Kokaina - wątek ogólny

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 3 / / 0

Jak na was działają małe dawki koko ? Bo ja widze po sobie że równie dobrze robi mnie małą krecha 25mg jak 60.... Wiec branie 60 to troche strata materiału, chyba że jakieś kluby. Odczuwalne dawki widze od jakiś 10mg, testował ktoś w takich dawkach ?
  • 10 / / 0

Jak Cię robi „kreska” 25 mg tzn ze bywasz na imprezach u el chapo w co szczerze wątpię;)

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Odurzony narkotykami spacerował po krawędzi dachu

Mokotowscy wywiadowcy oraz strażacy zdjęli z budynku i zatrzymali mężczyznę, który spacerował po krawędzi dachu jednego z czteropiętrowych bloków mieszkalnych. 24-latek widząc, że w pobliżu są służby, zszedł na swój balkon i schował się w mieszkaniu. Szybko się okazało, że jego nieuzasadniona odwaga wynikała ze stanu, w jakim się znajdował.
  • 1 / 1 / 0

Witam,

Poki co biernie sie przygladam forum ale dzisiaj postanowilem sie zarejestrowac z pytaniem.
Do tej pory na pomorzu sredni sort w obiegu (250zl / 0.8g).

Krotko i na temat:
Dream Market, serio mozliwe jest, ze sort 90% jest tak latwo dostepny za 250zl?
Ktos cos jakies opinie? Wysylka z Polski do Polski tak wiec vendor jest jeden z tego co kojarze.

Pozdrawiam
  • 580 / 27 / 0

LOL ja tylko biore kokainę, która robi po 20 - 25 mg :P innej nie ruszam szkoda, $$$$ chyba że jestem piany i ktoś poczęstuje za darmo jakimś ścierwem lokalnym to nie odmówię ;p

Ale sam biorę tylko taką kokę która dobrze robi po 20 mg :P

Kupując Koke chcę walić ją, a nie z dodatkiem speeda, henia, levitamolu, czy diabeł wie czego :P
  • 3 / / 0

eiffel65 pytam serio :D Bo ludzie ciągle pisza o 100-200mg i co godzine dorzutka. Wiem że to to, a nie jakis podrabianiec.... owszem może inaczej sie cuzje po 20 a 50mg ale jednak nawet w tak małych dawkach jest fajnie :)
  • 3 / / 0

Ostatnimi czasy koko zaczyna mnie zamulać. Za małe kreski czy wina towaru? Innych robi, mnie jakoś średnio. Dodam tylko że staram się nie zjadać węży szerokości zeszytu, mam jakaś blokadę w głowie i wolałbym jej nie wyłączać. Zazwyczaj są to kreski nie przekraczające długości zapałki, niezbyt szerokie. :nos:
  • 3 / / 0

siema
mam pytanko
biore lek od psychiatry, a dokladniej mirtagen 15mg na noc
za kilka dni bede mial okazje sprobowac dobrej koki
ktoś coś sie czy moga wystapić jakieś powikłania? :trucizna:

jeszcze biore drugi leg sulpiryd, ale nie planuje go brać w dniu zarzucania koki
  • 1205 / 21 / 25

W Glasgow gram dobrego sortu, lekko chrzanowo zalatujacego, który starcza na całą noc na moją skromną osobę kosztuje sto fun tów. Uliczna kokaina to watowane gówno.
  • 4413 / 514 / 0

Nie umiecie sie bawic to zamykam do wyczyszczenia.
Byyc moze nastapi to w tym tygodniu, byc moze w przyszlym.
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata