Kwas walproinowy/Walproinian sodu - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 159 Strona 8 z 16
Rejestracja: 2014
  • 3 / / 0


Mój organizm nie tolerował tego zbyt dobrze . Dostałem jako stabilizator, po miesiącu problemy z wypadającymi włosami, otępienie.
Rejestracja: 2010
  • 71 / 1 / 0


Czy można się tym usypiać po stymulantach?

Wojna z dopalaczami pod flagą brytyjską. Czy Theresa May wygrała z Mocarzem?

Brytyjski Home Office podsumowuje dwa lata działania ustawy antydopalaczowej. Podobno wszystko działa jak należy, ale żeby powiedzieć coś konkretnego, „brakuje danych”. Polska znowelizowała prawo narkotykowe w sierpniu 2018 roku. Co dziś możemy powiedzieć o skutkach tej reformy?

Od komputera po dopalacze. "W każdej szkole są uczniowie uzależnieni" [rozmowa]

O walce z uzależnieniami Dziennik Elbląski rozmawia z księdzem Edwardem Rysztowskim.
Rejestracja: 2014
  • 1 / / 0


Nie wiem czy w ogóle jest jakikolwiek efekt rekreacyjny możliwy po zażyciu czegoś działającego na GABA, brałem w dawkach terapeutycznych - lek ma właściwości stabilizujące nastrój, to tzw. Normotymik, podaje się zazwyczaj w zaburzeniach bipolarnych (Chad - choroba afektywna dwubiegunową, dawniej psychoza maniakalno depresyjna, jeszcze dawniej cyklofrenia), nie wiem czy stosuje się go stricte na depresje bo ma stabilizować nastroj , nie poprawiać (bije do tego ze jakbys np. Podał osobie mającej Chad jakiś antydepresant mogło by to spowodować wystąpienie epizodu manii - odwrotnie do depresji), lek ma raczej zabezpieczać wystąpienie epizodu depresyjnego i maniakalnego, trzymać psychikę w pionie :-). Wracając do tematu watka nie wiem czy jest sens to brac , bo zapewne jedynym efektem jak odczujesz po zażyciu np. Depakiny Chrono będzie spora sennosc, splątanie etc, pozdrawiam mam nadzieje ze pomoglem :-)
Rejestracja: 2013
  • 94 / 1 / 0


Pierwszy raz kwas walproinowy zażywałam jako stabilizator przy podejrzeniu ChAD. Na początku rzeczywiście działał kojąco, po dłuższym stosowaniu (~3 miesiące) obudziłam się jednak i stwierdziłam, że skutki uboczne przewyższają profity i rzuciłam to gówno, gdy zorientowałam się, że po prostu spuchłam mimo diety i ćwiczeń, wypadła mi masa włosów i ogólnie czułam się struta.

Teraz jednak drugie podejście - co mnie skłoniło?
Ano desperacja, nagła odstawka benzo po 3 tygodniowym ciągu. Pomogło mi wczoraj zasnąć, zniwelowało trochę sztywność karku i wydaje mi się, że jestem mniej powykręcana, a przynajmniej nie wkręcam sobie tego tak bardzo i dlatego TO DZIAŁA.
Czuję się dużo gorzej, gdy depakinka schodzi, trochę mnie przez nią mdli, ale jednak to jest dobrodziejstwo w tej sytuacji.
Rejestracja: 2013
  • 100 / / 0


Jak lek o nazwie Convival Chrono 500mg będzie działał na kode i deksa? deks w dawkach 150 do podbicia kody. Dawkowanie po 1 tabletce na dzień.
Rejestracja: 2012
  • 2120 / 54 / 3


Z tego co pamiętam to w środku terapii nic mi nie przeszkadzało jak waliłam ten mix.
Rejestracja: 2013
  • 100 / / 0


A nie osłabiało ? A jak walić samą kode ?
Rejestracja: 2014
  • 2 / / 0


Nie polecam ! Lek biorę na niestwierdzoną padaczkę od kiedy go biorę ( kilka lat ) muszę kilka razy dziennie spać. Pomagać pomaga na "drgawki" -> nie występują. Cały czas jestem zmęczony przez ten lek. Również co jakiś czas mam próby wątrobowe. Jednocześnie przy antydepresantach powoduje ostry zjazd " bad trip " Kiepsko się po nim funkcjonuje ze względu na to,że nawet podczas dnia prowadząc samochód potrafiłbym usnąć.
Rejestracja: 2012
  • 2120 / 54 / 3


JohnSmith nie zauważyłam zmiany.
@up porozmawiaj z psychiatrą. + to nie jest lek tylko na padaczkę.
Rejestracja: 2014
  • 2 / / 0


Owszem również lek antydepresyjny,ale najczęściej stosowany jako przeciwpadaczkowy. Dopóki go nie brałem czułem się świetnie (psychicznie). Ewentualnie mam "depresje" i potrzebuje psychiatry --> lek nie wiążę się z moimi dolegliwościami "psychicznymi" i po prostu cierpię na depresje. pzdr
Posty: 159 Strona 8 z 16
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości