Kokaina - wątek ogólny

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1902 / 118 / 0

30 listopada 2018MasterHard pisze:
kradl koks ze szpitala?
Na okulistyce używa się kokainy.
01 grudnia 2018Mundial pisze:
i tak to jest z opowieściami narkusów, wielce oczytanych, znawców od wszystkiego.
Za to ty jesteś oczytany i to tak bardzo, że nawet nie spróbowałeś tego sprawdzić. Naprawdę warto sprawdzać przed osądem.
  • 36 / 1 / 0

jest to zakup farmaceutyczny? jak to sie odbywa wiesz?

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Ze skarpetki wystawał mu woreczek z heroiną. Nie umknęło policjantom z drogówki

Popełnił wykroczenie w ruchu drogowym. To zwróciło uwagę mundurowych, którzy przeprowadzili kontrolę osobowego Volkswagena...
  • 182 / 21 / 0

Bujaj las, a nie nas i nie bierz wszystkich opowieści przećpanych kumplów na poważnie. Najpierw dowiedz się ile w tym roztworze jest % kokainy i to jeszcze bo kumpel lubił "srogą pizdę" haha, to się kupy nie trzyma, jedno drugie wyklucza, nareczka! Typowy osiedlowy farmazon... "Mam kumpla co...".
  • 1902 / 118 / 0

01 grudnia 2018Mundial pisze:
ile w tym roztworze jest % kokainy
Najczęściej było 4%, 4 centy dają 160mg. Bo lubił srogą pizdę :) U mnie w mieście sporo ćpunów okradało szpitale, sporo polowało też na kokainę, choć morfina była nr 1.

Możesz spytać lekarza, okulistę najlepiej. Nie musisz też robić nic, to twoja niewiedza.

Wyobraź sobie, że ćpałem kiedyś. Choć nie mam gwiazdki mam wiedzę i doświadczenie.
  • 209 / / 0

Potwierdzam, miałem 3 sorry koko, od średniego, przez dobry, aż po taki, który testy kolometryczne zdał śpiewająco.
To działa jak kawa albo energol, duża szansa na spine i nerwa, eufo brak.
Podejrzewam też, że osoby używające (nawet dawno) ketonów nie poczują prawdziwego potencjału kokosanki.
29 listopada 2018junkiexl pisze:
Znalazłem kiedyś pod dużą dyskoteką gram koksu,raz że nie w naszym kraju,a dwa że przed wysypem wszystkich podróbek RC ,i nie powiem było fajnie ale jak dla mnie dobry siarczan amfy jest dużo bardzijej euforyczny i bardziej zaspokaja moje zapotrzebowanie na rush niż koka.
@andrzejkor jak nie iv to tylko snif albo vapo cracku nie rób bombki bo to strata materiału.
Użytkownik nieaktywny
  • 51 / 3 / 0

Czy kokaina się naturalnie sama zbryla? Czy jeżeli popakuje pokruszone 40 mg do żelatynowych kapsułek to wytrzyma to tydzień skruszone? Chyba, że macie jakiś lepszy pomysł na szybkie i bezpieczne dawkowanie na imprezie. Nie nie będę tego połykał tylko wciągał bezpośrednio z kapsułki żeby się nikt nie przyczepił, że chce to jeść.
  • 820 / 110 / 0

cocaine.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 29 / 1 / 0

Panowie, kolega mnie męczy pytaniem : czy w Kolumbii, w Bogocie jest taka sama szansa dla "typowego turysty" na dobra koke jak w Medellin??
W jakim innym kraju łatwo o coś konkretnego?
  • 232 / 41 / 0

tak samo łatwo jak w wenezueli i ogolnie w osciennych krajach. dlugo sie nie trzeba krecic.nie radze tylko wywozic na w lasną ręke nawet nieduzych ilosci
Użytkownik zbanowany
  • 43 / 3 / 0

Wydaje mi się, że trzeba mieć po prostu na prawdę dobre wyjście, żeby zapłacić za proch 300-500 PLN. W dzisiejszych czasach, bałbym się (to może być wszystko). Kiedyś miałem pewniaka, to odmówiłem- teraz bym się nie zastanawiał. Uzależnienie w ogóle odpada, bo skąd takie hajsy kołować poza tym jak ktoś w miarę dba o zdrowie i tak serce oszczędza (są takie ćpuny, w tym ja, stosujące harmreduction zawsze w najwyższym zakresie)
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 49 uczestników Wejdź na czata