Kokaina - pare pytan

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1 / / 0

Witam,

Probowalem opcji search ale nie dziala mi niestety - problem z serwerem 404.

Ostatnio zakupilem jedna dzialke kokainy. Kolor lekko zoltawy, jest jakby wilgotna, grodki sa miekkie i zachowuje sie jak plastelina. Probowalem lekko wyszuszyc "towar" ale to nie ziele i nie pomoglo pare minut przy grzejniku.
Jak mam przygotowac to do uzycia? Jak uzyskac najwieksza absorbcje? Doczytalem sie ze wieksze dawki sa lepsze niz mniejsze (wieksza absorbcja) Z gory dzieki za pomoc. pozdrwiam.

• 3491 / 25 / 0

Z opisu wynika, że to feta po zjebanej syntezie.

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

"Spokojnie, przeżyjesz": jak przetrwać przedawkowanie konopnych kulinariów

Obecnie większość stanów z legalną marihuaną wymaga, aby przetworzone produkty spożywcze można było łatwo dzielić na mniejsze dawki, jak segmenty batonika lub pojedyncze żelki, aby dzięki temu uniknąć przypadkowego przedawkowania. Nie zawsze to jednak wystarcza...

• 74 / / 0

Napisz jeszcze ile zapłaciłeś to będziemy wiedzieć więcej.

Użytkownik nieaktywny
  • 377 / 4 / 0

koksik może być lekko żółty i lepki ale tylko lekko, sprawdź czy znieczula język, i jak pachnie jak feta to nie licz na to ze to koksik, no i najlepiej sie przekonasz czy to prawdziwy koks dokonując próby organoleptycznej czyli po prostu przyjeb krechę i zobacz jak będzie %-D

tak btw to mogłeś to pytanie zadać w wątku ogólnym

Użytkownik nieaktywny
  • 622 / 3 / 0

Weź na język. Jak poczujesz się jak u dentysty (znieczuli ci wszystko) to to koko.

Ale i tak daje sobie chuja uciąć, że to jednak feta...

• 273 / / 0

na swoje slepe krzywe, na pewno nie obeznane mistrzowsko w tym temacie oko, powiedzialbym meta ... chyba mozliwa opcja ?

Użytkownik nieaktywny
  • 21 / / 0

Kumpel coś takiego sprzedawał jako feta, ale była tak wykurwiście mocna, że śmialiśmy się że to jakiś koks (wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy co to koks ;)

tylko działała pierwszego dnia... a potem nieunikniony zjazd na który nie pomagają większe dawki..

ale ok.... może ktoś Cię oszukał ? :(

• 30 / / 0

to jest bardzo ciekawe i znane ale taka feta z chemii zjebana cięęęęężko trzepie do tego jeszcze jedna piguła i latamy :-D

• 69 / / 0

Jak już pisano - weź na język, albo wetrzyj trochę w dziąsła - ma znieczulać (uczucie odrętwienia) i jest gorzki. Dobry koksik nie ma wyraźnego zapachu. Po wciągnięciu nosem powinieneś jednak poczuć "zapachoposmak", który mi się kojarzy ze zgniłymi liśćmi.
Kolor biały, może być lekko żółtawy, ale koka może też być nawet brązawa i plastelinowata ( widziałem taką ).

Czasami mogę sobie pozwolić na takie burżujstwo (50eur/g). W moim wypadku żeby się dobrze bawić potrzebuję min. gieta i robię kreseczkę srednio co godzinę.
Szczerze też polecam mix - 1g dobrego koksu i 0,5g dobrego ścierwa.

P.S.
Oczywiście nie nakłaniam do brania narkotyków, a wręcz odradzam.

• 10 / / 0

to może być meta a nie koko. i co jak na ciebie zadziałało bo ciekawy jestem :diabolic:
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 36 uczestników Wejdź na czata