Kokaina - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 173 / 33 / 0

Siemanko, z faktu ze nwm gdzie to napisać wrzucę tutaj najwyżej usunięcie.
Od poniedziałku lecę znów trochę na fecie a dziś mam dostać i wąchać grama koko prosto z importu, i moje pytanie brzmi czy może się coś zjebac jak ostatnia kreska fety była około 6 a koko mam walić w południe? Mam szanse kopnąć w kalendarz czy raczej się nie martwić.
Z góry dzięki za odpowiedzi %-D
  • 3 / / 0

@CzarnyWlad Powiem Ci ze po 4 dniach bez snu i walenia włada okazało się że pierwszy szczurek zrobił ze mnie Maćka z klanu. Po kolejnych już było git ale w pewnym momencie zacząłem umierać. Dwa razy feta +/- 200mg zkreska Koku I było mocno... 15min, mniej fufu więcej koku I zaczynasz się zastanawia czy kurt cobain też czuł się tak zajebiście

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Nie lubił kolegi z pracy, więc podrzucił mu amfetaminę i powiadomił policję, że nią handluje

Konflikt z kolegą z pracy sprawił, że 43-latek podrzucił woreczek z amfetaminą do jego buta. N
  • 95 / 1 / 0

Może tutaj będzie ktoś wiedział.

Mamy tramadol, alpre i diazepam. Ile godzin od wrzuty każdej z tych rzeczy warto odczekać przed uderzeniem w nos aby żadna z nich nie osłabiła działania?
  • 1455 / 289 / 0

leki które wymieniłeś działają z reguły kilka godzin, chyba, że tramal w formie retard, wtedy nawet 10-12 godzin. ja bym po prostu poczekał do następnego dnia i wtedy pomyślał o kokainie.
  • 63 / 5 / 0

Witam.
Mam pytanie, jeśli dzisiaj około 9 rano brałem klemastyne to czy mogę około godziny 21 walnąć kooko ?
Proszę o szybką odpowiedź
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata