie częstuj mnie i nie pytaj czy coś ogarnę."

• 1877 / 15 / 0

Beta blocker i po sprawie , wtedy mozesz spokojnie bez strachu kazda tryptamine i fenetylamine walic , nawet te ktore obciazaja najbardziej serce.

• 666 / / 0

mi np przy dpt+ruta acard nie pomogl wogole. on az taki slaby jest? nic innego nie mialem i stad stwierdzilem to co wyzej.

EDI
zreszta przy tej ilosci i to iv cos moglo pomoc? nie tyle sie boje co swiadomosc oszalalego serca potrafi zbic z wlasciwej drogi.
Ostatnio zmieniony 06 maja 2010 przez slim, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 21 / 0

opak pisze:
Beta blocker i po sprawie , wtedy mozesz spokojnie bez strachu kazda tryptamine i fenetylamine walic , nawet te ktore obciazaja najbardziej serce.
Z psychodelicznymi fenetylaminami jeszcze spoko, ale przy jakichs bardziej srogich stymulantach, czy 10 mg bromowazki nawet bym nie podchodzil do beta blokera, tylko od razu alfa1 bloker, nitrogliceryna, aspiryna i kaptopril do tego.

• 1199 / 1 / 0

heheh acard rozrzedza krew tylko ;] nie obniza cisnienia. Sotosowanie betablokerow z srodkami kurczacymi naczynia jest niebezpieczne.

To ktora dostepna trytamina NAJMNIEj wchodzi na serducho ?
Ostatnio zmieniony 06 maja 2010 przez prawie_martwy, łącznie zmieniany 1 raz.

• 1033 / 44 / 0

LSD? Hoffman po swoim rowerowym tripie nie mial zadnych zmian cisnienia

Użytkownik nieaktywny
  • 1720 / 3 / 0

zioloziolo pisze:
LSD? Hoffman po swoim rowerowym tripie nie mial zadnych zmian cisnienia
O czym ty mowisz? Moze o tym, ze szybki sprint rowerem nie podnosi ciśnienia, samo LSD czy moze oba naraz?

To, ze sie nie czuje, ze ma sie wysokie cisnienie, nie musi wcale oznaczac ze nie jest.

• 1033 / 44 / 0

Laborant poinformował lekarza o moim eksperymencie na sobie
samym, gdyż ja sam nie byłem w stanie sklecić sensownego zdania. Potrząsnął głową w
zakłopotaniu, gdy próbowałem opisać śmiertelne niebezpieczeństwo grożące memu ciału. Nie
stwierdzał żadnych niepokojących objawów, poza niezwykle rozszerzonymi źrenicami. Puls, ciśnienie
krwi i oddech były w normie.
Bylo to po tym, jak Hoffman wrocil z laboratorium do domu na rowerze, podczas mega LSD tripu

"LSD - Moje Trudne Dziecko"

• 1199 / 1 / 0

To moze inaczej - czy tryptaminy rc mniej obciazaja serce niz metkat podany IV ? A jak wyglada sprawa z 2ce ? (wiem ze nie ten dzial, ale oddzielnego tematu nie bede zkaldal).
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata