Kwas walproinowy/Walproinian sodu - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 5730 / 450 / 0

11 sierpnia 2018wnc1964 pisze:
Na mnie zero działania przeciwlękowego.
Ja tez nie odczułem działania przeciwlękowego.
  • 2014 / 653 / 1

No akurat się nie dziwię, że na was nie działa. To tak jakby Radler 2% miał działać na kogoś, kto codziennie pije litr 65% bimbru. Panowie, bierzecie tyle leków, że nie dziwcie się, że nie działa.

Na mnie działa o to całkiem dobrze. No, ale ja nie jadam 15 leków w combo!

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Sejmowy zespół podsumowuje rok legalnego dostępu do medycznej marihuany

Po ponad roku od wejścia w życie przepisów umożliwiających legalne stosowanie terapii medyczną marihuaną nie milkną kontrowersje związane z jej zapisami.
  • 1173 / 92 / 0

dex przecież psychofarmakologia to bardzo,złożony proces opinie o lekach są różne nawet liderzy rankingów w lekach jak paroksetyna , ma też swoich przeciwników.
Ludzie kierują się skutecznością jak też skutkami ubocznymi ,oraz tolerancją kwas waloprominowy jest niestety hepatoksyczny często jest spotykany wzrost masy ciała czy wypadanie włosów i stąd możliwe że pacjenci biorą za małe dawki, leku , nie ma o co się złościć napewno są też osoby zadowolone z kwasu waloprominowego. :-)
  • 1714 / 127 / 0

Kwas walproinowy podnosi tolerkę na benzo?
  • 2164 / 393 / 0

Nie.
Użytkownik nieaktywny
  • 60 / 3 / 0

Kwas walproinowy zwiększa stężenie barbituranów.
  • 761 / 89 / 0

Nie i drugi raz nie.
  • 5730 / 450 / 0

05 września 2018clipper pisze:
Kwas walproinowy zwiększa stężenie barbituranów.
I niektórych benzodiazepin.Np: lorazepamu
  • 3 / / 0

Niedawno dostałam od psychiatry Absenor 300 mg o przedłużonym uwalnianiu, na padakę. Leczę się jeszcze psychiatrycznie (olanzapina + doraźnie alprazolam), nie wiem czy wchodzi to jakoś w reakcję z lekami, które również zażywam (wszystko przepisywane od jednego psychiatry). W każdym razie do sedna:
Odkąd biorę walproinian sodu 300mg rano i 300 przed snem według zaleceń irytuje mnie praktycznie wszystko, stałam się arogancka dla bliskich + ataki paniki nasiliły się do niesamowitego stopnia jeśli chodzi o ich częstotliwość i moc, co jeszcze jest ważne to fakt, że ataki te nagle zaczęły się pojawiać również bez żadnego powodu.
Nie wiem czy takie negatywne działanie leku występuje przez mój organizm, czy zachodzą jakieś dziwne reakcje z wyżej wymienionymi substancjami.
  • 16 / / 0

Dostałem to na wyrównanie nastroju po odstawieniu opio. Według mnie gówno jaki mało, stan porównał bym do 2-3 tabsów Aviomarinu (dziwne rozdrażnienie i otępienie jednocześnie). A i wątroba dostaje wpie**ol jak bym wypił pół litra wódy zmieszanej z energy drinkiem.
Nie rozumiem lekarza który chyba chce mi wykończyć wątrobę, a wie ile kody byłem wstanie wszamać na dobę. ;-)
Nie będę tego brał, już wole raz się czuć dobrze a raz trochę gorzej (problemy z motywacją), niż cały czas chujowo.
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 49 uczestników Wejdź na czata