Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 2 z 2
  • 33 / / 0
Nieprzeczytany post autor: libertine »
Ćpanie nie psuje wzroku, bo niby jak miałoby to robić? Mogą psuć rzeczy okołobaniowe jak krople, ale dragi same w sobie nie.
Ja mam -0,5 i wzrok mi się zjebał od czytania książek.
  • 168 / / 0
sory ze odkopuje tak stary temat ale moim zdaniem pogarsza mam nadzieje ze sie myle mam -7 D w obu oczach i po ostrej imprezie z ketonami mialem robione oct i mailem drobne ubytki włokien nerwowych a przed cpaniem robilem oct i nic ne wykazalo by moze jakis blad lekarza ale watpie. oczywiscie to wygląda tak cpanie>nagłe podwyzszenie cisnienia śródgałkowego>ubytki włokien nerwowych podobnie jak przy jaskrze więc to moze prowadzic do slepoty o ile sie nie myle
Uwaga! Użytkownik xxcainx nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 23 / / 0
Zacznijmy od tego ze zależy jakie "ćpanie"... Tak wiele jak substancji tak i następstw brania ich. Z autopsji mogę wypowiedzieć się odnośnie marihuany - Od około 10 lat (kiedy stwierdzono u mnie wadę wzroku) z mniejszymi lub dłuższymi przerwami pogarszała ona się, natomiast co ciekawe w okresach kiedy paliłem najwięcej wzrok pozostawał na stałym poziomie, pogarszał się dopiero w chwilach dłuższych przerw od palenia. Jaki przy tym wpływ marihuany... Nie wiem. Ale myślę że żaden.
Także u mnie po marihuanie nie nastąpiło pogorszenie wzroku mimo ze moje oczy widziało naprawdę dużo towaru, ale u każdego może być inaczej; tak jak i po każdej substancji
  • 5037 / 888 / 40
Bardziej zły tryb życia, złe odżywianie, oraz przesiadywanie na Hajpie - są to pośrednie skutki brania. Na pewno mają wpływ na stan wzroku.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 3247 / 622 / 9
Od ćpania jakby wzrok się polepsza. Napewno poprawia się akomodacja oka poprzez trening rozwartości źrenicy. Ale ogólnie nabywa się metaforycznej krótkowzroczności. W sensie takim, że ćpuny bardziej żyją chwilą niźli planują swą przyszłość.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 1585 / 253 / 0
Nabyłem krótkowzroczności, niezbyt dużej, przed ćpaniem i żadna z moich, już rozległych przygód, nie doprowadziła do pogorszenia się owej wady. Obecnie stoi ona w miejscu. Pochodzi ona od siedzenia przy telewizorze, a potem komputerze.
Wybaczcie, ale nie odpowiadam na PMy nowych użytkowników w sprawie lekarzy, którzy wystawiają mi recki na IV-P. Ruszcie głową, panowie z komendy. A jak macie mniej niż 18 lat, to wypierdalać do szkoły, a nie bierzecie się za benzo za kasę starych.
  • 168 / / 0
chodzi mi bardziej o to ze jak ktos juz ma krótkowzroczność czyli np ja -7 D to poprzez wzięcie np jakiegos stymulantu podnosi sie cisnienie w gałkach ocznych i moze nawet odwarstwic się nam siatkówka ..
Uwaga! Użytkownik xxcainx nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 2 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.