Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3286 • Strona 323 z 329
  • 2175 / 209 / 210
Dieta ma też ogromny wpływ na przyjmowanie narkotyków. Twoja waga sugeruje mi, że jesteś za chudy, być może problemy z gospodarką organizmu też mogą mieć na to duży wpływ. Branie na czczo, a branie po jedzeniu czy na pełny żołądek też da inne efekty. Ta sama dawka koki jednego dnia może zrobić Cię lepiej, drugiego gorzej. No i kwestia czy bierzesz z odstępami, czy ciągi.
deep mod
  • 20 / 2 / 0
koka, a koka. W jednym gramie moze byc 10% substancji w innym 30% czyli teoretycznie tego pierwszego trzeba wciagnac 3 razy tyle. Tez mnie zawsze dziwia kreski po 100mg. Bylem pare razy w ciagach po wiele dni i nigdy bym nie przyjal 100mg kreski. Nie wiem co wy tam bierzecie, ale watpie, zeby tam bylo chociaz 10% koko.
  • 1134 / 151 / 0
Dokładnie, normalna kokaina działa wyśmienicie w dawce 10-30 mg. Po prawdziwym koko po 50mg mam za mocno
PRAWDA :heart: :old: MIŁOŚĆ :old: :heart: MUZYKA :heart: :old:
  • 5037 / 888 / 40
02 października 2022MefedronowyKoneser pisze:
Hej, naszła mnie taka rozkmina czy wygotowany koks z sodą/amoniakiem mógłbym zapalić z butli/wiadra tak samo skonstruowanej/go jak do zioła?
Kiedyś nawet zapaliłem własnoręcznie zrobiony crak z bonga.
Poprzewracałem się i poobijałem cały, mam fotki z tamtej bani.
Tego się tak nie pali, żadne butle, zapal z lufki jak zwykły, normalny, uczciwy, narkoman.
Kombinujesz jak pokręcony. Zjechać można po takim buchu z wiadra czy coś.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 21 / 5 / 0
25 września 2022eiffel65 pisze:
Z mieszaniem z alkoholem proszę o rozwagę, jak się trafi czysta koka można łatwo przedawkować włącza się nieśmiertelność. Człowiek może się zatracić, i zapomina że 10 minut temu mielona walił i kreskę na to. Łatwo przedawkować i poczuć się źle.

W ogóle jak ostatnio posmakowałem czysta koke to głupota dla mnie jest robienie kresek jakichkolwiek. Przecież jakby jebnał linie normalna czystego tematu to bym się przekręcił tak to wchodzi na serce. Jak wtedy dawkowałem to raz z mini łyżeczki położyłem na wagę 0,001 co prawda chińska co ma margines błędu , ale kurwa ona nie drgnęła . Hah miałem jak po 50-70 mg ulicznej a waga pokazywała 0.000 !!!! I to rozumiem nawet dając 400 zł za gram to na jedną noc 0,25 to jest kurwa maximum.

Czyli taki gram mam na 4 imprezy :) a nie kurwa ulicznego gówna jedynka to minimum.

Szkoda mi tych bananowych dzieciaków co myślą że walą koks po 350.
Zł za 0,8 jeszcze się chwała że biorą coś premium. A oni są zwyczajni jebani przez dilera. Aż boję się po myślec z czym oni to mieszają i jakie są po tym ubok.

Ja po ulicznej koce nawet tej niby czystej zawsze łapałem spinkki czułem nie pokój podenerwowanie i psychoza. Zawsze sobie wmawiałem że to wina wypalonych receptorów po mefedronie, ale myliłem się tam koko było max 30% a dojebana efedryna była, amfetamina, pseudo efedryna czy huj wie czym jeszcze może nawet hexenem
bananowym dzieciom sprzedaje się za 500 zł xd i biorą kurwa bo wujo sponsoruje, poznałem takiego jednego, ale szybko urwałem kontakt bo niby wyższe sfery mógł mnie wkręcić gdzieś w coś legalnego i dobrze płatnego, ale jego podejście do życia to jak nie szanuje ludzi, jak nie szanuje tego co ma było masakryczne naprawdę

Ostatni margines, tak - mam to samo, wszystko jest przez przechujowy towar, nie ma opcji dostania na ulicy tematu nawet jak się ma dojścia który Cię usatysfakcjonuje jak już coś tej koki pojadłeś, chyba że się ma dojście już naprawdę do kurwa bossa półświatka warszawskiego

a Ty skąd bierzesz? //cut// No tak, tak mają sorty naprawdę po 80% i to jest koks, nigdy takiego nie spróbowałem ale kiedyś ogarne jak to ten //cut// działa i na pewno pierwsze co mi przyjdzie na myśl to spróbowanie stamtąd koksu - nawet za cene 900 za g.

wycięto nazwę miejsca/sklepu zakupu (nie podajemy takich miejsc) ~ ight909
  • 2175 / 209 / 210
@eiffel65 najracjonalniej spotkasz wymieszaną kokainę z fetą albo kofeiną — raczej standard.

Młodzi przy kasie i tak kupią, nawet jakby diler dosypał tam obojętnie czego, co może zwiększyć jeszcze wagę towaru. Jak diler takiego łebka ogarnie, to jak święty graal. Bananowcy kasę mają, to co im tam szkodzi 100 zł więcej dać.
deep mod
  • 1134 / 151 / 0
Ostatnio mój znajomy dobrze określił koła z ulicy.

Cyt. " Czuję się po tym jak by mi ktoś krzywdę zrobił, czuję się skrzywdzony. Zero euforia, tylko spina mięśnie, czuję nie pokój, odurzenie, roztrzęsienie, paranoję i psychozy po większych dawkach"
PRAWDA :heart: :old: MIŁOŚĆ :old: :heart: MUZYKA :heart: :old:
  • 2175 / 209 / 210
@eiffel65 Dziś na mieście spotkasz więcej mieszanego syfu z czymkolwiek, niż dobrego towaru. Po jakim mieście człowiek by się nie pobujał, na potęgę dosypywane jest coś, co zwiększy wagę tematu i pozwoli zarobić dilerowi. No przecież to logiczne. Nikt Ci nie sprzeda czystego koko ani innej rzeczy, zawsze woli to z czymś zmieszać i finalnie mieć więcej do sprzedania.

A jak już ktoś doświadcza spiny mięśni, samego odurzenia i paranoi, to powinien się zastanowić, czy aby zmiana dilera w tym przypadku nie będzie dobrym rozwiązaniem, bo to ewidentnie musi być syf.
deep mod
  • 9 / / 0
Ostatnio kosztowałam kokainy, wszystko wskazywało na to, że jest to dobry towar. Konsystencja, chrzan, gorzkość jakiej nie dałoby się nie popić czymś.

Nie wiem ile średnio mogłobyć w kresce ale po czwartej zaczęłam dziwnie się czuć. Uczucie totalnej duszności, jakby oddychania do polowy płuc…bylo lekko pite alko ale lekko. Łącznie ściągnęłam 6 kresek niezbyt dużych.

Myślicie że to objaw przedawkowania? Dodam, że spać moglam normalnie. Nawet czulam się zmęczona. Mialam wrażenie, że kopnęło mnie tylko na jakąś godzinę, a następne dawki jakby nic nie dodawały.

Czy coś przeoczyłam? Czy mimo wielu wskazówek, mogło być to coś trefnego/zmieszanego?

Dwa tygodnie później nad ranem na imprezie ściągnęłam kreskę tego samego towaru, który mi został od tej sytuacji. Tutaj wywalilo mnie z butów na dobre dwie godziny…

Czy to może zależeć od jakiegoś ogólnego samopoczucia/zmęczenia? Mieliście kiedyś podobne sytuacje, różnego oddziaływania tego samego towaru?
  • 1134 / 151 / 0
@up widzisz co piszesz ? Piszesz że po jednej kreacje wywaliło cię na dobre dwie godziny.

Niestety moja droga to było wybełtane chuj wie z czym.

Książkowa kokaina działa tak sniff, wejście po 2-5 minutach , peak po 10 minutach który trwa 15-25 minut , schodzi 20 minut, jak już schodzi peak już się myśli o poprawce.
Łączne działanie zamyka się w godzinie.

Po tym czasie czujesz się lepiej niż przed wciągnięciem, zajebisty afterglow który trzyma godzinę dwie.

Co masz na myśli pisząc że konsystencja ok ? kokaina powinna być jak płatki mydlane/ masło kokosowe wyjęte z lodówki.
Miękkie grudki, oleiste, bielutkie jak śnieg po dotknięciu koniuszkami palców łatwo zamienia się w pył. Dawka która robi dobrze to wzięte na końcówkę kluczyka od drzwi. Tyle kładziesz żeby po drodze do nosa nie spadło.

Nie rozsypujesz tego na lustrze jak koka i nie kreślisz jak Picasso. Po normalnej kokainę robiąc zwykła kreskę mogłabyś się przekręcić bez tolerki.
PRAWDA :heart: :old: MIŁOŚĆ :old: :heart: MUZYKA :heart: :old:
ODPOWIEDZ
Posty: 3286 • Strona 323 z 329
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.