Kwetiapina - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 18 / 1 / 0

Biorę tylko pinexet Sr i depacine.
A do tych jazd przed snem to gdzieś wyczytałem,że takie są objawy przy odstawianiu niektórych leków tyle,że ja noc nie odstawiam.
  • 28 / / 0

W tygodniu będę miał okazję zapalić legalny susz CBD 5%
Biorę na sen 200mg kwetii. Czy można zapalić w dzień susz CBD czy może być interakcja i dać sobie spokój?

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Legalizacja marihuany w Teksasie? W żadnym wypadku – jednak....

...zmiana definicji prawnej narkotyku uniemożliwia ściganie. W Teksasie tamtejszym organom właśnie przytrafiła się zupełnie przypadkowa legalizacja marihuany?
  • 2591 / 913 / 1

Jeżeli legalny, to znaczy, że THC poniżej 0.2%. Taki produkt nie powinien wywołać żadnych reakcji z kwetapiną. Gdyby jednak były - napisz będzie jakaś nauczka dla innych;>
  • 28 / / 0

Kilka dni temu skończyłem odstawiać snri i od tego czasu kwetia przestała działać.
Biorę na noc 200mg i od tych kilku dni nie mogę zasnąć. Po zażyciu jestem tylko zamulony, ale nie senny, jak wcześniej. Chodzę otępiały i rozdrażniony cały dzień. Kwetiapinę biorę od 7 m-cy i cały czas było ok. Miał ktoś coś podobnego ?
  • 7241 / 724 / 0

Jak Kwetiapina nie dziala to sprobuj mianseryny albo mirtazapiny, obydwa preparaty maja właściwości nasenne.Tylko nie wiem jak z dawkowaniem, zasugeruj to dla lekarza i zasięgnij opinii.Moze akurat te leki będą trafione.
  • 18 / 1 / 0

Kiedyś jaranie zawsze mocno mnie kopało.
Jakiś czas temu chciałem zobaczyć jak to będzie przy kwecie i w sumie po spaleniu bata nic nie poczułem.
  • 60 / 27 / 0

Jadłem 50mg kwety na noc przez miesiąc, już przy takich ilościach po dwóch tygodniach zacząłem opierdalać lodówkę o 10 w nocy.
Działanie nasenne osłabło, na żarcie tego gówna w ilościach 200-500mg się nie zgodzę. Benzo raczej nie dostanę w żadnym innym wypadku niż doraźnie, bo na oddziale wszyscy już wiedzą że zjawił się "Don mefedron", czyli ja, narkoman. %-D
Jakieś pomysły czym by szło kwetę zastąpić? Najlepiej jakby to nie był następny jebany neuroleptyk, bo nie mam kurwa żadnych psychoz, a po co się tym gównem truć.
Użytkownik nieaktywny
  • 217 / 14 / 0

02 kwietnia 2019Bezalkoholowy pisze:
Kilka dni temu skończyłem odstawiać snri i od tego czasu kwetia przestała działać.
Biorę na noc 200mg i od tych kilku dni nie mogę zasnąć. Po zażyciu jestem tylko zamulony, ale nie senny, jak wcześniej. Chodzę otępiały i rozdrażniony cały dzień. Kwetiapinę biorę od 7 m-cy i cały czas było ok. Miał ktoś coś podobnego ?
Zgłoś się do hash Oila

Albo zastosuj jakiegoś antagoniste nmda np DXM, memantyne dla zbicia tolerancji na kwetiapine

Co to było za snri?
  • 28 / / 0

@drapok Duloksetyna.
Dodatkowo po jej odstawieniu stałem się agresywny.
  • 7241 / 724 / 0

03 kwietnia 2019Azcer pisze:
Jakieś pomysły czym by szło kwetę zastąpić?
mianseryna albo mirtazapina - oba substancje działają nasennie.
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata