MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

• 283 / 28 / 0

Zdaniem moim, potwierdzonym przez znajomych oraz obserwacje to MDMA działa w tak specyficzny sposób że kiedy jesteś w ruchu to daje przyjemność z tego ruchu ( nie że pobudza) a jak odpoczywasz/ zamulasz się to również daje przyjemność (choć mniejszą, tak po prostu). Sprawdzone na setce rejwów że najlepiej co zrobić to odpocząć na moment żeby ochłonąć i wracać na parkieciwo - bo w końcu po to tam przychodzimy, prawda?
PS. Nie zapomnijacie pić wody.
  • 187 / 12 / 0

W ostatni weekend mialem okazje szamac cuksy po miesiecznej przerwie i... zawiedziony jestem. Zero eufforii, zupelnie cienizna w moim odczuciu jedyne co to muzykja w sumie spoko wchodzila. Na drugi dzien takze zarzucalem i wydaje mi sie, ze przedawkowalem... rzyganko, kumple mowili, ze kompletnie odklejony bylem...zimne poty, ze sie przecieralem az mialem recznik caly mokry :o Nigdy mi sie cos takiego nie przydarzylo i powiem wam, ze jestem troche wystrachany :/

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

Miały być zdjęcia najbliższych, znaleźli MDMA

Funkcjonariuszom udało udaremnić przemyt narkotyków na teren Zakładu Karnego w Nowogardzie. Dwa woreczki z MDMA znaleziono w paczce razem z albumem fotograficznym. To już kolejny taki przypadek w ostatnim czasie.
  • 9 / 2 / 0

11 sierpnia 2019Luthier pisze:
PS. Mi MDMA kojarzy sie z nadpobudliwoscią i braku możności ustania w miejscu ale nie znam się.
MDMA to substancja, nad którą kiedyś były, a od niedawna znowu są prowadzone badania pod względem psychoterapii. Tak na marginesie, bo wszyscy wiemy, że jak pójdziesz na psychoterapię to będzie się ona odbywać w miękkim fotelu przy spokojnej muzyce a nie na parkiecie.

Czy miałeś MDMA to ja nie wiem, ale wiem że to jest fajna substancja, która pomaga odczuwać euforię w każdym środowisku. Idąc do klubu zaczniesz tańczyć nieświadomie jak tylko wejdzie. Ale idąc na spokojny spacer tez przeżyjesz wspaniałą przygodę i wcale nie będziesz tańczył po drodze
  • 1 / / 0

Kryształki możesz rozpuścić w napoju, liznać i popić albo zawinąć w blete i połknąć (np na imprezie).
Wchodzi jakoś po godzince, noskiem szybciej, ale nie zawsze ma sie ochote\miejsce na drażnienie zatok. Ja zazwyczaj rozpuszczam w jakims soczku lub w wodzie, a w bletce tez mi sie zdazylo lykac i bylo okej
  • 173 / 9 / 0

17 sierpnia 2019Pompejszyn pisze:
W ostatni weekend mialem okazje szamac cuksy po miesiecznej przerwie i... zawiedziony jestem. Zero eufforii, zupelnie cienizna w moim odczuciu jedyne co to muzykja w sumie spoko wchodzila. Na drugi dzien takze zarzucalem i wydaje mi sie, ze przedawkowalem... rzyganko, kumple mowili, ze kompletnie odklejony bylem...zimne poty, ze sie przecieralem az mialem recznik caly mokry :o Nigdy mi sie cos takiego nie przydarzylo i powiem wam, ze jestem troche wystrachany :/
Zbyt krótka przerwa. Też tak mam. Przez jakiś czas brałem co tydzień-dwa i teraz jedna piksa 300mg wzięta na raz nie powoduje euforii, a jeśli już to na 30minut, a potem wszystko schodzi... musisz po prostu zrobić dłuższą przerwę tak jak i ja właśnie zacząłem.
  • 2 / / 0

czy wracajac z nl z 1 pill jest szansa zeby pies wyczul to, jesli tak to czy jest jakas metoda ukrycia zapachu
  • 1114 / 214 / 5

Połknąć. W dupsztala. Albo próżniowo. A jak busem to luzem pod fotele ;d
@Yolocaust
A masz pewność, że to co walisz to MDMA? Miesiąc to dla wielu ludzi wystarczająca przerwa żeby było si. I nie słyszałem o 30min euforii po MDMA, choćby nie wiem jak często jedzone. Czas się nigdy nie zmieniał jedynie faza - im częściej tym chujowsza.
Użytkownik nieaktywny
  • 949 / 275 / 2

26 sierpnia 2019skylierjas pisze:
czy wracajac z nl z 1 pill jest szansa zeby pies wyczul to, jesli tak to czy jest jakas metoda ukrycia zapachu
Nie, jeżeli chodzi o psa szkolonego do wykrywania MDMA to nic nie gwarantuje sukcesu, nawet pakowanie próżniowe.

Pieski potrafią rozróżnić pojedynczą cząstkę spośród milionów innych cząsteczek w mieszaninie zapachu. Ale też chyba nie są szkolone do wyczuwania tak małych ilości jak jedna tabletka. Twoje ryzyko %-D
  • 173 / 9 / 0

26 sierpnia 2019juzjestemgrzeczny pisze:
Połknąć. W dupsztala. Albo próżniowo. A jak busem to luzem pod fotele ;d
@Yolocaust
A masz pewność, że to co walisz to MDMA? Miesiąc to dla wielu ludzi wystarczająca przerwa żeby było si. I nie słyszałem o 30min euforii po MDMA, choćby nie wiem jak często jedzone. Czas się nigdy nie zmieniał jedynie faza - im częściej tym chujowsza.
Tak jestem pewien, że to było MDMA, efekty były takie jak zawsze, osoba, która ze mną brała po 1/4 była wystrzelona tak, że ledwo kontaktowała i trzymało ją z 6h łącznie z dorzutką, a mnie trzymało 30-40minut i koniec xD
  • 2 / / 0

a czy jakby zaraz mialabyc kontrola i bym na szybko wrzucil em np do jakiegos mocnego alkoholu pow 90% to i twk pies by to mogl wyczuc, lub czegos zeby sie na szybko pozbyc
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 1213 uczestników Wejdź na czata