Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 77 • Strona 8 z 8
  • 525 / 55 / 0
Da radę na mleku 2% i nie trzeba dodawać masła. Więcej tłuszczu to tylko więcej CBD się rozpuści.
  • 736 / 178 / 0
Robił ktoś wywary na "mleku" sojowym/kokosowym/migdałowym? Mają mniej tłuszczu niż zwykłe, którego nie używam. W razie czego mógłbym dolać trochę oliwy albo łyżkę tłuszczu kokosowego.
23 października 2020Dualizm22 pisze:
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
:halu:
  • 13 / / 0
Czy udało się komuś przeprowadzić dekarboksylację w warunkach domowych bez dużych strat mocy? Obróbka termiczna suszu w piekarniku w 105 stopni Celsjusza nawet przy krótkim czasie ok. 25 min powoduje, że produkt jest pozbawiony jakichkolwiek pożądanych właściwości. Można co prawda kupić gotowy susz dekarboksylowany, ale cena jest o wiele za duża, żeby bawić się np. w nalewkę gdzie potrzebuję na butelkę ok 200g suszu.
  • 525 / 55 / 0
Serio? Może coś źle robisz tą dekarboksylacje? U mnie było ok, chociaż uważałbym na temperatury zbliżające się do 140 (bo tutaj już miałem wrażanie, że zaczynało się troszeczkę dymić), żeby nie przypalić. Dodam jeszcze, że susz wcześniej mieliłem.
  • 13 / / 0
Napisz proszę krok po kroku cały proces Twojej dekarboksylacji.
  • 29 / / 0
Robil ktos nalewke z dekarboksylowanego suszu? Ile tego zamowic zeby zalac spirytusem?
  • 212 / 18 / 0
Podbijam temat bo coś ucichło od ostatniego czasu. Jeśli o mnie chodzi to raz maximum dwa razy w tygodniu uraczę się solidną porcją makumby potem tydzień przerwy i znowu ten sam rytm. Ostatnio trochę cięższe czasy nadeszły im my opinion. Najtańszy sort ( natura vita ) uległ pogorszeniu a cena ta sama. W zielarskim w którym zawsze nabywałem pojawiła się jakaś wersja do kąpieli i całe opakowanie ( 50 gramów ) zadziałało, decydowanie za słabo, następnie zrobiłem z 75 g i było już lepiej ale wciąż czułem lekki niedosyt. Jak na moje najbardziej pewny sort ma kombinat tylko że oni oszaleli z tymi cenami 200 g dekarboksylowanej 300 zł a wcześniej tyle było za kilogram co jest podniesieniem ceny o 5 razy nie wiem czy ktoś będzie kupował za takie zaporowe ceny. Ale mają na szczęście w torebkach za 20 zł za 40 gram i działa że aż miło oczywiście z całego opakowania, w zielarskim u mnie 2 zł drożej niż u nich na stronie i duża dostępność więc cena jeszcze w granicach normy. Ogólnie radzę uważać z sortami przeznaczonymi do kąpieli, ja już za dużo się na nich przejechałem.
ODPOWIEDZ
Posty: 77 • Strona 8 z 8
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.