KOKAINA - Miasto, Cena, Opis

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 69 / 3 / 0

w płocku niedawno bylo ok o,6g za 150 po kolezensku jakosc dobraaa :) pozdroo
  • 1 / / 0

Witam, orientuje się ktoś jak wygłąda cena koki i fety (euro) w Frankfurcie nad Menem oraz Berlinie ? Byłbym wdzięczny. Pozdrawiam

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

Konopie rytualnie zbierane pod Wrocławiem. "To nie narkotyk, tylko lecznicze zioło"

Konopie w Polsce ciągle bardziej kojarzą się z kroniką policyjną niż ze zdrowiem. Powoli jednak to się zmienia, a plantatorzy biorą się za ich uprawianie. Mimo kontrowersji, albo dzięki nim, można na nich dobrze zarobić, a jak ma się szczęście, to również zmienić życie.
  • 560 / 43 / 0

0,8g za 300 zl. Kreseczka 30-40mg trzyma ze 40 minut. Oczy duże przez pół godziny od wzięcia, potem szybko wracają do normalnego stanu. Brak zwaly, uczucie normalności, lekkość formułowania myśli.
Białe grudy kruszace się na pył, zapach chrzanu. Nic nie szczypie w nos, szczęka chodzi. Duża chęć dorzutki.

Najlepszy koks jaki miałem w życiu :o
  • 3 / / 0

Hamburg
450€-10g bez kontaktów ceny grama zaczynają się od 60ciu w górę(ale raczej po 70-80).
Jakość zawsze przyzwoita w zime troche gorsza latem lepsza.
Dostępność: w chuj.
  • 810 / 101 / 0

0,5g - 30euro południowa Francja
1g - 50euro
Dostępne praktycznie wszędzie, ważne żeby jednak trafić na uczciwy kontakt (kogoś kto po daniu nam towaru nie wyjmie kosy i nie zażąda, aby mu go oddać). Do tego polecam arabskie osiedla, najlepiej jak ktoś was tam wkręci.
  • 46 / / 0

23 maja 2018ravez pisze:
0,8g za 300 zl. Kreseczka 30-40mg trzyma ze 40 minut. Oczy duże przez pół godziny od wzięcia, potem szybko wracają do normalnego stanu. Brak zwaly, uczucie normalności, lekkość formułowania myśli.
Białe grudy kruszace się na pył, zapach chrzanu. Nic nie szczypie w nos, szczęka chodzi. Duża chęć dorzutki.

Najlepszy koks jaki miałem w życiu :o
W pl ? bo dawkowanie takie jak by to 90 procent czysciocha bylo.
  • 3 / 1 / 0

Glasgow ( Wielka Brytania)
Cena:
£80 - 1g
Jakość
6/10

Palermo (Włochy)
Cena
€60 - 1g
Jakość
7/10

Bilbao ( Hiszpania)
Cena
€70 - 1g
Jakość
8/10

Ibiza (Hiszpania)
Cena
€50 - 0.7g (Podobno turyści niechętnie chcą kupować całego grama za 70 albo 80 euro)
Jakość :
4/10 i 9/10 (dwa różne sorty)
  • 165 / 32 / 0

Niemcy okolice Lipska gram z wagi 50€ (po znajomosci, 80€ standard)
Towar wg. mnie pierwsza klasa 50mg sniff na 2-3h pięknie mnie wykurwia z botów a nawet jak wpierdole grama przez noc to nie mam zwały i bezproblemowo zasypiam i nie mam żadnych problemów.
  • 22 / 1 / 0

Jakieś newsy o Trójmieście i okolicy? Info może być na priv...
  • 1 / 1 / 0

1. Kujawsko - Pomorskie Bydgoszcz/Toruń
2. 200-250
3. Chrzan
4. Biały proszek z bryłkami
5. 7
6. Średnio, jeśli znasz ludzi to łatwo
7. Brałem parę razy, wszystkie podobne, lepsze samopoczucie, zwiększona pewność siebie, świetny stan dzień po, również po wypiciu dużej ilości alkoholu
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata