Lamotrygina (Lamitrin, Lamotrix, Symla) - Wątek ogólny

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 2 / / 0

@Survivor dziękuję Ci bardzo za odpowiedź!! Myślę o grzybach, bo kiedyś po 1,5g miałem przez następne 3 tygodnie niesamowity spokój w sobie. Mózg pracował wolniej ale nie mniej wydajnie - emocje były dużo bardziej pod kontrolą i nie było tak dużo złych myśli które totalnie dołowały. Poczekam zatem z lekami do po sesji - jak coś pójdzie źle, to może chociaż Ketrel pomoże wrócić do siebie!
  • 634 / 113 / 0

Zarzuć te grzyby teraz a kilka dni później czy jakiś tam inny czas, zacznij leczenie.

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

W 2018 Niemcy wydały ponad 70mln euro na pokrycie kosztów leczenia medyczną marihuaną

Zgodnie z nowymi danymi opublikowanymi przez niemiecką agencję ubezpieczeń zdrowotnych GKV-Spitzenverband, w 2018 r. ubezpieczyciele zdrowotni w Niemczech wydali 73,7 mln euro na pokrycie kosztów związanych z leczeniem medyczną marihuaną.
  • 1 / / 0

Czy ktoś z Was dostał wysypki po lamotryginie ? Coś mi się pojawiło wczoraj i nie jestem pewny czy to po leku.
  • 3 / / 0

Ktoś też po Symli się umoralniał?
Może i mnie lekko uspokoiły, nie jestem tak nerwowy,zadpobudliwy i agresywny, ale po alkoholu się umoralniam, pierdole głupoty
  • 3190 / 510 / 0

13 kwietnia 2019luk83 pisze:
Czy ktoś z Was dostał wysypki po lamotryginie ? Coś mi się pojawiło wczoraj i nie jestem pewny czy to po leku.
Absolutnie nie bierz Lamotryginy.
Może to świadczyć o uczuleniu. W najgorszym wypadku może wystapić zespol stevansa johnsona , który jest śmiertelny
  • 520 / 122 / 0

Raczej skontaktuj się jak najszybciej z lekarzem. Możesz wziąć jakąś antyhistaminę, przy czym nieselektywny, ale silnie działający syf w stylu hydroksyzyny czy prometazyny byłby najlepszy, ale jak masz tylko Zyrtec czy inną podobną to też ok.
Nie każda osoba która dostała wysypki dostanie zespołu Stevensa-Johnsona. Można poszukać lekarza który faktycznie rozpozna sytuację i zdecyduje czy trzeba odstawić - a nie takiego, który w ciemno każe odstawiać. Jeżeli zależy ci na tym, by nie odstawić tego leku bez potrzeby, szukaj na dzisiaj dobrego dermatologa prywatnie.
  • 1 / / 0

Brał ktoś lamo rekreacyjnie?
Mam jedna tabletkę 50mg i myśle czy jest sens umilić sobie wieczór?
Czego mogę się spodziewać?
Jak długo działa?
Jak jest szansa ze dostanę wysypki Ew inne skutki uboczne?
Pozdro
  • 235 / 31 / 0

Lamotryginy nie da się używać rekreacyjnie...
  • 3190 / 510 / 0

28 kwietnia 2019RG1x pisze:
Brał ktoś lamo rekreacyjnie?
Mam jedna tabletkę 50mg i myśle czy jest sens umilić sobie wieczór?
Czego mogę się spodziewać?
Jak długo działa?
Jak jest szansa ze dostanę wysypki Ew inne skutki uboczne?
Pozdro
Jak napiszę Ci, czego można się spodziewać, to załączy Ci się zapewne placebo. Jest 1/10 szansy, że będziesz mieć odczyn alergiczny. Czy warto? Są inne ciekawsze sposoby spędzenia czasu na substancjach psychoaktywnych.
  • 520 / 122 / 0

@@RG1x Równie dobrze możesz próbować umilić sobie wieczór połówką polopiryny. Dokładnie tyle samo w tym sensu.
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 55 uczestników Wejdź na czata