KOKAINA - Miasto, Cena, Opis

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 20 / 5 / 0

04 czerwca 2019BartekNapster pisze:
03 czerwca 2019Gregson pisze:
03 czerwca 2019BartekNapster pisze:

Chyba przesadzasz, w wawie max 10% czystości
Nie wiem skąd takie info. Ja mam takie zrodelko że sprawdzane i na testerze i gotowane i jest perfekt jak na miejscu.
Ile % ten Twój ideał za 400 ziko ma?
Bartku pisałem między 90 a 92.
  • 5 / / 0

Zazdroszczę źródełka w takim razie.

Trójmiasto - na początku tego roku po 300-400 zl, ale to około 60% i drapie

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Szybkie wymazanie wyroku za posiadanie marihuany

Prokurator stanowa w powiecie Cook Kim Foxx ogłosiła we wtorek partnerstwo z firmą technologiczną Code for America, której program będzie wykorzystywany po wejściu w życie legalizacji marihuany w Illinois.
  • 4 / / 0

U mnie tj. na Śląsku to chyba niedostępna jest czystość powyżej 30-40%... Jakbym miał kontakty to wybrałbym się gdzieś w Polskę po lepszy stuff dla siebie. Ewentualnie Czechy - Ostrawa itp. tam nie jest czasem łatwiej?
  • 1756 / 178 / 1

Poznań, 400 zł, bdb, zapach rozpuszczalnikowo- chrzanowy. Wyraźnie znieczula gardło. Trochę grud, trochę proszku. Dobrze sie kruszyła.
  • 17 / 10 / 0

Bardzo małe rozeznanie w temacie mam, chętnie bym zdobył większe, ale niestety w Wwa brak mi kontaktów.
Ostatnio za 800 zł z trzeciej ręki dostałem z ziomkiem 1,6... porażka. Doświadczenia nie mam zbyt dużego, kilka razy wcześniej z poczęstunku.
Kolor biały/wpadający leciutko w żółty
Zbita grudka, lekko kredowata, ale jakby bardziej miękka
Efekt 4/10, ale nie było takiego szału jak za każdym razem wcześniej, podejrzewam, ze samej K to mogło tam być cały chuj, najprawdopodobniej mocny mix, bo sama faza bardziej przypominała MMC niż K...
Kolejne doświadczenia na bank po złapaniu lepszego źródła ;).
  • 632 / 72 / 0

Gdańsk / Warszawa / ... i Zakopane ... tam w snach ludzie dostawali koks który dysponował czystością ponad 70% fenomen jak na Polskę.
  • 20 / 5 / 0

W wawie jest jak należy, czyscioch w huj ale 500 trzeba dać. Znam gościa któremu nawet do głowy by nie przyszło żeby z czymś mieszać. A szef często jeździ na dominikane i do Meksyku. To co ja mam to jest 3 ręką od kartelu.
  • 5 / / 0

30 czerwca 2019Gregson pisze:
W wawie jest jak należy, czyscioch w huj ale 500 trzeba dać. Znam gościa któremu nawet do głowy by nie przyszło żeby z czymś mieszać. A szef często jeździ na dominikane i do Meksyku. To co ja mam to jest 3 ręką od kartelu.
Dominikana ma dobry towar. Wakacje są tam opłacalne za 20$ masz gram na poziomie powyżej 90%
To co mówisz mało prawdopodobne,ale chętnie mogę zobaczyć próbki potwierdzające Twoje tezy.
Obecnie Wawa na poziomie 40% do 400 zł
  • 20 / 5 / 0

Cierpliwości, będę miał więcej czasu pokaże ci odczynniki. Ale tak jak pisałem wszystko idzie z tamtąd nic nie jest mieszane bo to tym ludziom się porostu nie opłaca.
  • 17 / 1 / 0

Barcelona, La Rambla i okolice portu. ceny różne: 60-80-100 euro za gram.
Stada murzynów szukających frajera. Wszędzie wyjebka ale nie jakościowa a wagowa.
Gram waży 0,5 - 0,7 grama, nikt tego towaru tam na wagę nie kładzie.
Jakościowo towar bardzo dobry lub dobry.
Od handlarzy o ciemnym kolorze skóry na każdym rogu nie można się opędzić.
Można kupić też u każdej prostytutki, których po 23:00 jest tam tabun...
generalnie wszyscy handlują wszystkim a policja nic z tym nie robi ;)
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata