MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderator: Stymulanty

• 9 / 1 / 0

To znaczy że różnice jakieś tam są ale raczej bliżej nieokreślone, tak? Drąże temat bo po większości pix które zjadłem bywało podobnie pod wieloma względami podobnie a już na pewno pod tym że obraz klatkował, przerywał. Kilka razy było zupełnie inaczej, zamiast przerywania było w chuj przyjemne falowanie i zniekształcanie niczym po LSD ( nie brałem, stwierdzam po opisach i wizualizacjach). Może to dziwne ale dla mnie ten szczegół to swego rodzaju wyznacznik przyjemności, zajebistości fazy. Szukałem przyczyny tych różnic no ale to chyba nie sprawa safrolu.
  • 4 / / 0

10 marca 2019surveilled pisze:
To normalne, że MDMA działa 4-5 godzin. Zresztą, długość działania MDMA jest mocno zależna od siły działania enzymów monoaminooksydazy w organizmie (im słabsze/zapracowane, tym dłużej), a ta jest warunkowana m.in. genetyką i dietą.
Zatem pytanie: Jaką dietę stosować, żeby piksy działały jak najdłużej? Bo mam ten problem, że u mnie jest megapizda, że jedyne co robię to jęczę, bo tak mi dobrze, ale niestety trwa to zaledwie 1,5-2h(nawet jak brałem pierwszy raz w życiu to tak było) :/ Potem wszystko schodzi w jednym momencie i mam natychmiastowy i nieprzyjemny powrót do rzeczywistości. I dawka tutaj nie ma znaczenia, bo czy wezmę 120mg czy 180 to i tak będzie tak samo. Waga: 97kg.

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Strona Deep Dot Web zamknięta za "ułatwianie dostępu" do darknetowych witryn

Na dziś dzień kliknięcie na Deep Dot Web umożliwi Wam jedynie podziwianie kompozycji logotypów różnych organów ścigania, od amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości, przez NCA, po Europol...
  • 177 / 20 / 0

przy 97 kg mozna brac dawki lekko wieksze, generalnie emka najmocniej wlasnie tak dziala 1,5- 2 h i potem schodzi , dlatego mozna wziasc dorzutke (byle tylko jedną ) generalnie zeby najlepiej dzialala to organizm musi byc wypoczety , zdrowy itp itd , jest duzo produktow bogatych w tryptofan gdyz jest on niezbedny do syntezy serotoniny a jak wiadomo bez serotoniny nie ma jazdy :D

m3r

• 4 / / 0

Witam , dzisiaj dostałem 0,5 brązowego kryształa o gorzkim lekko kwaśnym smaku , zamierzam zarzucić 50mg sniff o 15 w robocie i 100mg oral w tym samym czasie, jest szansa że nie pierdyknie mnie za mocno przed wyjściem z roboty o 16 ? Waga 90Kg MDMA brałem ostani raz jakieś 5 lat temu.
  • 191 / 3 / 0

01 marca 2019hufsmoke pisze:
28 lutego 2019hajdisoboszlo pisze:
Zjadlem przez 3 dni 1 szt MDMA. Dzisiaj ~~0.3 bardzo slabo poklepalo. Czy jakbym zakuriwil z 0.55 to bedzie rozpie4rdol? Czy rozkurwi mi serce?
No ja przy 0.5 dopiero cokolwiek poczulem i w sumie gdyby nie to ze juz za wiele godzin spedzilem i zmarnowalem czekajac az wejdzie i niedlugo koniec imprezy to bym chyba drugie tyle zjadl.
mnie po tym 0.5 scielo z nog doslownie, mimo doprawienia anką wylądowałem pod kolyderką i mamrotałem pod nosem
01 marca 2019Miki12 pisze:
28 lutego 2019hajdisoboszlo pisze:
Zjadlem przez 3 dni 1 szt MDMA. Dzisiaj ~~0.3 bardzo slabo poklepalo. Czy jakbym zakuriwil z 0.55 to bedzie rozpie4rdol? Czy rozkurwi mi serce?

po pierwsze to nie jedz emki w "ciagach" minimum 2 tyg przerwy i zarzuc normalna dawke , powyzej 300 mg to juz jest zdeka neurotoksyczne zwlaszcza w ciagach , bo raz na jakis czas jeszcze by przeszlo , daj sobie czas na wypoczecie :P
wiem, wiem, czytalem tez i tym, ale jestem glupi i nie stosuje sie do dekalogu porzadnego narksa, chociaz gdy po półtora tyg przerwy wrzucilem 220 to poklepało całkiem niezle.
  • 17 / / 0

15 marca 2019m3r pisze:
Witam , dzisiaj dostałem 0,5 brązowego kryształa o gorzkim lekko kwaśnym smaku , zamierzam zarzucić 50mg sniff o 15 w robocie i 100mg oral w tym samym czasie, jest szansa że nie pierdyknie mnie za mocno przed wyjściem z roboty o 16 ? Waga 90Kg MDMA brałem ostani raz jakieś 5 lat temu.
w robocie ? ? ? ? ? :cojest:
  • 5 / / 0

To znowu ja, wczoraj znów 2.5 piksy wleciało po ponad miesiącu przerwy. Było spoko a nawet weszło szybciej niż zwykle. Chyba dzięki przejsciu na zdrowszą dietę :)

m3r

• 4 / / 0

16 marca 2019pigulasroga pisze:
15 marca 2019m3r pisze:
w robocie ? ? ? ? ? :cojest:
No a jak :extasy: w robocie, całkiem spoko było do 22 wyczyściłem żekomo 500mg, wydaje mi się że jakbym brał oral to mocniej by poklepało.

scalono

Taka specyfika pracy , siedzenie przy komputerze, czasem mogę sobie pozwolić założyć słuchawki i przez cały dzień nie robić nic produktywnego.

scalono - surv

Bo MDMA przyjmowane sniffem a oralem to dużo inne ma działanie ? Chyba będę musiał jeszcze raz pobrać i zarzucić oral i porównać jak to jest. Bo z tego co pamiętam to jak XTC w tabletkach się brało to czesało ładnie , włosy dęba stawały i można było zagadywać z nieznajomymi jakby to twoi znajomi byli
  • 347 / 12 / 0

Czy wiadro mj i następnie pixa 220 mg zaraz po tym wiadzrze to ogólnie dobry pomysł ? Kmina jest taka żeby pixa weszła na peaku zielska, i podkręciło psyhodele i euforię. Dodam że mj z emka zawsze zajebiście mi się mixowalo, ale na zejściu i dzień po jaralem nigdy przed peakiem. Warto tak zmiksować ?
  • 177 / 20 / 0

@Inglesssss moim zdaniem lepiej najpierw emka a przy jej zejsciu na chilloutowy koniec zioło zeby troche podbic jeszcze faze :)
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 74 uczestników Wejdź na czata