Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 827 • Strona 79 z 83
  • 88 / 11 / 0
Donosowo nigdy nie brałem ale pamiętam 3 lata temu nawalony po 9 piwach wypiłem kawę urwał mi się film na 30 minut i potem wstałem czyli coś orzeźwia nawet z alkoholem.
Uwaga! Użytkownik Jarandos77 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2206 / 211 / 210
Bo kofeina to stymulant, alkohol to depresant. Nic dziwnego, że przy wysokiej ilości alkoholu urwał Ci się film. To dwa niebezpieczne połączenia.
The depths are everything.
  • 899 / 10 / 0
Mam zaburzenia depresyjno lekowe pijąc kawę czuje rozdrażnienie, szybkie bicie serca a chciałbym pobudzenie na co mógłbym zmienić kawę, np yerba mate+zielona herbata czy guaranna połączona z czymś innym co doradzacie na pobudzenie?
  • 493 / 137 / 0
@IGotHigh909

Co Ty chłopie, kawę wciagasz nosem? Wtf
  • 2206 / 211 / 210
@GermanskiOprawca Skąd to przypuszczenie? Informowałem tylko, że zabawa z kofeiną + alkoholem to niezbyt dobre połączenie, które może skutkować różnymi sytuacjami.

kofeina oraz alkohol podnoszą przecież ciśnienie. A kawy pijam dużo, nosem nie wciągam. Ale takich amatorów też widziałem.
The depths are everything.
  • 493 / 137 / 0
@IGotHigh909

Mi odpisywales wczesniej o jakichś krwotokach, spowodowanych nierozrobieniem kawy przed sniffem. A ja piszę o zwykłej nieinwazyjnej dla śluzówki kofeinie bezwodnej.
  • 2206 / 211 / 210
Źle zrozumiałem kolego, musisz mi wybaczyć. Nie wiem dlaczego, ale myślałem, że wspominasz coś o zwykłej kofeinie donosowo. Mój błąd.
The depths are everything.
  • 899 / 10 / 0
Witam na co mógłbym zamienić kawę aby mnie pobudzało?
  • 2206 / 211 / 210
@pauleta1987

Poruszasz to praktycznie w każdym temacie, a prawdopodobnie już 50-ty raz będzie Ci na ten temat odpowiadane.

Guarana, zielona herbata, yerba-mate, oraz szoty energetyczne z wysoką zawartością kofeiny (polecam o smaku cannabis).
The depths are everything.
  • 2397 / 348 / 0
Proszę o rozpoznanie, lub stwierdzenie typu "mam tak samo....jak ty." Kawę piję rzadko jak 3-4 kubki wypiję w tygodniu to znaczy że ostro leciałem. Ale to nawet nie do pobudzenia, tylko ogólnie zmiany nastroju na inny. W czym mam problem? Ostatnio mam jesienną śpiączkę, wiadomo, jesienna szaruga plus niezbyt wysokie ciśnienie atmosferyczne, ludzie nie chodzą rozweseleni. I ostatnio (już kilkukrotnie to mi się zdarzyło) tonący chwyciłem się kawy i kofeiny w tabletkach, ale to już 2 kubki po 3 kopiaste łyżki i 2 razy 200mg kofeiny zewnętrznej w tabletkach zażytych i wypitych od razu jak leci. Po prostu poczułem się stabilnie normalnie, a w typowy dzień wystrzeliło by mnie z butów, Czy jest w tym oznaka uzależnienia od kofeiny, lub jakieś sprawy odnośnie tolerki na kofeinę?
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
ODPOWIEDZ
Posty: 827 • Strona 79 z 83
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.