Komentarze na stronie głównej

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

Posty: 2 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2014
  • 164 / 3 / 0


Witam. Czy można w komentarzu na głównej zapodać link do filmu na YT, ale tak, żeby zamiast linku typu https://you... itd wyświetlało jakieś słowo np. "film" w innym kolorze czy tam nawet cały link, ale tak, żeby jak klikniesz na ten wyraz to będziesz tam gdzie odsyła ten link, a nie na zasadzie wytnij i wklej w przeglądarkę. Walczyłem i poległem.

2017 lut 11, 03:26 / scalono - surv

O widzisz tutaj od razu wyskoczył link w innym kolorze na który można kliknąć. A mi chodzi to samo w komentarzach artykułów na stronie głównej.
Rejestracja: 2001
  • 783 / 6 / 104


Na razie nie jest to możliwe, ze względów bezpieczeństwa. W przyszłości mamy zamiar zintegrować forum i komentarze tak, aby komentarze były dodawane na forum.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Sprzedał narkotyki za dwie butelki piwa

W ubiegły piątek funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie zatrzymali 3 osoby, które posiadały przy sobie środki odurzające.
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości