Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 827 • Strona 80 z 83
  • 2204 / 209 / 210
@Verbalhologram prawdopodobnie tolerka, ale to też zależy od dnia, samopoczucia i tego, jak dyspozycyjny danego dnia możesz być. Wiesz, ja jestem kawoszem i czasem jadąc do rodziny, pijąc dwie kawy bardziej po nich usypiam niż w pracy, bo są za słabe. Kwestia leży też w sile kawy, bo kawa kawusi nie równa, więc na ten temat też można sporo dyskutować.

Ja czasem też dorzucam kofeinę w postaci energetyków. Dzisiaj miałem załamkę, wypiłem już dwie kawy i jestem aktualnie po monsterze. Czuje "delikatne" smyranie, jakbym kofeiny praktycznie nie przyjął, ale przynajmniej spać się odechciało.
The depths are everything.
  • 2 / / 0
Połączenie kofeiny z cbd jest piękne.
  • 2204 / 209 / 210
@Godofwar na jakiej podstawie tak twierdzisz? używałeś już naprzemiennie przez dłuższy okres czasu, czy tylko krótko? Zdaj głębsze relacje, jakie odczuwałeś podczas miksowania tych substancji, ciekaw jestem po prostu, jakie odczucia miałeś, jak do kofy dodałeś cbdka. No i jakiego, ile %?
The depths are everything.
  • 2 / / 0
Oleju konopnego greenout użyj 5 pipet i 400 mg kofeiny bezwodnej. Dla uznania można po troszku dodawać cały dzień tych substancji. Stary słowiański przepis na pochmurne dni.
  • 2204 / 209 / 210
@Up aktualnie ograniczyłem kofeinę do minimum, ewentualnie tylko z produktów takich jak cola zero, czy pepsi zero piję, kawa lub kofeina z kawy to raz aktualnie w ciągu dnia, chciałbym zregenerować ciało. Jakich efektów w połączeniu olejku, o którym mówisz i 400mg kofeiny mogę się spodziewać? :)
The depths are everything.
  • 525 / 54 / 0
A waporyzował ktoś zieloną herbatę? Czuć wtedy kofeinę?
  • 2204 / 209 / 210
Raczej nie powinno. A waporyzowanie zielonej to tutaj chyba 'rzadkość'. Prędzej inne "zielone" rzeczy. W każdym razie jak przekroczysz bodajże 200+ to może być czuć, ale spaleniznę.
The depths are everything.
  • 1256 / 72 / 1
Walenie codzienie przez 3 miechy grama kofeiny może powodać z wysiłkiem fizycznym zwałe?
action movie:gun:
  • 2394 / 347 / 0
Ja mam tabletki kofeinowe 200miligram, i trzech to boje się ruszać, najwyżej 2 plus kawa, ale w rozłożeniu na dzień gram może lub nie może, kwestia osobnicza, tryb życia i stan organizmu plus co się robi za dnia.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 2204 / 209 / 210
20 listopada 2022stuk pisze:
Walenie codzienie przez 3 miechy grama kofeiny może powodać z wysiłkiem fizycznym zwałe?
Używam kofeiny, a nawet nadużywam na treningach, jak i poza nimi i nigdy nic takiego nie uświadczyłem. Ale każdy organizm inaczej reaguje.
The depths are everything.
ODPOWIEDZ
Posty: 827 • Strona 80 z 83
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.