MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderator: Stymulanty

• 281 / 20 / 0

19 lutego 2019hufsmoke pisze:
Siemanko chciałem się dopytać co i jak z krzysztalkiem.
Ogolnie piksy wrzucalem juz czesto(tez bylo sporo, nie wazne jakie zwykle minimum 2) - Przyda się w dalszej części posta.
A więc minęło 6 tygodni od ostatniego zażycia mdmda- tym razem padło na czystą, nie piksy. Poczytałem co i jak, o dawkowaniu itp i przygotowałem sobie 2 bombki - pierwsza 0.15 druga 0.18. Jadłem sporo ale dużo godzin przed, wody sporo piłem, trochę coli z lodem. Ogolnie wszystko działo się na imprezie. Po zażyciu pierwszej bombki nie działo się nic, mija półtorej godziny, dorzucam drugą. Mija cała godzina a ja wciąż nie czuję żadnych efektów znanych mi z piguł. Tańczyłem, gadałem, dalej nic. Dokupiłem od znajomego jeszcze 0.2. Po pół godziny ładnie weszło, było świetnie super przyjemnie no i zabawa aż do rana, która skończyła się tylko tym, że większosc znajomych chciała już spadać.
Teraz moje pytanie- Czy to normalne, że muszę przyjmować tak ogromne ilości MDMA? Nie mam do czynienia z innymi narkotykami, a piguły brałem 4 razy w ciągu ponad pół roku, więc to był mój 5 raz z MDMA( już za pierwszym wrzucaniem piks było to 1.5 bo po pol+pol nic nie czulem). W sumie nie mam z tym problemu, bo nie czuje sie zle ale wiem z jakimi konsekwencjami wiąże się branie aż tak wielkiej ilości+ jednak koszta są spore. Jeżeli chodzi o czystość towaru, to na pewno wszystko było w porządku.
Waga: okolo 86
Wzrost: okolo 185
Pozdrawiam!
MDMA je sie raz na jakiś czas kolego, nie masz serotoniny. 300mg to wszystko co ci trzeba na 10 godzinną banie.
  • 153 / 3 / 0

czy zolafren i depakine mogą blokować MDMA?

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Lek wykryty w krwi Kamila Durczoka. Czym są benzodiazepiny?

We krwi Kamila Durczoka wykryto, poza alkoholem, obecność benzodiazepiny. O tym, co to za lek, w jakich przypadkach jest przepisywany i jaki ma wpływ na ludzki organizm Zuzanna Opolska rozmawia z dr. n med. Sławomirem Murawcem - psychiatrą i psychoterapeutą.
  • 23 / 1 / 0

02 marca 2019mrfuter pisze:
Od siebie dama, że MDMA w Crystalsie pachnie jak cmc. Te robione z safrolu jebie natomiast safrolem czyli pięknie.
A czy w działaniu są jakieś różnice między emką robioną z safrolu a inną metodą?
  • 281 / 20 / 0

04 marca 2019xterk12 pisze:
Od siebie dama, że MDMA w Crystalsie pachnie jak cmc. Te robione z safrolu jebie natomiast safrolem czyli pięknie.
A czy w działaniu są jakieś różnice między emką robioną z safrolu a inną metodą?
Dalej to ta sama substancja, różnice wynikają bardziej hmmm... no wiecie, w piwie niby też jest alkohol, w winie czy wódce i niby tak samo działają, ale każdy woli inaczej. Tak jak z piwem, każdy ma swoje ulubione.
Bania wydaje sie naturalniejsza.
Jak już sie wjebiesz to zaczniesz zauważać takie róznice jak smak kryształu itd.
  • 25 / 4 / 0

04 marca 2019xterk12 pisze:
Generalnie różnice mogą wynikać z pozostałości po syntezie, np. czysty kryształ MDMA nie ma żadnego słodkiego zapachu, ten anyżowy zapach to właśnie niedoczyszczone pozostałości po syntezie.
To tak jak z alkoholami - piwo działa spokojniej niż wódka bo zawiera uspokajający chmiel, natomiast w MDMA różne posyntezowe pozostałości mogą niepotrzebnie obciążać organizm np. zwiększając bardziej tętno.
  • 2 / 1 / 0

Przy wadze 85 kg i 185 cm wzrostu od razu jest wiadome, że potrzeba więcej MDMA. Ja mając 167 cm wzrostu i ważac 50 kg wystarczy połoweczka pigułki i turbopizda. Z tego co czytałem to ludzie na jedna noc biora nawet po 10 tabsów żeby coś puczuć, wiec wychodzi na to, że szybko Ci sie robi tolerka na MDMA.
  • 5 / / 0

19 lutego 2019hufsmoke pisze:
Teraz moje pytanie- Czy to normalne, że muszę przyjmować tak ogromne ilości MDMA? Nie mam do czynienia z innymi narkotykami, a piguły brałem 4 razy w ciągu ponad pół roku, więc to był mój 5 raz z MDMA( już za pierwszym wrzucaniem piks było to 1.5 bo po pol+pol nic nie czulem).
MDMA je sie raz na jakiś czas kolego, nie masz serotoniny. 300mg to wszystko co ci trzeba na 10 godzinną banie.
Przerwy trwające około 2 miesiące czasem lepiej i to było za często? I te 0.55 trzymało mnie około 4-5 godzin.
  • 5087 / 197 / 8

To normalne, że MDMA działa 4-5 godzin. Zresztą, długość działania MDMA jest mocno zależna od siły działania enzymów monoaminooksydazy w organizmie (im słabsze/zapracowane, tym dłużej), a ta jest warunkowana m.in. genetyką i dietą.
  • 23 / 1 / 0

To znaczy że różnice jakieś tam są ale raczej bliżej nieokreślone, tak? Drąże temat bo po większości pix które zjadłem bywało podobnie pod wieloma względami podobnie a już na pewno pod tym że obraz klatkował, przerywał. Kilka razy było zupełnie inaczej, zamiast przerywania było w chuj przyjemne falowanie i zniekształcanie niczym po LSD ( nie brałem, stwierdzam po opisach i wizualizacjach). Może to dziwne ale dla mnie ten szczegół to swego rodzaju wyznacznik przyjemności, zajebistości fazy. Szukałem przyczyny tych różnic no ale to chyba nie sprawa safrolu.
  • 32 / 2 / 0

10 marca 2019surveilled pisze:
To normalne, że MDMA działa 4-5 godzin. Zresztą, długość działania MDMA jest mocno zależna od siły działania enzymów monoaminooksydazy w organizmie (im słabsze/zapracowane, tym dłużej), a ta jest warunkowana m.in. genetyką i dietą.
Zatem pytanie: Jaką dietę stosować, żeby piksy działały jak najdłużej? Bo mam ten problem, że u mnie jest megapizda, że jedyne co robię to jęczę, bo tak mi dobrze, ale niestety trwa to zaledwie 1,5-2h(nawet jak brałem pierwszy raz w życiu to tak było) :/ Potem wszystko schodzi w jednym momencie i mam natychmiastowy i nieprzyjemny powrót do rzeczywistości. I dawka tutaj nie ma znaczenia, bo czy wezmę 120mg czy 180 to i tak będzie tak samo. Waga: 97kg.
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata