Kwetiapina - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 1129 Strona 96 z 113
Rejestracja: 2017
  • 1531 / 323 / 0

neuroleptyki od lekarza psychiatry jest bardzo łatwo dostać. znacznie łatwiej niż np. benzodiazepiny. to fakt - kwetiapina to lek antypsychotyczny, ale ze względu na efekt usypiający często sami proponują jako alternatywę dla mocniejszych leków. sam już tu się wypowiadałem na temat tego leku i innych neuroleptyków - mi nie odpowiadają, ale to dobrze, że innym pomogły. zdecydowanie bardziej mi pomagają benzodiazepiny, które też nie trudno dostać. neuroleptyki pewnie są skuteczne w leczeniu zaburzeń psychotycznych.
Rejestracja: 2009
  • 510 / 35 / 0

mieszał ktoś z zopiklonem? jakie efekty?

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

Metadon, stosowany m.in. w walce z uzależnieniem, ma pomóc zwalczać raka

Niemiecka organizacja walki z rakiem Deutsche Krebshilfe zdecydowała się na sfinansowanie obszernej pracy badawczej, która ma wykazać, czy Metadon - lek skuteczny w walce z nałogiem narkotykowym - okaże się efektywny w walce z rakiem jelita grubego
Rejestracja: 2017
  • 95 / 12 / 0

@up podejrzewam, że sen kamienny.

Moja obecna bezsenność zbyt często zmuszała mnie abym sięgał po kwetę i wczoraj uroczyście wywaliłem 3 opakowania. Grzecznie zutylizowane w aptece.

Jeśli bierzecie to na sen, to nie polecam, za dużo uboków jak na pomaganie sobie w tej przypadłości. Lepsza jest hyrdoksyzyna, zolpidem, zioła, szczerze mówiąc wszystko inne jest lepsze na sen tylko nie kweta.
Rejestracja: 2016
  • 822 / 110 / 0

@rooney Mam zapisane od psychiatry 10mg zolpidemu (nie zolpiklonu, przeczytałam raz jeszcze posta i widzę, że się machnęłam z substancją, także mini edit) + 100mg kwetiapiny na noc.
Sam zolpidem na mnie nie działa wcale, a po takim połączeniu jakoś tam nie najlżej udaje mi się zasnąć i pospać parę h (z jakieś 6) bez wybudzenia. Nie przymula mnie rano, nic takiego.
@cyprys , to źle podejrzewasz. Nie u każdego się sprawdza.
Ale jednak mam nadzieję, że jak już całkiem przestanę ćpać dosłownie na dniach to jednak się to ustabilizuję.
Dla wszystkich, którzy będą teraz chcieli napisać:
Lecz się, albo ćpaj
mówię krótko
TAK, WIEM.
Rejestracja: 2009
  • 510 / 35 / 0

@cyprys a jakie miałeś uboki po kwecie ??? ja czułem się trochę skołowany na drugi dzień ale niewiem czy to od kwety, mam jeszcze pół packzi ale nie biore, dostałem senzop z zopiklonem, nawet można się trochę uwalić nim. Kwetiapina jakaś rewelacyjna nie jest ale i tak o niebo lepsza niż gówno zwane chlorprotixenem

-------------------------------------------------------

Sory że post pod postem ale nie moge edytować już..

Wziąłem sobie teraz 25 mg kwety bo jakiś rozdrażniony i poddenerwowany jestem od rana i fajnie mnie wyciszyło. Nasennie biorę już co innego ale ostało się trochę kwety i widzę że warto wziąć sobie jedną pigułe w ciągu dnia, fajnie uspokaja, nie tak agresywnie. To chyba najlepszy neuroleptyk o działaniu sedatywnym. Powinni wycofać to gówno chlorprotixen i leczyć kwetiapiną, jest o wiele lepsza. A bociany po niej latają do góry dziobami

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2012
Użytkownik zbanowany
  • 848 / 155 / 0

Ile jeszcze razy powtórzysz to samo? To tylko twoja subiektywna opinia. Dla mnie kweta to gówno, chlor jest ok. Może ciebie powinni "wycofać" z forum, bo piszesz chujowe posty? %-D
Każdemu pasuje co innego, nie generalizuj.
Rejestracja: 2009
  • 510 / 35 / 0

Wyrażam swoje zdanie w sposób elokwentny i przystępny dla każdego użytkownika forum. Moje opinie na dany temat są podparte wielotygodniowym doświadczeniem i obserwacjami na temat danej substancji. Twoje nerwy są niepotrzebne, gdyż wprowadzają chaos do naszej dyskusji, której celem jest ustalenie który lek jest dobry a który trzeba unikać. Przestrzegajmy zasad komunikacji na forum, a ludziom będzie łatwiej czerpać wiedze z tej strony.
Rejestracja: 2012
Użytkownik zbanowany
  • 848 / 155 / 0

No niesamowicie gównianie elokwentny %-D
13 stycznia 2019rooney pisze:
(...)zraziło mnie porównanie tego leku do gówna chlorprotixen...
(...)
chlor to gówno
(...)
Chlorprotixen to gówno
27 stycznia 2019rooney pisze:
Ja chlorprotyksenu nienawidze. Dla mnie to gówno.
27 stycznia 2019rooney pisze:
Gówno zwane chlorprotyksenem
02 lutego 2019rooney pisze:
Powinni wycofać to gówno chlorprotixen
Rejestracja: 2018
  • 1194 / 95 / 0

Dla mnie największym ubokiem jak po większości neuroleptyków występuje to zjawisko to koszmary , może to brak benodziazepin w organiżmie ale np po samej mirtazepinie sen jest bardziej regenerujący i koszmary są o mniejszej sile natężenia.
Rejestracja: 2009
  • 510 / 35 / 0

Ja z kolei po kwetiapinie itp mam bardzo fajne sny, czuje się we śnie szczęsliwy, wszystko jest w nich fajne i kolorowe. ostatnio miałem sen w którym mogłem kontrolować to co robię w nim. moja firma mieściła się w ameryce a ja chodziłem po plaży na której leżały koleżanki z pracy i kierowniczki.

Szkoda że teraz ciężko o sen, zjadłem 6 czy tam 7 tabletek zopiklonu, ze dwie trazodonu, spaliłem dure i chuj nadal spać nie moge. Kwetiapina odstawiona bo przestała działać.
Posty: 1129 Strona 96 z 113
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 120 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości