Kokaina - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 36 / 2 / 0

koka z koka ale naprzyklad dzis
Amfetamia 250mg gdy przestawala dzialac 2 dobicia z koki potem znow porcja fetki ty.le ze ta ostatnia zanim koka zejdzie do konca to jak masz dobry kok to i fetka lepszy efekt da
  • 95 / / 0

Szykuje się festiwal i w moim asortymencie będzie około 10 dosyć dobrych krążków oraz 1,5 g koksu. Jak rozłożyć to na 48h zabawy, oczywiście będę kładł się spać (posiadam etizolam w razie jakichkolwiek problemów) oraz mam w planach spożywać normalnie posiłki. z tego co wyczytałem nie ma sensu łączyć na peak'ach tych dwóch substancji, a czy jedna ładowana wcześniej nie osłabi działania drugiej, którą mam zamiar przyjąć później ?

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Psy z całego garnizonu szukały narkotyków w teatrze (zdjęcia)

Przewodnicy psów służbowych garnizonu podlaskiego wraz z psami do wyszukiwania zapachów narkotyków oraz materiałów wybuchowych szkolili się w nietypowym miejscu.
  • 498 / 13 / 25

koko zdejmuje pixy więc jak już zarzuć MDMA a jak już działanie się osłabi to dociągać K', na odwrót nie ma sensu. Najlepiej konkretna dawka MDMA, przy baselinie odkurzyć, spać i od nowa. Miłej zabawy.
  • 95 / / 0

Wielkie dzięki. Jeszcze mam jedno pytanie odnośnie tego co wyżej. Czy piguły będą działały osłabione jeżeli załaduje najpierw koks, a kiedy jego działanie zostanie prawie niezauważalne wrzucę krążki?
  • 498 / 13 / 25

Myślę, że w tej kolejności chodzi o tą subtelność koksu w odniesieniu do MDMA. Krążki rozpierdalają euforią, za to koka to ten miły dopaminowy rush. Można wrzucić w takiej kolejności, ale dopiero jeżeli koksu nie będzie czuć już wcale. Na pewno nie próbój podbijać ściech pixami i na odwrót, bo mocno się rozczarujesz.
  • 2 / / 0

Siema.
Probowal ktos takiego miksu?
Bardzo zastanawia mnie jakby dzialal Kratom w kwestii niedosytu po koksie, wlaczajac mieszanie mimo wszystko z mj i alko.
Użytkownik nieaktywny
  • 79 / 8 / 0

W odpowiedniej ilości powinien znieść ciśnienie na dorzutke. a mix z zielonym z i alko jeszcze mocniej wyluzuje.
  • 8 / / 0

kokaina + amfetamina ? Ma to sens ?
  • 55 / 5 / 0

Ma,jak umiesz wskrzesić prof.Zbigniewa Religę
  • 2693 / 200 / 0

rastakrolik pisze:
Kokaina + amfetamina ? Ma to sens ?
Mieszac koks ze scierwem to grzech :old:
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 73 uczestników Wejdź na czata