MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderator: Stymulanty

Posty: 5043 Strona 470 z 505
Rejestracja: 2017
  • 21 / / 0


Czy taki stan relaksu i błogiego prawie-snu jest możliwy przez cały czas działania substancji czy to tylko przy wejściu? Zarzucałem MDMA tylko raz i pierwsze pół godziny od wejścia podobało mi się najbardziej, tak wyobrażałem sobie działanie heroiny, a nie MDMA (). Później znajomi trochę wymusili na mnie ruch i zabawę i ten stan się skończył, a zastanawiam się nad zarzuceniem w domu w samotności
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


Siema wszystkim, dorwałem niedawno "Mkę" w krysztale. Stąd moje pytanie. W jaki sposób najlepiej ją przyjąć? Słyszałem, że można rozpuścić w wodzie i wciągnąć. Do tej pory jadłem tylko piksy, więc jestem zielony w tym temacie. Ktoś coś doradzi? Z góry dzięki !

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

USA: leczenie uzależnień w więzieniach

W ubiegłym roku około 5,400 zatrzymanych w więzieniu powiatu Cook zostało poddanych leczeniu z powodu nadużywania opioidów – średnio 375-400 osób każdego miesiąca.
Rejestracja: 2018
  • 23 / 3 / 0


Wystarczy zjeść, najlepsza droga podania i najbardziej efektywna. Tylko wagi użyj żeby sobie prawidłowo dawkę odmierzyć, polecam 1,5mg na kg masy ciała.
Rejestracja: 2017
  • 28 / 4 / 0


@up
Najlepiej oralnie. Ja rozpuszczalam w wodzie i piłam. Sniff może podrażnić śluzówkę i nie wchodzi tak fajno jak zjedzenie
Rejestracja: 2018
  • 5 / / 0


MDMA za 5 dych kupiłem 1g i nie czułem po tym żadnej euforii. Wałek na 100? Smakowało tak samo jak dawniej dawniej spróbowałem i była euforia
Rejestracja: 2018
  • 11 / / 0


Jeśli 2h po zejściu efektów pixy zjem jeszcze 1.5g benzydaminy to nic mi sie nie stanie?
Rejestracja: 2012
  • 14 / 1 / 0


20 lipca 2018dobryczlowiekgmo pisze:
MDMA za 5 dych kupiłem 1g i nie czułem po tym żadnej euforii. Wałek na 100? Smakowało tak samo jak dawniej dawniej spróbowałem i była euforia

Podejrzanie tanio.
Mniej niz 120 nie placilem i bylo ok. NL.
Rejestracja: 2017
  • 574 / 23 / 0


Na darknecie idzie znaleźć przyzowity kryształ za 50zl za ale na ulicy nie
Rejestracja: 2018
  • 5 / / 0


Niewiadomo co dostałem może to być wszystko w krystalicznej formie tak naprawdę. Pachnie i smakuje tak samo jak coś co miesiąc temu wypruło że mnie resztki szczęścia.
Może ktoś doświadczony się wypowie czy mka zawsze daje poczucie euforii i empatii?
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0


1. Piguła superman różowy - chyba coś koło 140. To była moja pierwsze podobno MDMA. Euforia całą noc, mocne odczuwanie muzyki. Nie usiadłem nawet na chwilę przez 12 godzin. Po 12 godzinach byłem cały czas pełny energii, można powiedzieć ze to była najlepsza muzyczna impreza życia.
Kilka tygodniu później szare PP podobno coś koło 180-220. Połówka załadowała się po 40 minutach. Guma, szczękościsk i mocny nieogar przez niecałą godzinę. Gdy ktoś był przy końcu zdania nie wiedziałem już co było na początku. Drugiej połówki nie brałem. Po dwóch godzinach wszystko zeszło, jak dla mnie bardzo szybko ale bałem się dorzuty przez to że za pierwszym razem nie małem tego w ogóle przy supermenie. Zupełnie inne odczucia. Nie było tej aż tyle energii ale uczucie było przyjemne, mogłem iśc na papieroska a za pierwszym razem nie chciałem przestawać tuptać. Kilka tygodni później dokładnie ta sama sytuacja. Skąd te różnice i czy tak to powinno wyglądać? Czy za pierwszym razem trzymało mnie tak długo ze względu na to że był to właśnie pierwszy raz czy nie ma czegoś takiego?

2. Zbliżają się dwu dniowe rejwy. Do dyspozycji wspomniana wyżej szara PP i około 0.5 g w krysztale. Proszę o poradę jak to podzielić na dwa dni. Czy ograniczyć się tylko to kryształu i wziąć np 200 w jeden i 200 lub mniej w drugi lub w jeden pigułę w drugi sypkie albo jeszcze jakoś inaczej. A może jak zarzucę w jeden dzień to na drugi dzień nic już nie poczuje?
Posty: 5043 Strona 470 z 505
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości