Komentarze na stronie głównej

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

Posty: 2 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2014
  • 164 / 4 / 0


Witam. Czy można w komentarzu na głównej zapodać link do filmu na YT, ale tak, żeby zamiast linku typu https://you... itd wyświetlało jakieś słowo np. "film" w innym kolorze czy tam nawet cały link, ale tak, żeby jak klikniesz na ten wyraz to będziesz tam gdzie odsyła ten link, a nie na zasadzie wytnij i wklej w przeglądarkę. Walczyłem i poległem.

2017 lut 11, 03:26 / scalono - surv

O widzisz tutaj od razu wyskoczył link w innym kolorze na który można kliknąć. A mi chodzi to samo w komentarzach artykułów na stronie głównej.
Rejestracja: 2001
  • 806 / 7 / 112


Na razie nie jest to możliwe, ze względów bezpieczeństwa. W przyszłości mamy zamiar zintegrować forum i komentarze tak, aby komentarze były dodawane na forum.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

1 na 4 dorosłych w Anglii uzależniony od leków?

Według niezależnych badań organu Public Health England (PHE), nawet co 4. dorosła osoba w Anglii może być uzależniona od leków.
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość