Kwetiapina - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 122 / 17 / 0

To kwetiapine w ciągu dnia da się brać bez usypiania?
Jakby ktos mi wytłumaczył będę wdzięczny
Brana na wieczór w dawkach 1/4 lub 1/2 z 25mg pomaga przymknac oczy i cieszyć sie snem
Ciekawe tez ze sniff ma w sobie cos takiego innego jakby ciepelko ale nie wiem jak to nazwac. Jest to oczywiście głupi sposób przyjęcia jak i cała koncepcja wciągania neuroleptyków jednak robie to na własną odpowiedzialność znając juz te forme przyjmowania. Stanowczo odradzam takie zabawy.
  • 701 / 38 / 0

Mnie osobiście w ciągu dnia nie usypia 100mg. Sniffowałem na test i kichawe to rozpierdala ale wjazd jest jakby szybszy.

Skręt, areszt, przeszukanie, a na końcu… umorzenie

Mija dziesięć lat, od kiedy prokuratorzy i sędziowie mogą umarzać sprawy za posiadanie małych ilości narkotyków na własny użytek. Dzięki temu tysiące osób uniknęły wyroku np. za to, że miały w kieszeni skręta. Ale w oczekiwaniu na umorzenie nie uniknęły zamknięcia w celi i przeszukania domu. Bardzo ciekawy tekst Krytyki Politycznej, polecamy!

Czy stosowanie LSD pomaga w leczeniu alkoholizmu?

Okazuje się, że oprócz działania przeciwlękowego czy przeciwdepresyjnego, LSD może pomóc osobom będącym uzależnionym od alkoholu. Jakie mechanizmy, procesy stoją za tym niezwykłym działaniem LSD na umysł uzależnionego człowieka?
  • 188 / 42 / 0

Witam Państwa. Czy po b. niskiej dawce typowo nasennie, np. jak kolega wyżej napisał 1/4 z 25 mg, kwety występują jakieś przykre skutki uboczne, w szczególności SUCHOŚĆ W MORDZIE (to w końcu antagonista H1:/) lub senność/nieogar w ciągu dnia?
  • 65 / 4 / 0

tak, po dłuższym stosowaniu bezsenność z odbicia na miesiąc.
  • 188 / 42 / 0

Dzięki. To mnie w tej chwili nie przeszkadza. Za to przeszkadza bardzo wysuszona morda i jeśli kwetiapina w b. niskiej dawce wywołuje na tym polu taki sam skutek jak trazodon, to nie chcę.
  • 1643 / 112 / 0

Właśnie, większość ludzi skarży się na uciążliwą suchość w ustach, a u mnie to nie występuje. Do tego palę paczkę/dwie papierosów dziennie i suchości w buzi nie odczuwam. Jakieś turbo nawilżanie mam chyba %-D
  • 399 / 70 / 0

Ja Mam sucho w ustach, zwłaszcza w nocy to najbardziej jest odczuwalne. Zawsze mam w nocy pod ręka wodę i daje radę.
Podług innych leków tego typu, te uboki są dla mnie do zaakceptowania.
Guma do żucia pomaga w dzień
  • 188 / 42 / 0

Niedobrze, wysuszone śluzówki to otwarta brama do wszelkich infekcji.
  • 31 / / 0

panowie kwetaplex xr ile moge maksymalnie tego wziac i po jakim czasie powinno mnie ululac ? wczoraj 300 wzialem i nic musialem olanzapine dolozyc .
  • 31 / 4 / 0

@Baza96 mam dosłownie taką samą sytuację dzisiaj, nie wiem, chyba popsuci jesteśmy...
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata