MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderator: Stymulanty

• 7 / 1 / 0

Witam. Wiem że to kiepski pomysł ale jak w środę waliłem 200mg to jak jutro walne 100mg to wgl coś poczuje? Dodam że był to mój pierwszy raz więc jakiejś specjalnie tolerki nie powinno być chyba ale chodzi mi o serotoninę, jak to z nią będzie?
  • 41 / 4 / 0

Jakiś czas temu właśnie zarzuciłem dwukrotnie emke w przeciągu 4 dni. Niestety działanie o połowę słabsze i w ogólnym rozrachunku o wiele gorsze. Za to zjazd za drugim razem to tragedia. Dawno się tak chujowo nie czułem - deprecha 2 dni mnie trzymała ;/

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Leczenie uzależnionych od alkoholu może być przymusowe, ale z ograniczeniami

Sąd może zobowiązać uzależnionych do podjęcia terapii, ale nie wolno trzymać ich w szpitalu "pod kluczem". Okazuje się jednak, że niekiedy dochodzi do stosowania przymusu wobec osób, które powinny samodzielnie o sobie decydować.
  • 7 / 1 / 0

27 stycznia 2019Muttley pisze:
Staraj sie nie cytowac postów nad Tobą , ok ? :) dzieki * ncdream
Czyli dobrze że nie wziąłem:) Poczekam jeszcze trochę i wtedy zjem, zjazd to ostatnie czego mi trzeba
  • 61 / 5 / 0

U mnie prawie półtorej miesiąca bez MDMA od ostatniego zażycia. Krążki czekają, ale na dobrą okazje :)
Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

Czy po dużych dawkach emki w krysztale możliwe jest mieć oevy?
  • 5 / / 0

Pytanko po ile u was chodzi MDMA 200??
  • 14 / / 0

27 stycznia 2019PrawdziwyPalacz pisze:
Witam. Wiem że to kiepski pomysł ale jak w środę waliłem 200mg to jak jutro walne 100mg to wgl coś poczuje? Dodam że był to mój pierwszy raz więc jakiejś specjalnie tolerki nie powinno być chyba ale chodzi mi o serotoninę, jak to z nią będzie?
Też jestem nowym użytkownikiem i na mnie to chyba musi działać jakoś inaczej niż na wszystkich, nie wiem, ale wziąłem 3x w ciągu tygodnia(wiem, że to debilizm, ale nie jakieś ogromne dawki, ale ze 100-140mg) i za każdym razem odlot był świetny i po każdym wzięciu miałem afterglow, więc wydaje mi się, że to zależy od osoby.
  • 254 / 39 / 0

ja emke zarzucalem 4 razy ,raz w grudniu , raz w kwietniu, i dwa razy w czerwcu (odstep 2 tygodnie ) ilosci, dwa razy po 130 mg , i dwa razy 130 plus po paru godzinach dorzutka 100 mg , wode pilem , nie miszalem z zadnymi innymi substancjami , myslicie ze to za czesto ,tak zeby dla zdrowia bylo ok , za kazdym razem dzialala dorbze , afterglow bardzo przyjemnie , ? :)
  • 5040 / 189 / 8

31 stycznia 2019Piter132 pisze:
Czy po dużych dawkach emki w krysztale możliwe jest mieć oevy?
Tak, jak najbardziej. Mieszanie przy układzie serotoninowym na ogół skutkuje zaburzeniami percepcji, w tym halucynacjami. MDMA mocno wpływa na serotoninę, a w dużych dawkach wypaczenie tego systemu jest ekstremalne (ze zgonem włącznie, patrz zespół serotoninowy).
  • 61 / 5 / 0

01 lutego 2019dabal pisze:
Pytanko po ile u was chodzi MDMA 200??
Pytasz o piguły?
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata