Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 1996 • Strona 199 z 200
  • 504 / 143 / 4
@kropka855 bo chuj ci xr, kwetiapina to praktycznie prolek, xr to zwykły pic na wodę abyś zapłacił więcej za lek w aptece.
A co do pytania, to powinieneś brać godzinę przed posiłkiem, Inaczej może działać słabiej, albo mocniej. Zależy czy pytasz o auc czy stężenie maksymalne.
"Nie istnieję, nigdy nie istniałem, ale skoro Ty już istniejesz to może i ja kiedyś zaistnieję."

"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
  • 3 / 1 / 0
Witam. Lekarz przepisał mi to na fobie społeczna i alkoholizm.
Wcześniej pregabe i mianse.
Nie chciał dać anticolu bo to niby się nie daje czynnym alkoholikom.
Mówi że przy alkoholu SSRI i snri nie działają a chciałem coś na motywację i napęd. Kartę podobno wycisza emocje negatywne jak i pozytywne. A myślę że jak nie będę czuł nic pozytywnego to znowu popłynę. Dodam, że 3 pierwsze dni po 50 mg mnie nie usypiają. mianseryna w dawkach 10-50mg też pręga do 300mg też nic a niby powinna działać na gaba jak alko
  • 505 / 88 / 0
Kilka miesięcy temu zacząłem " rzucanie" kwety. -- kwetiapiny
Brałem kila ładnych lat w różnych dawkach, ostatni rok 150mg kwety xr na noc i 100mg zwykłej również na noc.
Zacząłem od rezygnacji z xr, nie było lekko, koszmary w nocy, wlasny krzyk który mnie budził
Później stopniowo ucinałem zwykłej, ostatnie czasy były to dawki ok 10-20 mg na noc, tylko by móc spać bo z tym był duży problem.
Trwało to całe miesiące, ale...
Udało się, kilka dni już nie brałem jej w ogóle, śpię jakoś normalnie ok 6godzin ale to że względu na tryb życia.
Biorę również kwas walproinowy, normalnie miałem go brać 500 rano i wieczorem, ale to było trochę za dużo.
Teraz biorę 250mg rano i 500 mg wieczorem
Stan jest ok, jakoś radzę sobie z myślami, zasypiam normalnie z czym też miałem problem dlatego brałem kwete
Że skutków ubocznych mogę dodać że podczas schodzenia z większych dawek kwety miałem nasilone dyskinezy, silniejsza nerwica i brak czajenia przez jakiś czas i depresja po myśli samobójcze ale było to do ogarnięcia.
Teraz wszystko wraca do normy. alko pije minimum, 1 piwo dziennie co jest dla mnie mało, zioło też ograniczyłem odkąd wróciłem do pl na jakiś czas
Jeśli się ktoś zdecyduje rzucać kwete, to na pewno nie polecam wspomagać się benzo, bo sen na początku jest kiepski a po odstawce benzo byłby jeszcze gorszy i nie wiem czy byłoby to możliwe
Wychodzę z tej zamuly neuroleptycxnej w końcu, zostaję przy samym kwasie walproinowym. Rodzinny zapisal mi tadalafil bo sprawy łóżkowe miały dużo do życzenia, jak to ujął " trzeba pana troche naladowac " Zobaczymy jak to będzie dalej.Mam nadzieję że nie wskoczę na manię czy hipo manię.
W życiu nie myślałem że kiedyś z niej zrezygnuje bo na początku mi służył, z czasem zacząła mi kweta przeszkadzać.
Samopoczucie nie było lepsze, byłem mocno pościskany, większość mięśni była napięta, teraz to powoli mija.
Jeszcze się nie obudziłem do końca dlatego lekki chaos w tym co pisze
Pozdro mordki
Gdyby ktoś miał w kwestii odstawki kwoty pytania to zapraszam na priv

jedna poprawa nazwa dla wyszukiwarek - 909
  • 4 / 1 / 0
Mam dosłownie taką samą sytuacje, kwete odstawiam i dostałem jeszcze depakine ... z tym że mam cąły czas brać prege, kwete i bupropion.
Czuje się jak eksperyment szamana ... pod wieczór przed snem gdy załaduje kwete i i kwas walopiry to czuje prądy na ciele w sensie coś jak zespó tureta ale ciała potrafi mi noga sama odskoczyć i je*** w biurko na przykład, drętwienie i musze wtedy sobie troche pochodzić by przeszło.
Czy to wina połączenia tylu leków na raz czy to combo pod wieczor mnie niszczy w sensie kweta i kwas walo ?
Dzięki za odp.
  • 181 / 32 / 0
Cześć czy to możliwe że w nocy zarzucona kwetiapina calkowicie zniwelowała fazę po WŁAŚNIE zarzuconej fetce ? uśpiłem się ketrelem wczoraj po lotach na fetce, budzę się, jeblem 2 kreski i działania fety praktycznie w żaden sposób nie odczuwam!
  • 856 / 138 / 0
Bardzo możliwe zwłaszcza jeśli kwetiapiny wziąłeś dużo.
  • 155 / 42 / 0
@wiaderk0
Tak, miałeś dalej zablokowane receptory dopaminowe. Trzeba zawsze trochę dłużej poczekać. Miałem kiedyś podobnie, najgorzej.
Nie ma, że za mocno.
  • 53 / 1 / 0
Jeśli chodzi o długotrwałe branie kwetiapiny xr to mam już wyrobione zdanie na początek wystarczało 300mg po ponad dwóch latach potrzebowałem podniesienia dawki ponieważ zaczęły męczyć mnie urojenia i wkradała się również bezsenność, po podniesieniu dawki do 500mg w teorii 200mg rano 300mg wieczór w praktyce 500mg wieczór przed snem, wszystko wróciło do normy, nie wiem jak ma się to do kwetiapiny bez powolnego uwalniania natomiast sam na sobie odczułem wzrost tolerancji na ten lek. Póki co 500mg kwetiapiny xr przed snem wystarcza, plusem jest również to że moja waga jest stabilna około 6-7 kg za dużo lecz nie był to skok rzędu 20-30kg co jest jednym z największych plusów w moim przypadku wolałbym być chory niż tyle przytyć.
Uwaga! Użytkownik tomek4123 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2 / 2 / 0
Brałem przez 2 lata Rispolept 2mg ale nie zadowalał mnie więc lekarz zmienił na Kwetaplex XR 50mg. Pierwsze kilka dni dziwne, rano kręciło mi się w głowie i mózg nie chciał pracować. Po paru dniach się uspokoiło, w dzień jestem lekko wyciszony. Czuję się stabilnie. Jest sens zwiększać dawkę?
  • 35 / 6 / 0
Trzeba uważać żeby nie używać ketrelu po stymulantach, co prawda faza puści i pójdziemy spać, ale serducho dostaje mocno po piździe.
ODPOWIEDZ
Posty: 1996 • Strona 199 z 200
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.