Lamotrygina (Lamitrin, Lamotrix, Symla) - Wątek ogólny

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

Posty: 242 Strona 5 z 25
Rejestracja: 2007
  • 413 / 6 / 0

@up
W końcu ktoś kto może nieco dokładniej przybliżyć zażywanie drugów przy jednoczesnym stosowaniu lamotryginy. Przy każdym psychodeliku czy innej substancji zawsze miewałem lekką krzywą wkrętę w stylu "a co jeśli zajdzie jakaś dziwna reakcja i stanie się coś niedobrego?"
Ja już dwa lata jem 100mg dziennie, kace, zejście są niestety takie same.
Rejestracja: 2010
  • 2637 / 144 / 0

Macie jakiś sposób na pozbycie się reakcji histaminowej po długiej przerwie z lamo i powrotem do niej ? Jak brałem za pierwszym razem to było ok, potem dwubiegunówka ustąpiła to psychu mi to odstawił bo po co wywalać hajs w błoto, od jakiegoś czasu znów to mam i niestety nawet 50mg potężnie wywala histaminę (w tych samych miejscach (drugie podejście w okresie 2 miechów), takie jakby 'plamy' na plecach (tak to czuję) i na dłoniach). Jest sens dalej w to brnąć żrąc kosmiczne dawki antyhistamin i liczyć że przejdzie z czasem ?

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.

Irlandzki diler narkotykowy oddał 56 mln USD w BTC

Irlandzkie władze zmusiły dilera narkotykowego do przekazania im ponad 56 mln USD w bitcoinach (ok. 5500 BTC). To efekt wyroku sądu, który skazał go za działalność przestępczą.
Rejestracja: 2013
  • 451 / 10 / 0

@up
https://pl.wikipedia.org/wiki/Lewocetyryzyna
spróbuj tego , 5mg/3x doba , jak co to zwiększaj dawki .

albo
https://pl.wikipedia.org/wiki/Klemastyna
1mg-4mg/2x doba
niby na receptę , ale jak się przejdziesz po paru aptekach to sprzedadzą.
Rejestracja: 2007
  • 413 / 6 / 0

Czołem,
Potrzebuję b. szybkiej odpowiedzi. Lamitrin już chyba jem z dwa lata 100mg dziennie. Dwa dni temu wyszła mi alergia na klatce piersiowej i rękach od pach do dłoni. Wygląda to coś pomiędzy pokłuciem pokrzywą, a ugryzeniami komara, z tym, że opuchlizna nie jest duża, a jedynie punktowo swędząca. Jeśli ktoś kiedyś został poparzony włoskami ptasznika to mniej więcej wie jakie to skurwysyńsko (biiip) męczące. Czy reakcja alergiczna od lamitrinu mogłaby się pojawić z powodu pominięcia tabletki jednego dnia? Być może przegapiłem, jednak nigdy dotąd mi się do nie zdarzyło. Nigdy też nie miałem problemów z samą lamotryginą, czy to możliwe by takowa reakcja pojawiła ot tak nagle? Identyczny post wrzucam do Sytuacji Kryzysowych
Rejestracja: 2010
  • 2637 / 144 / 0

@cardimon201: nic z tego :( Robiłem porządki w apteczce, znalazłem 4x100mg i 1x50mg (setka złamana na pół), zarzuciłem i to samo. Aby w miarę bezboleśnie przetrwać kolejne 3 dni opierdoliłem ok 30 tabletek jakiegoś Zyrtecu/Alertecu czy innego gówna, do tego smarowanie swędzących miejsc flucinarem - pomogło na tyle że prawie tego nie czułem, jednak ilość tabletek jakie spożyłem odbiera mi nadzieję, że jeszcze kiedyś będę mógł się nacieszyć tym lekiem.

@trąpka: stary post, pamiętam jak odpowiadałem w Kryzysowych na niego heh. Jeśli piłeś alko w tym czasie to na pewno miało to wpływ, jeśli nie to samo pominięcie tabletki może być IDIOPATYCZNĄ przyczyną tego problemu ;] Jakbyś tu zajrzał kiedyś to napisz czy Ci przeszło czy zostało z tą alergią już na stałe.
Rejestracja: 2007
  • 413 / 6 / 0

Jestem, kilka sztuk wapna w musujących tabletkach i drugi dzień nie było po tym śladu. Do tej pory nie wiem czy to wina pominięcia tabletki.
pozdr
Rejestracja: 2014
  • 3538 / 860 / 2

Witajcie,
ktoś obeznany w neuroleptykach, szczególnie jeśli chodzi o lamotrigine (Lamitrin) mógłby mi powiedzieć (uprzedzam wiele pytań, ale ważnych):
1. Czy można odstawić dawkę 100mg+100mg w ciągu trzech-czterech dni? A może wcześniej
2. Czy można łączyć lamotryginę z stymulantami (amfetamina, etylofenidat, 3mmc)?
[sprawdziłem, że można łączyć z modafinilem / adrafinilem, ale niestety dzień następny jest totalną depresją i modafinil nie działa tak, jakbym chciał - niezupełne działanie]
3. Czy można zażyć jednocześnie lamitrin z psychodelikami, a jeśli tak, to jakich grup: fenyloetyloamin (meskalina, 2C-P, 2C-B)?
4. Czy można zażyć jednocześnie lamitrin z trypaminami (homet, 5meo-mipt,)? (<- czy to rzeczywiście bezpieczne?)
5. Czy można jednocześnie LSD lub psylocybinę lub salwinorynę A z lamotryginą?
6. Czy efekty poszczególnych psychodelików będą się różnić od standardowych doznań?
Z moich obiektywnych spostrzeżeń wynika, że akurat karbamazepina + 2C-P = można bezpiecznie + większa kontrola nad efektem psychodelicznym (mniej przytłaczająca, trochę mniej efektów).
Czy byłoby podobnie w przypadku lamotryginy?

info: lamotygina z lorazepamem = cudowne działanie

Pozdrawiam serdecznie!
Rejestracja: 2014
  • 3538 / 860 / 2

Up: Od biedy można z 4-MMC-OME/4-MMOC (i zapewne inne Beta-ketony) -> próbowałem małą dawkę i nic szczególnego(negatywnego) się nie wydarzyło, chyba zero interakcji.
Rejestracja: 2016
  • 141 / 1 / 0

1.W cztery dni mogłoby być trudno ale w tydzień mogłoby wyjść.
Rejestracja: 2007
  • 413 / 6 / 0

wszystko zależy od tego na co zażywasz lamo. Jem codziennie po 100mg ze względów zdrowotnych. W tym czasie miałem styczność z niemal wszystkimi wymienionymi przez Ciebie. Nie zauważyłem żadnych efektów ubocznych. Dzień po, taki sam z dupy
Posty: 242 Strona 5 z 25
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 616 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości