AL-LAD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 1277 Strona 124 z 128
Rejestracja: 2017
  • 505 / 46 / 0

karton 150ug i 200mg MDMA. Psytrance na sluchawkach, mendelbrot na ekranie laptopa i łóżko. Magia, efekty geometryczne z laptopa przenosiły się na cały pokój wraz z moim wzrokiem, patrząc na ekran laptopa kątem oka widziałem falujący pokój, jakbym leżał na łódce. Piękny trip..
Rejestracja: 2017
  • 174 / 18 / 0

Mam kilka pytań do weteranów dobrze znających tą substancję i inne jej podobne.
W ten weekend miałem pierwszą sesję z AL-LAD - jeden blotter od [źródło]. Ogólnie to jestem zachwycony i jak znajdę więcej czasu, to gdzieś swojego tripa opiszę.

A teraz pytania:
1. Czy to normalne, że przez wiele czasu musiałem zwalczać silną potrzebę zgrzytania zębami? Szczękościsk jako taki znam z testów innych substancji ale nigdy nie było odruchu zgrzytania. Aż strach o zęby. Czy coś z tym można zrobić?
2. Nic z dotychczasowych testowanych rzeczy tak wspaniale nie wpływało na słuchaną muzę. Ale jest druga strona tego medalu, że sesja trwała dość długo - niby 6 godzin ale i po 8 coś jeszcze wracało. No i z tym wiąże się takie pytanie: Czy myślicie, że jeśli wezmę połowę albo i ćwiartkę blotterka, to podbije muzę ale skrócę działanie? Nie wiem, jak działają te substancje. Czy musisz przekroczyć jakąś progową ilość, żeby cokolwiek podziałało? Powiedzmy, że na sesje muzyczne nie zależy mi na całym spektrum innych doznań i długości działania. Czy ktoś ma doświadczenia jak to działa (i czy w ogóle) przy mniejszych ilościach?
Ostatnio zmieniony 14 listopada 2017 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: wycięto wskazanie źródła

Ksiądz Tomasz Ś. z parafii w Jedlnie Pierwszym usłyszał zarzuty

Ksiądz Tomasz Ś. z parafii w Jedlnie Pierwszym usłyszał zarzut posiadania i wewnętrznego obrotu środkami odurzającymi.
Rejestracja: 2017
  • 205 / 31 / 0

1. Może jakaś wkręta na tle kompulsyjnym? Szczęki trochę się zepną i polatają, ale potrzeba zgrzytania pachnie małym natręctwem.
2. Działania nie skrócisz. Przynajmniej nie istotnie. Substancja ma jakiś określony czas półtrwania i siedzi sobie w organizmie tyle ile może. Pół kartona powinno ci już nieźle podbić muzykę, ale nie licz że czas działania się skróci o połowę. "Zejście" może się lekko skrócić, ale to i tak kilka dobrych godzin na "fazie".
A progowe dawki lizerów są bardzo niskie, poczytaj o microdosingu. Nawet kilka ug jest już odczuwalne.
Rejestracja: 2014
  • 3052 / 313 / 0

Wrzuciłem 40min temu papier na dziąsło , potrzymałem z 15min i połknąłem. Od południa zjadłem 0,8g 3CMC i o 19stej 300mg 5EAPB , niedoćpany postanowiłem zjeść ten karton 150ug. Dam znać jak porobi cokolwiek bo póki co nic nie czuję a to już prawie godzina.

Chciałbym żeby mnie to zmiotło mentalnie i wywróciło moje myślenie do góry nogami.. Nie nastawiam się na to bo dawka mała i substancja średnio nadająca się na takie przeżycia.

Jak nie ćpam jestem nieszczęśliwy, ćpam też jestem nieszczęśliwy. Już nie wiem co mam robić sporo problemów mnie ostatnio męczy.

---/scalono/---

Nie zadziałało w ogóle, zero . Tylko jakiś lekki bodyload.

scaliłem - black goku
Rejestracja: 2014
  • 3627 / 908 / 2

Jadłeś 3-CMC i 5-EAPB, to chyba jasne, że przy każdym zarzuceniu tego typu substancji jak te, które wymieniłeś, należy zrobić odpowiednią przerwę, aby lizergamid zadziałał. One także wpływają na tolerancję! :)
Rejestracja: 2014
  • 3052 / 313 / 0

Tak wiem, do tego codziennie wieczorem już po całej zabawie z czymkolwiek łykam 10mg olanzapiny i odkąd jestem w ciągu i leci wszystko to 4mg etizolamu.

Nie dawno też odstawiłem wenlafaksynę 225mg , jakoś 20 dni temu. To co zauważyłem to że nie mogę się porobić tak jak chce serotoninergikami, nie ma tego działania które poznałem jak zaczynałem zabawę z 4MMC i 3MMC oraz MDMA , teraz jest ciągły niedosyt, coś tam czuć ale to nie to.

Stymulanty działają dobrze , wszystko tak jak zawszę oprócz ciarek .
Rejestracja: 2016
  • 410 / 50 / 0

tak czytam wszyscy piszą, że jeden Allad to chujnia, więc jednak w nast. tygodniu zrobię to kombo ETH-LAD 100 + AL-LAD 150

nie jest to jakiś szał, jestem świeży w temacie lizerów ale 200ug ALD-52 nie robiło na mnie dużego wrażenia, więc chyba nie ma co kminic tylko puścić wodze fantazji ;)
Rejestracja: 2016
  • 430 / 42 / 0

Nie mogąc się doczekać kartoników zamówionych z jednego źródła, a znalazłszy jakiś czas temu pod dywanem kartonik AL-LADa postanowiłem, że zarzucę i tak mi się nudziło. Teraz jest peak jak się ładowało to serce mocniej biło, ale pewnie przez 3-fpm, które parę godzin temu sniffowałem. Efekty to zdecydowanie lepszy odbiór muzyki i falująca firanka, ale ona chyba na serio faluje od podmuchu wiatru a nie mojej wyobraźni. Zarzucenie teraz na peaku 100mg 3-fpm = głupota?
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 594 / 41 / 0

[mention]fantastikum[/mention] 3FPM zbije fazę. A jak chcesz być pewien, że obraz się krzywi to znajdź drewniane blaty ze słojami. One są najlepsze do oceny czy sajko weszło na wzrok ;)
Rejestracja: 2016
  • 430 / 42 / 0

Tu nie ma żadnej fazy, ale 3fpm odpuszczam. Ja sprawdzam na tapecie z jakimiś kwiatuszkami czy coś się rusza. Delikatnie tak, ale co to za faza ;D Jedynie muzyczka lepiej brzmi. Miałem go już od pół roku, zabezpieczone - tylko jakoś miesiąc temu coś wyciągałem z paczki i mi uciekł pod dywan. I widocznie mocy trochę stracił ;d
Posty: 1277 Strona 124 z 128
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 1060 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości