Lamotrygina (Lamitrin, Lamotrix, Symla) - Wątek ogólny

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

Posty: 224 Strona 11 z 23
Rejestracja: 2016
  • 2482 / 348 / 3


[mention]nikt89[/mention], taki miks może osłabić lamotryginę i nasilić działanie karbamazepiny.
Rejestracja: 2015
  • 44 / 1 / 0


Nie pomógł mi ten lek niestety, czuję się nawet gorzej. Chyba pora go odstawić.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Pościg za kobietą jadącą pod wpływem narkotyków. Padły strzały

Uszkodzonym pojazdem daleko nie uciekła. Okazało się, że kierująca była pod wpływem narkotyków.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 309 / 20 / 0


Używam do Tramalu 200mg Lamileptu + 2mg benzo, co by nie przetrzepało. Do tego czasami biorę 200mg na noc, bo z neurotykami daje większą senność.
Rejestracja: 2015
  • 237 / 7 / 0


Jak jest z możliwościami umysłowymi przy braniu lamotryginy? Jestem na to wyczulony, kiedyś po pół tabletki (12.5mg) kwetiapiny wyczuwałem już znaczne skutki uboczne.

Druga sprawa, kiedyś pamiętam wchodzenie na lamotryginę (nie wiem jaką dawkę zalecił mi lekarz), ale po 2-3 dniach miałem wrażenie, że popęd spadł, a poza tym nic mi się nie chciało robić, było mocno depresyjnie z tego co pamiętam. Miał ktoś takie objawy przy za szybkim wejściu? a może z lekiem tym jest jak z mirtazapiną - dopiero przekraczając pewną dawkę zmienia się profil z zamulacza na bardziej pobudzający?
Rejestracja: 2014
  • 427 / 16 / 0


29 maja 2017blackgoku pisze:
7. Nootropy:
(brałem ich bardzo dużo, wymienię tylko przykładowe, które działają i niedziałają/działają źle)
a) działają: noopept, sunifiram, cdp-choline, alpha-gpc, prl-8-53,
Czyli mogę je bezpiecznie zażywać z lamotrygniną ? Docelowa dawka jaką mam brać to 2x25mg. Myślałem nad zakupem aniracetamu chyba też nie powinien wchodzić w interakcje
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 124 / 16 / 0


[mention]fraktal123[/mention], tak. Możesz bezpiecznie stosować je z lamotryginą. Pobaw się też dorzucaniem do głównego syntetyka typu: sunifiram/noopept: + PRL-8-52 + kurkuma (max. kilka dni pod rząd). Rewelacyjne efekty.
Rejestracja: 2018
  • 6 / / 0


25 grudnia 2013trąpka pisze:
pytanie do ganjajaraczy
Czy zauważyliście, by konopia działała mocniej w połączeniu z lamitrinem? Biorąc 100mg dziennie jestem ubity już po buchu, dwóch (staż duży).
Jest to oczywiście miłe/ekonomiczne :-D
Zawsze miałam niską tolerancję na THC, ale od kiedy jestem na lamotryginie + duloksetynie, wystarczają mi dosłownie 3 buchy, żeby się zjarać. Wczoraj po paleniu miałam fazę życia - kompletnie zmieniło mi się postrzeganie rzeczywistości. Najpierw podbicie nerwicy, potem po zjedzeniu tabliczki czekolady zrobiło się przyjemnie. Czułam się jakby świat przyspieszył wraz z moim ciałem, ale nie umysłem. Do tego wyostrzyła mi się reakcja na dotyk i czułam każdy nerw z osobna :-D A potem stan kompletnej nirwany, trochę euforyczny. Podobno trawa nie reaguje z duloksetyną, więc prawdopodobnie to kwestia lamotryginy.
Rejestracja: 2014
  • 74 / 6 / 0


Moim zdaniem również THC dziala mocniej, biorę mało, bo 2x50mg na dobę, ale euforia po paru buszkach jest taka że na karku mam ciarki :D i o dziwo bomba utrzymuje się długo na tym samym poziomie
Rejestracja: 2016
  • 165 / / 0


Witam, dostałem lamotrygine na nietypowy przypadek śniegu optycznego ( w 20 % populacji ten lek może pomóc na to schorzenie ) . Bedę zwiększał dawki co tydzień i końcowo będębrał 200mg. Czy można ten lek łąćzyć z benzodiazepinami ?
Rejestracja: 2017
  • 42 / 5 / 0


Czy ktoś z obecnych próbował palić szałwię po tym? Koleżanka spróbowała i musiała bardzo dużo spalić żeby cokolwiek poczuć, gdy mi przy jednym buchu mordka się cieszy. Zastanawiamy się nad źródłem jej nadzwyczajnej odporności. Z tego co czytałem to ten lek działa antagonistycznie na receptory sigma-opioidowe. Może też blokuje kappa-opioidowe?
Posty: 224 Strona 11 z 23
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości