AL-LAD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
  • 390 / 22 / 0

[mention]ledzeppelin2[/mention], Ja? Ja nie lubię miprocyny? To moja ulubiona tryptaminka, jak nie najlepsza substancja w ogóle :)

Tylko DXM, ale staż mam ogromny ;) ze 100 tripów pewnie. I to nie jakieś pierdołki po 150-300mg bo ich nawet nie zaliczam :D

Jednak póki co, jeszcze wolałbym przetestować wszystkie obecne lizery w dawkach do powiedzmy 300ug a potem dopiero szukać miksów :)
Użytkownik nieaktywny
  • 390 / 22 / 0

Jeszcze jedno pytanie. Myślę, że ogólne, bo nie chodzi mi o miksowanie. Jeśli biorę w ciągu (koło 2 tygodni) etizolam w dawkach od 2mg do 10 (tak, wczoraj pykło 10mg), i ostatni raz wezmę w środę rano to czy w czwartek wieczorem (23) będę mógł czuć pełnię działania AL-LAD w ilości 150ug?

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Po 60-ciu latach WHO zmienia klasyfikację marihuany

WHO w końcu podało długo wyczekiwaną informacje o wyłączeniu marihuany z grupy IV czyli substancji niebezpiecznych. Jest to pierwsza taka zmiana w międzynarodowym prawie narkotykowym.
  • 349 / 39 / 0

ostatnio wjebałem 100ug 1p+ 300 ALD i 150 allad

zupa fraktalna, blackout, prawie spaliem chateę

tosię nadajedo wątku najgrubuej chyba

lewtwałe, ma [d;pdz o pa;oe, d,l9olo
Użytkownik nieaktywny
  • 390 / 22 / 0

Nie wiem czy to 150ug alladyna nie zostawi niedysotu :( Ale chcę przetestować na czysto. Jak ma się to do 100ug 1P oraz 25mg miprocyny?
  • 14 / / 0

Po 150ug było u mnie nieprzyjemnie i nijako. Jakiś dziwny bodyload, bez odczuć mentalnych, wizuali praktycznie zero. Kilka fajniejszych momentów jedynie w chwilach, w których mocno sam się nakręcałem.

Szkoda, bo miałem dość dobre nastawienie a raczej więcej po akurat tę substancję nie sięgnę.
  • 174 / 13 / 0

Też kiedyś tyle zajebałem i była średniawka, ni chuja do lizergamidów nie podobne. Kumple to samo. Kartony to trzeba brać 2 co najmniej, żeby coś się działo.
  • 559 / 22 / 0

Jak w tym temacie już chyba tysiąc razy było wałkowane że dwa kartony to jest optimum i nie ma co się pierdolić z jednym a wy dalej zdziwieni XD
  • 14 / / 0

Nie mam większego doświadczenia z obecnymi lizerami, więc nie wrzucałem 2 kartonów przy pierwszym kontakcie z substancją. Dla odmiany setka 1p-LSD dała mi piękne chwile, stąd nie chciałem od razu walić 300 allada.
Użytkownik nieaktywny
  • 390 / 22 / 0

W sumie po ostatniej drodze przez piekło i mocnym Bad tripie po ALD-52 w ilości 200ug to kolorki i lekkie wyostrzenie zmysłów wydaje mi się najlepszą opcją. 150ug może być faktycznie przyjemne :)
  • 3151 / 257 / 0

300 polecam. 150 na pierwszy raz dało tylko jakieś skurcze w uchu i niedoslyszenie raz na jedno raz na drugie. Wizualnie cienizna a to był pierwszy raz z psychodelikiem.
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata