Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 237 • Strona 24 z 24
  • 2910 / 774 / 5
Nawet jak odcina z cegły to już ma wymieszany, tak to już wygląda. Jest na YT były przemytnik, który tłumaczy z czym mieszają itp. bodajże na kanale "Insider".
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 4 / / 0
Również jako średnio doświadczony użytkownik twierdzę, że cebulowe kokosy są niezłe. Oczywiście trzeba oddzielić ziarno od plew i na 15 sortów może 3 są warte uwagi. Pierwsza partia od reprezentanta patologii [*] była ekstra, ale dalej są fajne opcje. Można wziąć "pewniaka" za 400-450 albo znaleźć sprawdzonego dostawcę w cenie 300-350 (detal) i też jest dobrze. Nicków vendorów nie będę podawał.
  • 13 / 3 / 0
Ani jeden nie jest wart uwagi. Wybaczcie mi ale byłem mocno w błędzie. Jeżeli zależy wam na waszym zdrowiu to każdy sort trzeba wypłukać. Mam dojście do sprzętu o czystości 70-80%, i nie jest to darknet (lol). Nie interesuje mnie detal, jestem userem od 15 lat, dzień w dzień, nigdy nie miałem przerwy choć moją żonka uważa że jest inaczej. Jestem typem człowieka który zakochał się w kokainie i robię wszystko aby mieć perfekt sprzet.

Odkąd dowiedziałem się o czyszczeniu, wszystko co wpada mi w ręce czyszczę acetonem. I powiem wam jedno te wszystkie błyszczące sorty to jest ściema, mega kurwa ściema, to jest poprostu jakiś rodzaj lakieru, żelu który zawiera całą tablice mendelejewa i to on daje ten połysk, totalny rozpierdol dla zdrowia, po oczyszczeniu towar wygląda zupełnie inaczej i działa inaczej, pachnie inaczej, konsystencja inna. Ten cały fishscale to jest mega ściema choć naprawdę istnieje taki rodzaj koko. I to jest sprzęt prosto z dżungli... Dbajcie o swoje zdrowie przede wszystkim.🤘

Scalono + dodano akapity -- 909

Prosty przykład.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 33 / 2 / 0
Chłopaku potraktuj kryształ mefedronu acetonem to też ci się zrobi matowy puder.
Nie powielaj jakiś teorii z kosmosu bo będziesz jak ta baba co osmoliła śnieg zapalniczką i myślała ,że jest z plastiku.Nieznajomosc prawa i podstawowych praw chemicznych szkodzi.
  • 13 / 3 / 0
Tak sprawa wygląda. Po lewej tescik odebranego błyszczyka po prawej po 3 krotnym czyszczeniu i trzech dniach suszenia.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 2910 / 774 / 5
Ty ten "80%" temat trzy razy acetonem czyścisz?
Ale ogólnie fakt, lepiej pozbyć się syfu. Można też wygotować i wtedy wiadomo dokładnie.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 13 / 3 / 0
Ta barwa żeby się nie oszukiwać i nie naciągać to jest "high cocaine content" po czyszczeniu ewidentnie level up "cery high cocaine content" tak to wygląda tu masz argument a nie żadne bajdolenie osiedlowe.
ODPOWIEDZ
Posty: 237 • Strona 24 z 24
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.