MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderator: Stymulanty

• 732 / 77 / 0

Jebcie emkę chłopaki, szukajcie MDA <3 Zwłaszcza jak dajecie po 200zł za gieta :D

Imo emka nadaje się tylko i wyłącznie do leniwego wieczoru z dziewczyną, do tego jest rzeczywiście fajna :D
  • 290 / 6 / 0

To jak emka nadaje się do wieczorów z dziewczyną to co ja mam??? Brązowy krysztal pachnie słodko anyzowo a jak. Się zajebie to wyrywa z butów w klubie nie da się siąść trzeba tańczyć miłość do wszystkich chumor max itp???

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.
Użytkownik nieaktywny
  • 60 / 7 / 0

Brązowy kryształ i zapach anyżu? Brzmi dla mnie jak jakis cmc. Kup sobie testy od sin lab i sprawdź co dostałeś za suprise
  • 290 / 6 / 0

Testowałem i pokazuje mdxx a co do zapachu to właśnie mdxx tak pachnie i faza jest bardzo przyjemna a te wszystkie cmc to ryja banie nie podoba mi się po tym bomba. I to co mam jest z nl faza jak po pixach tylko bardziej przyjemna jak dla mnie. Ziom mówi żeby to jeść a nie wciągać i robimy z tego bombki i każdy teraz woli to niż pixy.
  • 194 / 12 / 0

Grzyby powoduja tolerancje krzyzowa z MDMA? Tydzien minimum czekania po nich zanim bedzie mozna sensownie rollowac?
  • 2778 / 213 / 0

Nie występuje tolerancja krzyżowa.
  • 732 / 77 / 0

28 października 2018oskar49 pisze:
To jak emka nadaje się do wieczorów z dziewczyną to co ja mam??? Brązowy krysztal pachnie słodko anyzowo a jak. Się zajebie to wyrywa z butów w klubie nie da się siąść trzeba tańczyć miłość do wszystkich chumor max itp???
Mdxx to nie tylko MDMA i MDA. To co opisujesz MDMA nie może być.
  • 17 / 9 / 0

27 października 2018d33nied pisze:
Wait what? Mówicie, że 250 zł za grama?
Na DW legitne MDMA w krysztale jest po 35 - 40 zł / g
DW to DW - tam zazwyczaj kupuje się albo u hurtownika albo producenta, na ulicy cena zależna od tego przez ile rąk przeszło i w jak dużym mieście sie kupuje . mniejsze miasta jak Torun to cena 80-120 a stolica? 150-250zl, duże miasto - duże koszta, drogie mieszkania, drogie życie, drogie narkotyki.
  • 732 / 77 / 0

Raczej im większe miasto tym tańszy towar, bo większy rynek, lepsza dostępność.
Jak płacisz 250zl za emke to jebią Cię na hajs i tyle. Taniej wyjdzie pojechać po temat za granicę.
  • 52 / 5 / 0

Tej ale na serio... biorąc pod uwagę, że masz IQ > 80 to możesz sobie ogarnąć legitne MDMA w cenie 35 zł / g przez tora.

Biorąc za 250 zł / g przepłacasz jakieś 615% a i tak dostajesz chuj wie co
A żeby bardziej wkurwić - to te twoje 250 zł to jest prawie 8g legitnego MDMA w deepwebie
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata