Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 106 • Strona 8 z 11
  • 3 / 1 / 0
Mam 21 lat, od 3 miesięcy codziennie walę kokę, poszło ok 50g. Moje życie obróciło się o 180 STP, czuję, że się wjebałem, ale czy ciężko z tego będzie wyjść? Jedyne o czym myślę to by podjąć pracę w górach w schronisku na odludziu....
  • 1 / / 0
Witam

Z kokainą jestem związany od roku. Raczej byłem. Po powrocie do polski udało mi się ją odstawić(zastąpić ;) ). Od maja nie miałem żadnego kontaktu z koskem. Niby fajnie. Tylko od tamtego czasu staram się go zastąpić amfetaminą, mefem, flekiem i innym badziewiem. Normalnie na tygodniu nie myślę o waleniy ale wystarczy, że przyjdzie piątek(szczególnie wieczór) od razu zaczynam kombinować. Nie ważne, że wcześniej zaplanowałem weekend w taki sposób, żeby się nie nudzić. Nic to nie daje. Najlepsze jest to, że w głębi duszy chcę z tym skończyć, raz na zawsze.
  • 5 / / 0
Moim skromnym zdaniem nie siedzisz w tym po uszy... Zbier sie w sobie, trochę silnej woli. Wytrzymaj jeden weekend a nastepny będzie już łatwiej [emoji6] nie skupiaj sie na calkowitym przestaniu, skup sie tylko i wyłącznie na najblizszym weekendzie. Potem na następnym i następnym i zanim sie spostrzeżesz będzie juz dobre pare tygodni jak jestes czysty. A dalej co z tym zrobisz... To juz będzie zależało tylko i wyłącznie od ciebie. To jest kolego ostatni dzwonek na wyjscie z tego !!
  • 772 / 240 / 0
note - ostatnie dwa posty przeniesione; bardziej pasują tutaj /Hash_Oil
Ostatnio zmieniony 02 stycznia 2019 przez Hash_Oil, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono formatowanie
Odpłatne konsultacje na temat diet, nootropów, stymulantów, suplementów, uzależnień, zbijania tolerancji, anhedoni, depresji, porycia ponarkotykowego, harm reduction i innych.
Kontakt:
email: hash_oil@tutanota.com
  • 7 / 1 / 0
https://goo.gl/forms/WGBQgRiz3LSP8kEh1 pisze prace licencjacką na temat wpływu kokainy i amfetaminy na wygląd zewnętrzny. Bardzo proszę o rozwiązanie ankiety w wolnej chwili.
  • 17 / 1 / 0
Prowadzę eksperymenty (na sobie) z kokainą od półtora roku, przetestowałem wielokrotnie wszystkie drogi podania i ... nie jestem uzależniony. To wszystko co czytałem wcześniej na ten temat w necie (moim zdaniem) można między bajki włożyć. To nieprawda, że crack uzależnia od pierwszego razu, że jest 20 razy mocniejszy od kokainy, że aplikując do nosa można się szybko uzależnić.
Przede wszystkim nikotyna uzależnia znacznie szybciej i o wiele mocniej, w drugiej kolejności alkohol. Nigdy w życiu nie brałem żadnych narkotyków, alkohol mi nie podchodzi a nikotynę trudno mi odstawić. Najdłuższy ciąg kokainowy jaki miałem to 6 dni ale z reguły były to imprezy 2 dniowe, nigdy nie kończyło się na 1 gramie, najwięcej na dobę to mogłem przyjąć może nawet i 5 gram. Mój post absolutnie nie zachęca do testowania kokainy, ryzyko uzależnienia zawsze jest ale warunki są następujące:
- posiadanie zasobów finansowych
- dostęp do bardzo dobrego towaru (z mieszanek sam zrezygnujesz)
- trzeba by walić codziennie i to w sporych ilościach (tego nie da się brać po pół grana)
- stały kontakt z dealerem
Obecnie zerwałem kontakt z dealerem (eksperymenty zakończyłem dwa miesiące temu) tylko dlatego, że miał zbyt dobry towar i uznałem, że dłużej nie chcę ryzykować). Nie mam jakiejś większej chuci przywalenia, nie szukam kontaktów choć mieszkam w stolicy, czasami pojawia się wspomnienie jakie to cudowne stany były po użyciu, ale to mija. Jeśli zaś miałbym kiedykolwiek ochotę nawalić się alkoholem to naprawdę wybrałbym kokainę. Jedną z przyczyn, oprócz cudownego stanu umysłu jest to, że za pół godziny będę trzeźwy a po wódzie chory przez 3 dni.
  • 5038 / 889 / 40
F14 - Zaburzenia zachowania spowodowane używaniem kokainy, czyli kokainizm.
Jest diagnozowany odzielnie niż inne stimy.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 165 / 15 / 0
Zastanawiałem się już kilka razy, jeśli osoba używa/używał koksu nałogo, czy jest możliwy powrót do rekreacyjnego brania? Zapewne natychmiastowe przejście z nałóg -> rekreacyjnie jest niemożliwe lecz np. Jest ktoś uzależniony i odstawia na 2 lata a potem okazjonalnie próbuje. Czy taka sytuacja zawsze skończy się powrotem do nałogu?
  • 2738 / 497 / 0
Pewnie nie zawsze, ale w >90% przypadków (statystyka z dupy, nie mam badań %-D).
Zależy też co rozumiesz przez pojęcie nałogowo: codziennie, co dwa dni, co tydzień w weekendy etc.
Jeśli ktoś jest wjebany na tyle, że wali koks codziennie raczej będzie miał ciężko żeby przejść na tryb weekendowy, miesięczny czy walić raz do roku, analogicznie jeśli ktoś wciąga tylko w weekendy będzie miał łatwiej przestawić się np. na raz do roku.
Odpowiadając mi na łamach forum użyj proszę funkcji mention.

Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
  • 29 / 10 / 0
19 września 2020Lubiacy pisze:
Zastanawiałem się już kilka razy, jeśli osoba używa/używał koksu nałogo, czy jest możliwy powrót do rekreacyjnego brania? Zapewne natychmiastowe przejście z nałóg -> rekreacyjnie jest niemożliwe lecz np. Jest ktoś uzależniony i odstawia na 2 lata a potem okazjonalnie próbuje. Czy taka sytuacja zawsze skończy się powrotem do nałogu?
Nie ma szans. Przynajmniej u mnie
Miałem ciąg 3 lata, potem przeprowadzka i detoks 2 lata off. Oczywiście w zastępstwie zalewałem się alko i fenim i nabitą lufką. Jak po 2 latach nadarzyła mi się okazja zakupić torbe koki to skończyło się na 48 godzinach i dodatkowych 3 torbach (a bo długo miałem przerwe, a bo to teraz tylko raz sobie pozwalam więc jak już sobie pozwoliłem to poleciec na całego trzeba itd.) po kilku dniach jak doszedłem do siebie to pomyślałem że może jedną torbe bym jeszcze wziął... tak na wieczór... ale teraz to tylko jedną a nie jak ostatnio. No ale jak już zbiłem pione ziomkiem to jakoś mi się wymcknęło że jednak 2 a nie 1 wezme. Tak jeszcze się pokręciłem z 2 tygodnie i w pore sobie zdałem sprawe że tego nie kontroluje i nie ma szans na "tylko troszeczke"/"tylko w sobote". Jak tylko mam proch w zasięgu wzroku to musze szybko spierdalać :-D
ODPOWIEDZ
Posty: 106 • Strona 8 z 11
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.