MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderator: Stymulanty

• 1362 / 115 / 0

Pseudo-olejek
Chlorek magnezu- odrobina wody
Wcieranie na całe ciało.

Do tego potas, w chuj bananów i kakao, dobra dieta

i przerwa siłą rzeczy
  • 7 / / 0

MDMA w trakcie brania escitalopramu? Nie dostane przesadnego pierdolca i nie pożałuję?

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Pomylił policjantów z dilerami

W poniedziałek późnym wieczorem w rejonie ul. Powstańców w Krakowie do policjantów, pełniących służbę w ubraniu cywilnym, podszedł mężczyzna, pytając, czy „mają coś dla niego”.
  • 23 / 4 / 0

Albo zrób przerwę na parę dni od esci, albo w ogóle nie jedz M. Strata materiału.
  • 8 / / 0

Witam, poniedziałek w nocy zjadlem z 400mg MDMA. Po przebudzeniu mialem strasznie pogryziony język i policzki a także bolało mnie gardło. Dzisiaj mnie dalej bardzo boli i mam chyba angine. Czy to może przez kryształ?
  • 23 / 4 / 0

Pogryziona jama ustna to faktycznie skutki tripowania na M, do tego złapałeś przeziębienie, które bądź co bądź też spowodował "kryształ" :(
  • 177 / 19 / 0

Pogryziona jama ustna to typowy efekt po grubej imprezie na MDMA, często nawet się nie czuje jak chodzi szczęka. Mi po sobotnim rejwie zagoiły się słabe akcje w ustach dopiero wczoraj tj w czwartek. A pojutrze w sobotę kolejne rejwy czekajo. No ale nikt nie mówił że życie rejwera będzie łatwe. :cool:

@Odwiert Korzenny
Masz na myśli nacieranie się uwodnionym chlorkiem magnezu podczas prysznica na przykład? Ja spróbowałem tego kilka razy dzięki Twoim radą na forum i to jest zajebiście skuteczny sposób IMO.
  • 1362 / 115 / 0

@Anon2
Bardziej po prysznicu, żeby było na skórze i się wchłaniało.
Nasmarować się, zrobić masażyk.
Jak się przedobrzy to zaczyna trochę uciążliwie szczypać, a i niektórzy nie mogą zasnąć.
Tak, to jest chyba najlepszy sposób przyjmowania magnezu, u mnie również świetnie działa.

A dla ułatwienia sprawy, polecam malutki flakonik z psikadełkiem (np. po perfumach).
Można nawet taki zabrać na imprezę ;)
  • 290 / 6 / 0

Witam dorwalem krysztal z nl osoba twierdzi że to na 100%MDMA możecie mi napisać czy opis zdagadza się z tym jego twierdzeniem? Bryła duża twarda w kolorach od żółtego do brązowego nawet czarnego bardzo mocno wyczuwalny zapach słodkości i anyzu. Smak bardzo gorzki ziomek mówi że już 100mg wyrywa dobrze co o tym sądzicie?
  • 702 / 51 / 0

co sądzimy?
oto co nastepuje: przypierdol a bedziesz wiedział czy jest ok %-D
  • 290 / 6 / 0

Wiadomo że to najlepszy sposób ale przed przypierdolebiem chciałem. Się dowiedzieć czy opis kryształu kolor smak zapach wielkość jedna bryła ponad 2g czy pasuje do MDMA czy jakiegoś zamiennika ponieważ zawsze u mnie. Leciały dropsy jak miałem ich więcej w zipie to było czuć ten zapach co w tym krysztale. ten krysztal pachnie tym zapachem tylko w chuj mocniej bardzo słodko i anyzowo?
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata