MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderator: Stymulanty

• 270 / 28 / 0

Zdaniem moim, potwierdzonym przez znajomych oraz obserwacje to MDMA działa w tak specyficzny sposób że kiedy jesteś w ruchu to daje przyjemność z tego ruchu ( nie że pobudza) a jak odpoczywasz/ zamulasz się to również daje przyjemność (choć mniejszą, tak po prostu). Sprawdzone na setce rejwów że najlepiej co zrobić to odpocząć na moment żeby ochłonąć i wracać na parkieciwo - bo w końcu po to tam przychodzimy, prawda?
PS. Nie zapomnijacie pić wody.
  • 93 / 3 / 0

W ostatni weekend mialem okazje szamac cuksy po miesiecznej przerwie i... zawiedziony jestem. Zero eufforii, zupelnie cienizna w moim odczuciu jedyne co to muzykja w sumie spoko wchodzila. Na drugi dzien takze zarzucalem i wydaje mi sie, ze przedawkowalem... rzyganko, kumple mowili, ze kompletnie odklejony bylem...zimne poty, ze sie przecieralem az mialem recznik caly mokry :o Nigdy mi sie cos takiego nie przydarzylo i powiem wam, ze jestem troche wystrachany :/

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

O co biega z CBD? Sklepy z leczniczą "marihuaną" rosną jak grzyby po deszczu

"Tylko na Chmielnej w Warszawie minąłem aż dwa sklepy oferujące legalny susz z konopi. Postanowiłem sprawdzić, na czym polega fenomen tajemniczej substancji. Niestety, nie było łatwo."
  • 9 / 1 / 0

11 sierpnia 2019Luthier pisze:
PS. Mi MDMA kojarzy sie z nadpobudliwoscią i braku możności ustania w miejscu ale nie znam się.
MDMA to substancja, nad którą kiedyś były, a od niedawna znowu są prowadzone badania pod względem psychoterapii. Tak na marginesie, bo wszyscy wiemy, że jak pójdziesz na psychoterapię to będzie się ona odbywać w miękkim fotelu przy spokojnej muzyce a nie na parkiecie.

Czy miałeś MDMA to ja nie wiem, ale wiem że to jest fajna substancja, która pomaga odczuwać euforię w każdym środowisku. Idąc do klubu zaczniesz tańczyć nieświadomie jak tylko wejdzie. Ale idąc na spokojny spacer tez przeżyjesz wspaniałą przygodę i wcale nie będziesz tańczył po drodze
  • 1 / / 0

Kryształki możesz rozpuścić w napoju, liznać i popić albo zawinąć w blete i połknąć (np na imprezie).
Wchodzi jakoś po godzince, noskiem szybciej, ale nie zawsze ma sie ochote\miejsce na drażnienie zatok. Ja zazwyczaj rozpuszczam w jakims soczku lub w wodzie, a w bletce tez mi sie zdazylo lykac i bylo okej
  • 24 / 1 / 0

17 sierpnia 2019Pompejszyn pisze:
W ostatni weekend mialem okazje szamac cuksy po miesiecznej przerwie i... zawiedziony jestem. Zero eufforii, zupelnie cienizna w moim odczuciu jedyne co to muzykja w sumie spoko wchodzila. Na drugi dzien takze zarzucalem i wydaje mi sie, ze przedawkowalem... rzyganko, kumple mowili, ze kompletnie odklejony bylem...zimne poty, ze sie przecieralem az mialem recznik caly mokry :o Nigdy mi sie cos takiego nie przydarzylo i powiem wam, ze jestem troche wystrachany :/
Zbyt krótka przerwa. Też tak mam. Przez jakiś czas brałem co tydzień-dwa i teraz jedna piksa 300mg wzięta na raz nie powoduje euforii, a jeśli już to na 30minut, a potem wszystko schodzi... musisz po prostu zrobić dłuższą przerwę tak jak i ja właśnie zacząłem.
  • 2 / / 0

czy wracajac z nl z 1 pill jest szansa zeby pies wyczul to, jesli tak to czy jest jakas metoda ukrycia zapachu
  • 648 / 103 / 0

Połknąć. W dupsztala. Albo próżniowo. A jak busem to luzem pod fotele ;d
@Yolocaust
A masz pewność, że to co walisz to MDMA? Miesiąc to dla wielu ludzi wystarczająca przerwa żeby było si. I nie słyszałem o 30min euforii po MDMA, choćby nie wiem jak często jedzone. Czas się nigdy nie zmieniał jedynie faza - im częściej tym chujowsza.
  • 1018 / 248 / 0

26 sierpnia 2019skylierjas pisze:
czy wracajac z nl z 1 pill jest szansa zeby pies wyczul to, jesli tak to czy jest jakas metoda ukrycia zapachu
Nie, jeżeli chodzi o psa szkolonego do wykrywania MDMA to nic nie gwarantuje sukcesu, nawet pakowanie próżniowe.

Pieski potrafią rozróżnić pojedynczą cząstkę spośród milionów innych cząsteczek w mieszaninie zapachu. Ale też chyba nie są szkolone do wyczuwania tak małych ilości jak jedna tabletka. Twoje ryzyko %-D
  • 24 / 1 / 0

26 sierpnia 2019juzjestemgrzeczny pisze:
Połknąć. W dupsztala. Albo próżniowo. A jak busem to luzem pod fotele ;d
@Yolocaust
A masz pewność, że to co walisz to MDMA? Miesiąc to dla wielu ludzi wystarczająca przerwa żeby było si. I nie słyszałem o 30min euforii po MDMA, choćby nie wiem jak często jedzone. Czas się nigdy nie zmieniał jedynie faza - im częściej tym chujowsza.
Tak jestem pewien, że to było MDMA, efekty były takie jak zawsze, osoba, która ze mną brała po 1/4 była wystrzelona tak, że ledwo kontaktowała i trzymało ją z 6h łącznie z dorzutką, a mnie trzymało 30-40minut i koniec xD
  • 2 / / 0

a czy jakby zaraz mialabyc kontrola i bym na szybko wrzucil em np do jakiegos mocnego alkoholu pow 90% to i twk pies by to mogl wyczuc, lub czegos zeby sie na szybko pozbyc
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata