Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3286 • Strona 324 z 329
  • 21 / 5 / 0
jasne to jest biznes, chłopak o którym wspominałem sypał już takie linie że na pół stołu pod koniec jego przygody z koką bo wylądował w szpitalu i tyle, a płacił po 500 zł za gram pewnie tam było 30 procent koki, albo i nie może miał dojście do jakiegoś 80% czyściocha co jest mało realne bo zanim to dojdzie do samej warszawy nawet jak dil jest uczciwy i nie miesza, jego szef jest uczciwy co już jest czymś mało spotykanym to jest to mieszane zanim dojdzie do wawy, bo przechodzi przez 10 par rąk i każda z tych rąk chce zarobić więcej dla siebie
  • 2166 / 208 / 210
Przecież każdy diler chcę zarobić, logiczne jest, że nie dostaniesz czystego ani "delikatnie" zmieszanego towaru, bo samą wagą potrzebuje to podbić, aby upłynnić więcej towaru. Prosta i czysta logika.

Od groma małolatów kupuje za drogo, do tego gówniany sort. A dilerzy na tym zarabiają. Bananowiec to bananowiec, jak ma hajs młody/a to kupi, byleby się nafukać.
deep mod
  • 2200 / 346 / 0
Kuuurwa, pierwszy raz dobra kokaina..
godmode, ale agresja pod sufit.. napierdalałem ludzi po tym z taką satysfakcją jakbym był Aleksandrem Wielkim na podbojach.

Wchodzi dosłownie po sekundach.. ekstremalne orzeźwienie, stan nie do podjebania.
Działanie - pół godziny.
Tam..tutaj, jestem no tak, hehe xd
  • 2166 / 208 / 210
Kwestia podejścia. Nie każdemu odpala się godmode i agresywność. Z natury taki też jesteś? Bo to prawidłowe pytanie, które niekoniecznie musi mieć związek z kokainą.
deep mod
  • 12 / 1 / 0
Panowie, jak przechowywać koke i czy traci swoje właściwości jak długo leży?
  • 5036 / 887 / 40
W lodówce trzymać możesz.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 2166 / 208 / 210
@Kazek95 dobrze przechowywana w suchym miejscu bez dostępu światła potrafi trzymać ogromne ilości czasu. Nie byłoby głupim powiedzenie, że nawet dłużej niż Ci się wydaje x10 to, co myślisz.

Nic nie bój się. Schowaj w suchym dobrym miejscu i przetrzymuj. Dobrze schowana tak jak napisałem będzie klepać nawet po roku czy dwóch.
deep mod
  • 12 / 3 / 0
18 października 2022OdwiertKorzenny pisze:
Kuuurwa, pierwszy raz dobra kokaina..
godmode, ale agresja pod sufit.. napierdalałem ludzi po tym z taką satysfakcją jakbym był Aleksandrem Wielkim na podbojach.

Wchodzi dosłownie po sekundach.. ekstremalne orzeźwienie, stan nie do podjebania.
Działanie - pół godziny.
To słabo że wchodzi po sekundzie a może 30...kokaina potrzebuje od 5-8min żeby przebić barierę krew-mozg. Agresor to też jakaś abstrakcja...
  • 60 / 17 / 0
/cut/ wycięto, próba handlu - ostrzeżenie słowne.| 909

ostatnio trafił mi się bardzo trefny materiał prosto z pobliskiego miasta i nie mam już sił na tą sytuację ;v
  • 2166 / 208 / 210
@SteelSlade siema mordo! staraj się nie pisać bezpośrednio o tym skąd możesz coś wziąć, bo grozi to warnem, w najgorszym przypadku warnem i przeniesieniem postu do śmietnika, a szkoda by było. Jedyny dział w którym można prowadzić takie dyskusję to S+.

Ja rzadko wrzucam warny, więc tylko usunąłem i dałem ostrzeżenie słowne.

Co do tematu - jak Ci się trafia trefny towar z pobliskiego miasta/okolicy to chyba wyraźny znak do zmiany dostawcy/dilera. Płacąc za gówno szkoda robić nadal to samo i dawać zarobić kabzę, skoro towar nawet koło 'towaru' nie leżał.
deep mod
ODPOWIEDZ
Posty: 3286 • Strona 324 z 329
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.