MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 51 / 3 / 0

Możesz być bardziej niż zwykle dobity parę dni po, mimo iż samo doświadczenie będzie raczej pozytywne w dobrym gronie. Możliwe, że będziesz żałował, że to wziąłeś
  • 11 / / 0

Witam wszystkich
Kilka dni temu z kolegą przed imprezą klubową kupilismy "kryształ" kiedy znajomy który był w temacie powiedział że to jest wymieszane z "emką" (małe kryształki i taki żółtawy proszek) efekty były takie jak po MDMA (przynajmniej z tego co czytałem bo dopiero teraz dowiedziałem sie o istnieniu tej substancji) miałem mega speeda, miałem wrażenie że muzyka jest we mnie i rozmawiałem z osobami których wczesniej nie znałem jakbyśmy sie znali kilka lat i miałem ochote z wszystkimi rozmawiać. Zasnołem dopiero o 8 rano bo wcześniej nie mogłem zasnąć. Wcześniej miałem styczność tylko z ziołem i nie mam doswiadczenia w tych sprawach. Czy ten efekt będzie taki sam kiedy będe to brał +/- raz na miesiąc? I co to wogule jest kryształ? Bo jak wpisywałem w internecie taką fraze to jedynie wyskakiwała mi metamfetamina a efekty miałem kompletnie inne.

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Coraz więcej kokainy w Europie

Coraz więcej kokainy, wykorzystanie do handlu mediów społecznościowych i szyfrowanych połączeń, a także wzrost produkcji narkotyków syntetycznych w Europie - taki obraz wyłania się z najnowszego raportu Europejskiego Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii.
  • 89 / 4 / 0

Siemanko %-D
Nie wiem, czy to najwłaściwszy wątek, w razie czego proszę o przeniesienie.
Tak się zastanawiam co to jest: Podobno MDMA. Kryształ jasny, delikatnie wpadający w bursztynowy odcień, ale jasny. Testy z SIN : Marquis chwilę fioletowy, szybko robi się czarny. Mecke krótką chwilę zielony, po sekundzie już czarny. Jedno co mi nie pasuje, to cena. Bez żadnych kontaktów 5g za 150 zł. Spotkał się ktoś z czymś takim? Czy jest jakaś substancja, która daje takie barwienie odczynników, i w dawce 1,5 mg/kg m.c. zrobi kuku?
Z jednej strony jestem bardzo napalony, bo po latach poszukiwań (nie mam kontaktów) samo wpadło w ręce. Z drugiej strony ta cena wydaje się zbyt dobrą okazją, które jak wiadomo się nie zdarzają:D Poradźcie :extasy:
  • 731 / 167 / 0

W hurcie i po znajomości drożej wychodzi emka. Może być MDAI. Krzywdy nie zrobi jeżeli to to, po prostu profil działania bardziej kanapowo relaksacyjny. Zacznij lepiej od malutkich dawek na start, nigdy niewiadomo co to.
  • 89 / 4 / 0

Dzięki. MDAI w Marquisie barwi się na czerwono, więc nie to...
  • 157 / 9 / 0

A więc wczoraj jadłem pierwszy raz emke. Zarzucałem pierwszą połówke 90mg w domu i drugie tyle w pubie. Źrenice jak 5zł, większa odwaga i chęć do gadania, ale niestety nie doznałem tej obiecywanej przez każdego euforii i miłości. Piguły były na 100% dobre bo jedli juz znajomi, ktorzy dobrze sie znaja na cukierkach. Myślicie, ze moze być to spowodowane tym, ze regularnie przyjmuje opiaty i profil dzialania troche był inny dla mnie? Jestem dzień po i dopiero dziś czuje przyjemne afterglow i dreszcze, których nie doznałem wczoraj :/ Jestem troche zawiedziony, dajcie znać co myślicie.
  • 731 / 167 / 0

A byłeś pod wpływem opio/miałeś jakieś jeszcze w organizmie? Moim zdaniem to raczej wina małej dawki na start, dorzutki już nie działają tak dobrze nawet przy sporo większej dawce. Na mnie przez lata brania opio typowo dopaminowe stimy słabiej działają, ot taki przypadek.
  • 157 / 9 / 0

Na obecny moment od opio jestem wolny juz tydzień, ale wczesniej brałem regularnie. A co do dawki to nie wiem czy 90mg na start to az taka mała przy tym jak waze 72kg. Za jakiś czas wrzuce więcej i zobacze wtedy.
  • 571 / 23 / 0

Na pewno za mała, weź tego z 130mg i będziesz zadowolony.
  • 23 / 1 / 0

90mg to dla mnie strata materiału (solo). Fajnie ale jednak chujwo, bo mogłoby być lepiej. Walić 300 jeden strzał ale dobry hehe, ja preferuje w małej bletce mascotte, robię taki granacik z emką w śrofku z bletki, pozbywam sie niepotrzebnej wiekszosc i połykam. Dorzucanie jest ok ale o wiele lepiej wrzucić od razu 400 niż 2 razy po 200. To tylko moje zdanie.
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 70 uczestników Wejdź na czata