Który opiatowiec nie pali ?

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Zdarza mi się opiaty konsumować i jestem osobą

49%
palącą
306
31%
niepalącą
196
20%
poproszę inny zestaw pytań :)
122

Liczba głosów: 624

• 1424 / 109 / 0

@ Mastah a jako tako,

@Gwynn nie do końca masz odp.
już nie robie offa

Użytkownik nieaktywny
  • 260 / 4 / 0

Ja sobie nie wyobrażam nie palić do opio, a byłem niepalący i mój "ciąg" na papierosach zaczął się właśnie podczas zapoznania z opio i trwa po dzień dzisiejszy ;]

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Roślinne mięso z „najlepszych konopi Nowej Zelandii”. Wygląda i smakuje jak prawdziwe

Wyglądem, konsystencją i smakiem ma przypominać zwykłe mięso, ale nowy produkt w ofercie The Craft Meat Co. będzie w stu procentach roślinny. Głównym składnikiem mięsnego zamiennika mają być konopie.

• 3 / / 0

Gwynnbleid pisze:
niedługo bedzie temat który opiatowiec pije małą czarną/ zieloną herbate lubnie wali konia :huh:
To mnie akurat nie interesuje , ale kojarzycie może taki obrazek znany z np. filmów : Na krześle albo kanapie gość w pozycji półleżącej , odchylona głowa , wpółzamknięte oczy , strzykawka na stole albo jeszcze wbita w rękę .
Ten nieprzytomny człowiek trzyma w ręku papierosa , który spalił się już cały i zamienił się w krzywy podłużny popiół w miejsce papierosa .
Takie to właśnie obrazki poprowadziły mnie z kumplem do teorii że każdy opiatowiec pali , i do wygranego zakładu .
On tak jakoś upierał się , że nie mogłem przepuścić takiej okazji :diabolic:

• 1118 / 10 / 0

Ale nie pali w ogóle czy nie pali w ciągu? Bo ja spalam góra pół paczki na miesiąc, czasem nawet jest to dosłownie kilka papierosów albo wcale.

Postanowiłam zaznaczyć "niepaląca", bo na 5 razy z opiatem papierosa zapalam góra 1 raz.

• 3275 / 77 / 8

Żaden ze mnie opiatowiec, ale nie palę.

• 1384 / 8 / 0

pale-chciałbym rzucić-a nie umiem i wkurwia mnie ile na szlugi leci szmalu.Ale...
pod wplywem dragów(każdych poza MJ)szlug jest wielka przyjemnością ;]

• 6 / / 0

szczerze mówiąc nawet nie próbowałam. :D
i jestem z tego dumna, mało komu się udaje.

"wplywem dragów(każdych poza mj)szlug jest wielka przyjemnością"

przestańcie, przestańcie, kusicie. :-p

Użytkownik nieaktywny
  • 51 / 1 / 0

IMO właśnie po sutym blancie papieros smakuje wyśmienicie

• 990 / 19 / 0

Dla mnie opio bez szluga to jak kobieta bez dziurki.
Do opio MUSI być szlug.

• 287 / 1 / 0

nie pale 5 lat i jest zajebiscie
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 1489 uczestników Wejdź na czata