Lamotrygina (Lamitrin, Lamotrix, Symla) - Wątek ogólny

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 3532 / 554 / 0

Ja zaczynałem od 25mg. Nie miałem jakiejś szczególnej senności, ale przyjemną sedację. Tak jakbyś usiadł na wygodnym fotelu na tarasie z widokiem na wyspy kanaryjskie. Coś w ten deseń. Podwyższanie zwiększało sedację, ale tak jak napisałem we wcześniejszym poście, szybko się ten efekt skończył.

edit: taaa, i nie za bardzo się chciało coś konkretnego robić
  • 228 / 7 / 0

a ta niechęć do pracy kiedy przechodzi?

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Rozbicie zorganizowanej grupy, której członkowie przemycali narkotyki z Czech

Policjanci z CBŚP zatrzymali 8 osób podejrzanych m.in. o przemyt marihuany z Czech czy sprzedaż jej na terenie Polski.
  • 3532 / 554 / 0

Nie wiem. Chyba to zależy od psychiki i ewentualnie spożywania jakiś nootropów. Ja na sucho nie zaczynałem lamotryginy. Zawsze jakiś nootrop albo lorazepam.
  • 228 / 7 / 0

a ta deprecha poranna przechodzi?
  • 228 / 7 / 0

Oficjalnie wykladam na ten lek. Nawet do 50mg nie doszedłem musiałem o 12.5 ostatnio zwiększać a i tak jestem senny cholernie cały czas. Ja dziekuje tankować yerbe albo energole co chwilę żeby być podenerwowany jeszcze.
  • 8 / / 0

Hej! Mam pytanie i potrzebuje pomocy, z góry dzięki za odpowiedzi

Jeśli biore takie leki jak Trittico i Lamitrin mogę brać odżywki sportowe(kreatyne, bcaa, białko ,glutamine) i czy testosteron dodatkowo w postaci tribulusa jest zabroniony??
  • 3532 / 554 / 0

Co do lamotryginy, to nie sądzę, by była jakakolwiek interakcja.

O Trittico zapytaj tu:
trazodon-t64595.html?hilit=tritico
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata