Który opiatowiec nie pali ?

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Zdarza mi się opiaty konsumować i jestem osobą

49%
palącą
301
31%
niepalącą
192
20%
poproszę inny zestaw pytań :)
122

Liczba głosów: 615

• 1424 / 91 / 0

@ Mastah a jako tako,

@Gwynn nie do końca masz odp.
już nie robie offa

Użytkownik nieaktywny
  • 260 / 1 / 0

Ja sobie nie wyobrażam nie palić do opio, a byłem niepalący i mój "ciąg" na papierosach zaczął się właśnie podczas zapoznania z opio i trwa po dzień dzisiejszy ;]

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Są zarzuty dla polskich marynarzy, który zostali aresztowani w Meksyku

Rozprawa przed sądem w Ciudad Victoria trwała równo pięć godzin. Kapitanowi, pierwszemu oficerowi i spawaczowi miejscowy prokurator zarzucił przemyt narkotyków i ukrywanie zakazanych substancji.

• 3 / / 0

Gwynnbleid pisze:
niedługo bedzie temat który opiatowiec pije małą czarną/ zieloną herbate lubnie wali konia :huh:
To mnie akurat nie interesuje , ale kojarzycie może taki obrazek znany z np. filmów : Na krześle albo kanapie gość w pozycji półleżącej , odchylona głowa , wpółzamknięte oczy , strzykawka na stole albo jeszcze wbita w rękę .
Ten nieprzytomny człowiek trzyma w ręku papierosa , który spalił się już cały i zamienił się w krzywy podłużny popiół w miejsce papierosa .
Takie to właśnie obrazki poprowadziły mnie z kumplem do teorii że każdy opiatowiec pali , i do wygranego zakładu .
On tak jakoś upierał się , że nie mogłem przepuścić takiej okazji :diabolic:

• 1118 / 6 / 0

Ale nie pali w ogóle czy nie pali w ciągu? Bo ja spalam góra pół paczki na miesiąc, czasem nawet jest to dosłownie kilka papierosów albo wcale.

Postanowiłam zaznaczyć "niepaląca", bo na 5 razy z opiatem papierosa zapalam góra 1 raz.

• 3255 / 59 / 8

Żaden ze mnie opiatowiec, ale nie palę.

• 1384 / 4 / 0

pale-chciałbym rzucić-a nie umiem i wkurwia mnie ile na szlugi leci szmalu.Ale...
pod wplywem dragów(każdych poza MJ)szlug jest wielka przyjemnością ;]

• 6 / / 0

szczerze mówiąc nawet nie próbowałam. :D
i jestem z tego dumna, mało komu się udaje.

"wplywem dragów(każdych poza mj)szlug jest wielka przyjemnością"

przestańcie, przestańcie, kusicie. :-p

Użytkownik nieaktywny
  • 51 / / 0

IMO właśnie po sutym blancie papieros smakuje wyśmienicie

• 990 / 17 / 0

Dla mnie opio bez szluga to jak kobieta bez dziurki.
Do opio MUSI być szlug.

• 287 / 1 / 0

nie pale 5 lat i jest zajebiscie
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata